Sumcařina

NFishky - Profil | St 17.7.2013 12:41:00

peky29 >> no strategii. Když víš a vidíš, jak jiní loví, co je tak těžkého na tom to zopakovat? Ona ta ryba nepozná, kdo sedí na břehu, takže to zopakuj, jak to dělají ti úspěšní a budeš mít také úspěch.
PS: a nejde zdaleka jen o montáž, chování na břehu, počasí...

    Npeky29 - Profil | St 17.7.2013 12:37:10

    Fishky >> Montáž mám svojí. Nikde jsem takovou neviděl. Byl to muj vlastní návrh. A jakej postup máš na mysli?

      NFishky - Profil | St 17.7.2013 12:07:57

      peky29 >> tak obšlehnout montáž a postup už je snad to nejmenší, navíc když jsi to sám i viděl, ne? :))

        Ndeni 79 - Profil | St 17.7.2013 12:07:42

        peky29 >> Z dvou zaberu které jsi videl bych tyto zavery nedelal

          Npeky29 - Profil | St 17.7.2013 12:05:39

          deni 79 >> Sám jsem viděl 2 na tomto fleku 2 záběry. oba byly v tuto dobu. A vzhledem k tomu, že ostatní, když mají na tomto fleku záběr, tak je to touhle dobou, tak natom něco pravdy bude. :)

            NFishky - Profil | St 17.7.2013 11:59:39

            coss >> montáž nemám klasicky sumčařskou, ale spíš takovou "úsměvnou" únikovou :)) do 150 cm by to měla být brnkačka, sranda by to byla s větší rybou, ale na tom krcálku žádná lochneska není :-)

              Ncoss - Profil | St 17.7.2013 11:47:22

              Fishky >> stat se ale muze.rikam,ze 3 trojhaky je blbost.hlavne kdyz ti ryba sedi na hornim a spodnima ji pekne porves hlavu

                NKacoo - Profil | St 17.7.2013 11:44:19

                Fishky >> Vsichni obry nechytaj :) ja treba loni mel nej sumika 72cm :) a to na feeder a rousnaky ... jak sem sel s podvodakem tak sem neslisel nic jineho nez zvirenu okolo :)

                ale i tak je tam krasne .. kouknes na hvezdy a poslouchas prirodu

                  NDAVISS - Profil | St 17.7.2013 11:43:15

                  Fishky >> bereš jméno kapří nadarmo?!

                  ;-)

                    NFishky - Profil | St 17.7.2013 11:39:27

                    sidla_napajedla >> prdnout by to nemělo, nemá to kde rupnout... navíc tu všichni chytáte obry a já jen takový miminka, takže OK :)) ale i tak mě to baví, poprvé letos na sumečcích a hned to jeden krásně ve vidlích rozhrčel, lepší jak kapr :)))

                      Nsidla_napajedla - Profil | St 17.7.2013 11:36:32

                      Fishky >> to se stává aj s třemi trojháky, ono ten jednohák myslel vůči tomu vlasci ne? když urveš,at nemá sešito

                        Ncoss - Profil | St 17.7.2013 11:35:41

                        Fishky >> ano,jednohak staci!bohuzel,velmi casto posledni dobou vidim snurku 30-50kg a natom hlavne 3x kotvu z titanicu

                          NFishky - Profil | St 17.7.2013 11:28:36

                          P!F >> jednohák k 25 cm rybce? mám tam trojhák a stejně mi občas přijde, že je to málo :))) rany od bojky, rybka skáče a sumík nikde :o)

                            NP!F - Profil | St 17.7.2013 11:07:01

                            Fishky >> 0.40 je ok, ale daj tam jednohak. Skorej sa mi zda alo ta 2lbs palica , to je naozaj celkom dost slabucke a smrdi to velmi dlhou zdolavackou..

                              NFishky - Profil | St 17.7.2013 10:59:56

                              mancek >> přemýšlel jsem nad silonem tak 0,40 mm? přeci jen ty "sumce" bych rád lovil na 2 Ibs prut (speciál na parmy :)) prostě to zkusit a když to nepůjde, tak to nepůjde no... je to kaluž kde nemá kam zdrhnout, ale přeci jen bych ho zas nerad tahal věčnost a taky bych to rád nahodil bez toho, abych přišel o nervy s motáním pletenky :))

                                Nmancek - Profil | St 17.7.2013 10:11:23

                                Fishky >>
                                Těžko hodnotit proč se ti to motá. Pletenka tak jak je vyrobena má pochopitelně jiné vlastnosti při náhozu než hladký vlasec . Nevím jak s malýma nosnostma pletenek,ale co mám 70kg na navijácích,tak i při natahování bójí drhnou a jakoby se zasekávaly v cívce a musím rukou povolovat. Takže předpokládám , že i nához bude kratší oproti vlasci. Ovšem jak píše c.13 na cílenou sumcařinu s tímto vercajkem jít je hazard s rybou. Sumce tahají i kapraři , a jaké torpéda.... Jenže co publikuje kaprař , je pouze úspěšně vytažený sumec . Ale nikdo pak nepublikuje to , kolik toho urve .A jaký pak nastává osud urvaného sumce .....

                                  NP!F - Profil | St 17.7.2013 8:07:37

                                  Obiš >> Fuha, to dostal chvostom? Trochu to vyzera ako od kartacu, nesnazil sa s nim bozkavat? :)))

                                    NDev - Profil | St 17.7.2013 8:05:33

                                    Obiš >> mohl ho pozdravit víc na rozlučku,at mu odpadne to chmíří ... :o)))))))))))

                                      Nc.13 - Profil | St 17.7.2013 6:27:50

                                      Fishky >> Vzhledem k tvé výbavě doporučuju chytat na montáže s jedním hákem nebo trojhákem :-)

                                        Ndeni 79 - Profil | Út 16.7.2013 23:07:42

                                        peky29 >> tim case jsi ses nejak jistej....
                                        Je mi zahadou z ceho jsi to vypozoroval,kdyz uvadis ze jsi tam ještě zadneho nechytil a ani zadny zaber nemel.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile