Sumcařina

N_Karel_ - Profil | Čt 7.11.2024 20:00:12

Malda512 >> vágner?

    NMalda512 - Profil | Čt 7.11.2024 17:39:00

    1Mara >> zase vyhrožoval právníky všude kde se to video ukázalo .

      NMalda512 - Profil | Čt 7.11.2024 17:35:26

      1Mara >> myslíš tohle ?

        N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 13:27:12

        _Karel_ >> No u velkých štik je to čeče na pyču, nedávno se to samé stalo klukovi na fb, psali jsme si a přesně takhle dopadla i jeho metrovka, prostě to nedala, to sumec má dle mě větší výdrž.

          N_Karel_ - Profil | Čt 7.11.2024 12:49:02

          1Mara >> Pěkný ryby 👍
          Takže vidíš, že se to stane i když se k rybě snažíš chovat ohleduplně.

            N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 11:40:43

            FRANK71 >> :-)))

              NFRANK71 - Profil | Čt 7.11.2024 11:40:03

              1Mara >> ty vole, máš toxický ruce, ber si rukavice.🤗

                N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 10:56:08

                Knapík >> jj souhlasím no .-)

                  NKopov - Profil | Čt 7.11.2024 10:53:51

                  Bery. >> no tohle ale rozhodně není bleskem. Je pravda ,že s takovou rybou se už dost blbe manipuluje,často se ji při boji přehodí šňůra přes tělo a třeba sedře sliz .To neovlivníš. Ale tenhle sumik měl z Kubíka prostě tak trochu orgazmus na který bude vzpomínat. Pokud se teda vyrovná s případným zaplísněním atd

                    NKnapík - Profil | Čt 7.11.2024 10:50:26

                    1Mara >> ty bys taky nebyl fit, kdyby tě někdo 15min tahal do vody a pak tě pod ní na 5 minut potopil, načež by tě vykopl zpátky na vzduch.

                      N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 10:32:11

                      Bery. >> Hele, tahle má štika, vylovena byla za cca 15 minut a venku z vody byla cca max. 5 minut a bohužel , když sem jí chtěl rozplavat, už se jen otáčela břichem nahoru ! :-( a taky mě hned začala růžovět, prostě to nedala. Tak jak jí vidíš pak na fotce už doma ve vaně .-( Do dneška se mě čolkař směje, že jsem jí utrápil schválně, abych jí mohl odnést od vody, ale já vím své..... Takovou hle barvu narůžovělou už měla při pouštění...... Dále tady máš se sumcem dalšího rybáře, kde to sumík blbě zvládá , se podívej na tu barvu a to je ve dne a další sumík co je už bohužel mrtví. Takže to bleskem není, to by ten sumec musel být celý růžový a né jen někde na těle :-))

                      Edit : Viděl jsem to jednou i u candáta, ale třeba u kapra jsem to nikdy neviděl a že dostávají taky občas pěkně někde za uši :-)

                        N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 9:09:46

                        Bery. >> :-))))) to nevadí, hele tady jsem vyštrachal toho jednoho tolstoje, byl z vody cca 3-4 minuty a přes to mě začal růžovět a málem neodplaval :-) Ta štika je nenávratně v prdeli :-) A od blesku tohle dle mě není ani náhodou :-)

                          NBery. - Profil | Čt 7.11.2024 9:04:57

                          1Mara >> ale to je fotka za svetla. Ta predchozi je za tmy s bleskem. Orle :-)

                            N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 9:03:00

                            Bery. >> třeba tady ta ryba je na pohodu :-)

                              N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 8:56:38

                              Bery. >> chtěl jsem ti ukázat fota tolstoje a štiky, jenže jak se mě vysral PC, tak jsem o všechno přišel no .-(

                                N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 8:39:07

                                Bery. >> to určitě viděl jsem dost ryb s touhle barvou jak jdou do kopru :-) neuč orla lítat :-)) ten stres tý ryby a adrealin je právě tahle barva :-)

                                  N1Mara - Profil | Čt 7.11.2024 8:38:00

                                  FRANK71 >> :-))) neslovíčkař jo :-))))

                                    NBery. - Profil | Čt 7.11.2024 8:37:31

                                    1Mara >> vzdyt ta barva je jen prepaleni bleskem.

                                      NFRANK71 - Profil | Čt 7.11.2024 8:37:27

                                      Poušťák >> Vendo nebuď jak 107 ka.😂🤗

                                        NFRANK71 - Profil | Čt 7.11.2024 8:36:34

                                        1Mara >> v lese asi těžko.😂😂

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile