Sumcařina

NPedro1 - Profil | Čt 7.11.2024 8:25:12

Poušťák >> Má matné očíčko a růžové bříško.

    NPopik - Profil | Čt 7.11.2024 8:00:21

    Mrtva dvojka, dobra dvojka, protože žere sumce metrovky, candaty, okouny a hlavně velký kapry!!! 😃

      NVash - Profil | Čt 7.11.2024 7:37:12

      1Mara >> To je gay sumec proto ta růžová 😉🤘😤

        NKnapík - Profil | Čt 7.11.2024 7:37:01

        Poušťák >> to je tzv. Schrodingerův sumec :-)

          N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 7:30:30

          Poušťák >> Dle mě podle toho růžového zbarvení, ta ryba má za mě fakt dost a jestli odplaval, tak bych se nedivil, kdyby za 14 dní ho našli nafouklého někde ve vodě .

            NŠUKI - Profil | St 6.11.2024 23:57:40

            Poušťák >> Že ještě dýchá ale už mu nestojí 🤭
            Musel jsem to napsat.
            Ať to admin klidně smázne.

              NPoušťák - Profil | St 6.11.2024 22:22:26

              Pedro1 >> jak poznáš polomrtvého sumce ?🤯

                N1Mara - Profil | St 6.11.2024 20:51:27

                Pedro1 >> já měl na mysli v tom videu, co jsem viděl dvě cca 190tky, prostě paky co si honí ego na rybách :-))

                  Nsiluri - Profil | St 6.11.2024 19:44:58

                  Ryba to ale kazdopadne vyzera byt paradna

                    NPedro1 - Profil | St 6.11.2024 19:43:33

                    _Karel_ >> Přečetl jsem to znovu a jediný člověk tady psal něco o tahání po písku atd.
                    Zbytek nic takového nenapsal.
                    Jen to, že ten sumec vypadá, že je zdechlej. A vypadá tak, to je nepopiratelne. Stejně tak může být živý,....., je to jedno, to bylo jen konstatování.

                      N_Karel_ - Profil | St 6.11.2024 19:35:37

                      Máte i jiný info, nebo zase jen věštíte z jedné fotky? Podobně jako v případě Seusovy ryby 281cm, která byla taky podle všech nejmíň polomrtvá a půl hodiny focená, než PIF napsal, že Seus se k rybám chová slušně, a pak byl klid. Jestli jste všichni viděli nějaký video, kde Vágner rybu tahá půl hodiny po písku, tak se omlouvám a beru zpět. Ale daleko víc věřím tomu, že zase jenom rozjíždíte křížovou výpravu jediných správných a vzorných, byť víte úplný hovno. I když se jedná o lháře Vágnera.

                        NPařezz - Profil | St 6.11.2024 17:52:24

                        Kopov >> je krásně vykartáčován, čisťoučký, ani zrníčko písku, pečlivě omytý mýdlem, opláchnutý pitnou vodou, namejkapován, ale rozhodně není dodřený…..a vidím, že se oba usmívají, protože jsou velmi uspokojeni z posledního společného zážitku.

                          NKnapík - Profil | St 6.11.2024 11:36:26

                          Pedro1 >> přesně tak vypadá.

                            NVash - Profil | St 6.11.2024 9:57:57

                            Pedro1 >> Na Orlíku žádná novinka 😕 Těch dvojek tam každý rok zařve dost 🤬 A to jen na úseku co chodím....

                              N1Mara - Profil | St 6.11.2024 9:49:58

                              Kopov >> se nediv, kdý jí půl hodiny trápí na písku, aby měl co nejlepší foto , je to kokot no :-))

                                NPedro1 - Profil | St 6.11.2024 8:52:28

                                Knapík >> Akorát jsem to chtěl napsat, že je ten sumec týden po smrti.

                                  NKnapík - Profil | St 6.11.2024 7:48:50

                                  Kopov >> vypadá jako zdechlina a ten kuní ksicht mohl být klidně až mimo záběr.

                                    N1Mara - Profil | Út 5.11.2024 21:07:02

                                    P!F >> bohužel už je to asi i smazaný, nemůžu to najít a to jsem si to i uložil .-(

                                      NP!F - Profil | Út 5.11.2024 20:43:13

                                      1Mara >> ale asi by si zvládol napísať na akej stránke to bolo, nie?

                                        NKopov - Profil | Út 5.11.2024 20:39:26

                                        1Mara >> myslel jsi tuhle rybu? Ta je celá dojebaná a dodřená.
                                        Nicméně včera když jsi to tu psal ,tak jsem si v duchu říkal ,že vajgl je prase jako člověk. Ale že k rybám se co vím vždy choval s úctou a slušně. Už možná ani tohle není pravda.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile