Sumcařina

N1Mara - Profil | Út 5.11.2024 20:37:03

P!F >> na Orlíku .-) Video nejde přeposlat no :-)

    NP!F - Profil | Út 5.11.2024 20:29:21

    1Mara >> a kde to je?

      N1Mara - Profil | Po 4.11.2024 21:00:14

      Poušťák >> Voe, video jak Vágner chytá a fotí 20 minut sumce a tahá ho po písku :-)) jenže to nejde vložit no :-))

        NPoušťák - Profil | Po 4.11.2024 20:02:48

        1Mara >> parádní zápis,nechlastej gumo 🤣🤣🤣

          N1Mara - Profil | Po 4.11.2024 18:54:08

          .

            NZelva94 - Profil | Ne 3.11.2024 19:54:25

            fishmen17a >> Vábnička s velkou plochou hlavou nebo s velkou půlkulatou hlavou je na větší hloubky. Když budeš na malé hloubce, tak s ní dávej slabší, jemnější údery.

              Nfishmen17a - Profil | Ne 3.11.2024 10:57:18

              Malda512 >> Díky za odkaz,pomohl.

                NKnapík - Profil | Čt 31.10.2024 7:53:27

                Rasto. >> každý si může myslet, co chce ..., ale je vidět, že máte zajímavé myšlenkové pochody :-)

                  NRasto. - Profil | Čt 31.10.2024 7:48:55

                  Knapík >> A na rybach?

                    NKnapík - Profil | Čt 31.10.2024 7:29:38

                    fishmen17a >> to bohužel nemůžu sloužit, já vábil vždycky jen prstem .-)

                      Nfishmen17a - Profil | St 30.10.2024 20:58:12

                      Knapík >> Já čekal spíš rozdíl zvuku,do větší hloubky..
                      Ale takovou odpověď jsem věru nečekal. :-)

                        NKnapík - Profil | St 30.10.2024 7:06:20

                        fishmen17a >> ten rozdíl je právě ve tvaru té její hlavy.
                        Není zač :-)

                          Nfishmen17a - Profil | Út 29.10.2024 21:46:30

                          Ogaři,včem je rozdíl,když má vábnička kulatou nebo hranatou hlavu?
                          Díky.

                            NP!F - Profil | Pá 25.10.2024 20:52:52

                            Zelva94 >> To mám rovnaké z normálneho člna, prívlačovou udicou sa ryba od stromu blbo otáča.

                              NBulda 64 - Profil | Pá 25.10.2024 14:00:03

                              Zelva94 >> fandím ti při komplikovaném rybaření z kánojky ;-))
                              .. taky jsem za komárů vláčel z indiánky, kterou jsem na převoz vzepřel na autozahrádku..🥵 vozil jsem loďák, kde byly věci na spaní a žrádlo, dobrmana a rybářský cajk.. no, ještě jsem se na vodě furt ohlížel a pátral po okolí, abych nepřišel o noty (tehdy se z takových plavidel chytat nesmělo..
                              Dneska mám stabilnější kajak nebo loď, život je i tak komplikovaný dost, tak nač si to ještě ztěžovat 😉

                                NZelva94 - Profil | Pá 25.10.2024 0:19:07

                                P!F >> Ještě je důležité mít zmapováný terén sonarem kvůli vázkám a případně používat jednnoháčkovou montáž do vázek.

                                  NP!F - Profil | Čt 24.10.2024 21:08:50

                                  Zelva94 >> ja asi ostanem pri mojej klasike :-)

                                    NZelva94 - Profil | Čt 24.10.2024 19:36:51

                                    P!F >> Hned po záběru se musím dostat co nejrychleji nad rybu. Pak nastává vertikální ADRENALINOVÝ souboj. Čekám pár minut, dokud se ryba neunaví, dokud ji nezvednu ke kánoi. Pak už je snadné dopádlovat ke břehu a vyháčkovat. Prut pak držím nohama mezi stehny 😀 a samozřejmě je ideálně nastavena brzda navijáku.

                                      Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile