Sumcařina

NP!F - Profil | Po 15.7.2013 0:04:03

Scanix >> Tyyy, to bude urcite ono. Asi zavolam na slobodu zvierat a oznamim im co tu beha, budu sa divit na dispecingu.

    NScanix - Profil | Po 15.7.2013 0:02:39

    P!F >> neutek nekomu varan s prujmem? ;)

      NP!F - Profil | Ne 14.7.2013 23:59:10

      dawe4 >> To je absolutni nesmysl.

      Kde si videl 2ojmetrovu mrkvu s pacickami?

        Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 23:56:36

        P!F >> a nebyla to mrkev? letící mrkev i s listy ...

          NScanix - Profil | Ne 14.7.2013 23:53:04

          P!F >> uz to nehul :))

            NP!F - Profil | Ne 14.7.2013 23:52:26

            Scanix >> Neviem, nie som si isty... Malo to cca 2 metre, bolo to cervene a zo zadku slahali zelene plamene...

              NScanix - Profil | Ne 14.7.2013 23:50:31

              P!F >> lasicu a nebo vydru, lasica asi sumce moc neprudi, ale kdyz lovi vydra, byva casto slovino, znam to z vychazek...

                NP!F - Profil | Ne 14.7.2013 23:46:49

                Pani, dnes som bol na rybach a videl som behat po brehu lasicku. Je mozne ze kvoli tomu sumce nebrali? Mam ju nabuduce majznut lopatou?

                  Nbart.bm - Profil | Ne 14.7.2013 23:32:23

                  Hrdobec >> ty si lesni muz bo ty mas haluze furt :-D

                    Nbart.bm - Profil | Ne 14.7.2013 23:31:04

                    Chodi tu nejakej sumcovlackar z Prerova co chodi na Becvu?kdyz tak sz dik

                      Ndeni 79 - Profil | Ne 14.7.2013 22:46:48

                      činka >> Letos se u nas n rybniku poprvé usadily kachny,myslis,ze sumcovi budou vadit?

                        NHrdobec - Profil | Ne 14.7.2013 22:43:48

                        dawe4 >> jednou na Labi čoveče dokonce i bobrman o)))

                          Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 22:41:23

                          Hrdobec >> jj fešák velikej, k tobě každý rád přisedne :)) klidně i bobr

                            NHrdobec - Profil | Ne 14.7.2013 22:31:31

                            lada78 >> mě nevyháněl zatim,asi sem mu byl sympatickej boco ))

                              NHrdobec - Profil | Ne 14.7.2013 22:30:42

                              dawe4 >> ahoj....zas klika z pr...le ,,,znáš to :-)

                                Nlada78 - Profil | Ne 14.7.2013 22:20:46

                                Hrdobec >> pokud jenom projede,tak je to v pohodě.Ale pokud se tě snaží vyhnat ze svého teritoria,plácáním o hladinu,myslím že sumec se takovému místu vyhne. Jak jsi psal,že pospolu žijí....podobné je to u nás,kde trénují veslaři. Projede skif a do několika minut máš záběr(od kapra) Nebo ryby pod železničním mostem....prostě,když je to pravidelné,ryby si zvyknou a chovají se jako by nic.

                                  NFilip00 - Profil | Ne 14.7.2013 22:18:05

                                  JBpivosaj >> i tak díky

                                    NStavba - Profil | Ne 14.7.2013 22:17:38

                                    činka >> rek bych ze to poplasi. minimalne ty vetsi a zkusenejsi ryby. stejne tak vydra nebo norek. jakmile je zahlidnu, tak balim

                                      Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 22:12:40

                                      Hrdobec >> čau kamaráde viděl jsem fotky na FB ty teda letos pořádně řádíš :) je z tebe rybář votomžádná :)

                                        NJBpivosaj - Profil | Ne 14.7.2013 22:11:54

                                        Filip00 >> Aha :-) v tom pripade bych rekl 28-38 kg :-D

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile