Sumcařina

Nahojec - Profil | Po 15.7.2013 19:24:08

Bibli nemam :/ a za 12 dni se chystam na 14ti denni rybacku :) tak bych potreboval neco rychlejsiho nastudovat aby alespon jeden zaber byl za tu dobu :) a nejaka pekna fotecka :)

    NMilan 66 - Profil | Po 15.7.2013 18:02:17

    ahojec >> ahoj, mas bibli od havlicka? Pokud ne tak doporucuju. V zime je co studovat! Tam najdes vse.

      Nahojec - Profil | Po 15.7.2013 15:31:21

      Ahoj Panove mohu poprosit, nejakej jednodusi navazec na sumce pro zavezeni ze brehu s pouziti splavku aby se to drzelo pokud mozno na pevno sice jsem byl loni na ebru ale ja blbec jsem si to nenechal poradne ukazat jelikoz jsem byl zapalenej do kapru a ted me to zacina tahnout zkusit sumce na nasich revirech dekuji ... .) Ales

        Ncoss - Profil | Po 15.7.2013 15:00:35

        Scanix - o cm nejde?on je po jidle,ja pred...

          NGoldik - Profil | Po 15.7.2013 13:52:45

          Bráchuv

            NGoldik - Profil | Po 15.7.2013 13:49:37

            Víkendový pokus o sumíky s bráchou se podařil.Sice malý,ale potěšíli.Plavou dál

              NJaLi - Profil | Po 15.7.2013 13:28:26

              Scanix >> Proto na ty ryby taky chodím, pro zábavu a odpočinek :) chytám rád všechny ryby, ale sumci mě něčím uchvátili a hlavně přes den s rodinou a večer na ryby :)

                NScanix - Profil | Po 15.7.2013 13:26:14

                JaLi >> vsak zazitku od vody je dost, nekdy veselejsi, jindy mene, ale hlavne ze jsou ;)

                  NJaLi - Profil | Po 15.7.2013 13:19:49

                  Scanix >> Super zážitek jsem měl i já, když jsem chytal nástražky na pouťovou teloskopku 120cm se vlasem 0,14 a mini háčkem mi to vzal kapr 57cm. No a včera zase místo nástražek dva kapři a jednoho jsem urval :) večer klukům povedly dva sumíci a já jsem jediný svůj zběr neprosekl, rozej se proti mě čehož jsem si nevšim.

                    NScanix - Profil | Po 15.7.2013 13:11:53

                    Filip00 >> vloni jsem videl rybu 161 a 24kg a 174 a 35kg, ty ryby nejsou zrovna hubene a nouzi netrpely, takze bych tipoval spis neco kolem 25-27kg, ale jak pise Hrdobec, o ty kg a cm az tolik nejde, je to krasna ryba, urcite super souboj a o to jde, o zazitek...

                      NFilip00 - Profil | Po 15.7.2013 13:11:33

                      Hrdobec >> to jo , to bylo jen pro zajímavost kolik může vážit, blbě se zvedaj, ale řeknu tohle je na tý rybařině to nej - boj se sumcem

                        NHrdobec - Profil | Po 15.7.2013 13:07:33

                        Filip00 >> to máš těžký,žádná šablona na to neni...známej vytáh na berounce 170ku 27kilo. Víc jak 30 bych to neviděl...kolem třiceti dejme tomu,navíc je to jedno přece,je to krásná ryba takže gratulace

                          NFilip00 - Profil | Po 15.7.2013 13:00:09

                          čolkař,zloch >> díky takže tak do 33Kg

                            Nčolkař,zloch - Profil | Po 15.7.2013 12:22:47

                            Filip00 >> 160-ka z Labe měla 28 kg.

                              NDimmu - Profil | Po 15.7.2013 8:03:39

                              P!F >> Jenom jestli tě ta lasička s tou lopatou už nepředběhla...

                                NOreh - Profil | Po 15.7.2013 7:53:38

                                P!F >> ja uz verim vsetkemu :)

                                  NP!F - Profil | Po 15.7.2013 7:48:14

                                  Oreh >> s pacickami?

                                    NReserved - Profil | Po 15.7.2013 7:26:57

                                    peca1342 >> ten samej prut sem si koupil ted v sobotu,tak sem na něj taky zvědavej,ale zdá se že má pěknou akci a je docela kvalitní

                                      Npeca1342 - Profil | Po 15.7.2013 6:39:53

                                      Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkusěnosti s tímto prutem KATUSHA - WELS KRAFT 270CM/150-300G ???

                                        NOreh - Profil | Po 15.7.2013 6:29:09

                                        P!F >> ak moze byt dvojmetrova ryba, tak moze byt aj dvojmetrova mrkva :)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile