Sumcařina

1Mara - Profil | Ne 14.7.2013 22:11:42

lada78 >> bránil si své teritórium.

    dawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 22:11:33

    Filip00 >> ryby kolem 140 mívají +- 20 kg podle mých zkušeností ... 160tku jsem ještě v ruce neměl

      Hrdobec - Profil | Ne 14.7.2013 22:10:37

      činka >> otázka byla vtipná otomžádná....bobr a sumec žijou pospolu v řekách odnepaměti tak proč by měl sumcum vadit to teda netušim. Třeba na Dyji bys sumce lovit ani nemusel pokud, by mu vadil bobr tak by tam nikdy zabrat nemohl páč je tam bobru víc jak ryb. A kluci si dělaj srandu, v tom problém nevidim taky žádnej přece :-)

        Filip00 - Profil | Ne 14.7.2013 22:10:08

        JBpivosaj >> jen mě to zajímalo váhu nemám,:-)

          dawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 22:09:04

          činka >> staré časy? no pro mě za mě když někdo nesnese vtip a hned se nas**á tak ať si to dělá po svém, ve starých časech člověk srandu dělal i snesl ale to byly asi jiné staré časy než ty pamatuješ ... pokud seš takovej zkušenej sumcař tak zkus vyrazit na své místo a vyzkoušet své souznění :)) přiblbé tlachy a kydy si nech pro sebe já tě taky neurážím ... a mlčet budu až já budu chtít a nebudu čekat až bobr plácne o hladinu ocasem :)

            JBpivosaj - Profil | Ne 14.7.2013 22:04:52

            Filip00 >> 36,5 kg ? :-D

              zelí - Profil | Ne 14.7.2013 21:45:24

              činka >> o jakejch starejch casech mluvite??

                činka - Profil | Ne 14.7.2013 21:33:58

                lada78 >> no vidíš a taková informace mne zajímá...né přihlouplé kydy... Na mnou uvedeném fleku se tahali sumci až 190cm. A letos si tam udělal bobr teritorium, tak se asi něco mohlo změnit. Samozřejmě, že nemuselo,ale mohlo.... Stačilo odpovědět ne sumcovi je to šumák, když kolem něho rejdí bobr a bylo po debatě, ale pochybuji, že pár rádoby vtipálků o tom něco ví...už mne unavuje jak se tu pořád někdo o někoho zbytečně otírá... kde jsou ty staré časy... :)

                  lada78 - Profil | Ne 14.7.2013 21:18:15

                  činka >> no,já mám takovou zkušenost. Zavezl jsem činku do rajonu bobra.Ten večer připlul,kroužil kolem bojky a plácl ocasem o hladinu a zmizel. Za dvě minuty byl zpět a znova....a tak pořád dokola. Raději jsem to sbalil a jel domů. Motal se tak blízko,že jsem měl strach,že se zavadí o háčky na rybě. Takže i to se ti může stát.

                    FRANK71 - Profil | Ne 14.7.2013 20:59:43

                    Filip00 >> Můj 150. měl 24kg.

                      činka - Profil | Ne 14.7.2013 20:57:55

                      Hele vy rádoby chytrolini, sumce chytám x let a nepotřebuji tady číst nějaké priblble tlachy. Buď o souznění živočichů něco vím a poradim nebo jsem ticho. Ten bobr je tam letos prvne a tak by mě zajímalo jestli to má nejaky vliv... a když nevím , tak mlčím....

                        j.sladkay - Profil | Ne 14.7.2013 20:36:16

                        Reserved >> co ta vedie k hladaniu ryby 32 m v lete? Ani tak teplo nieje...

                          Filip00 - Profil | Ne 14.7.2013 20:09:51

                          Ahoj dokážete odhadnout váhu měl 160 a je z Čech.

                            Reserved - Profil | Ne 14.7.2013 20:08:22

                            Sumcaři,zajímalo by mě zda někdo zvás vytáhl na podvodní splávek sumára z větších hloubek,mám na mysli tak 25 metru a více.na hloubce do tech 5 metru jich pár mám,ale ted přes víkend nahozíno do 32 metru na živýho okouna a nic.na trhačku,druhej prut mi to vzalo.

                              dawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 20:00:26

                              činka >> vtipné či nikoliv, otázka tvá asi nejen mě pobavila ... nevím co vím a ani nevím jestli víš co já vím, ale když položíš takovou otázku a přijde ti to normální, musí ti přijít normální i takové odpovědi

                                zelí - Profil | Ne 14.7.2013 19:53:26

                                činka >> a co by jsi čekal na takovou otazku za odpoved???

                                  činka - Profil | Ne 14.7.2013 19:50:17

                                  Pánové, vtipné jak gumové berle v nemocnici. Ale nic konkrétního. Když vím houno, tak nereaguji....

                                    Poušťák - Profil | Ne 14.7.2013 19:47:27

                                    činka >> když to není bobr(bobrman)z Hradce Králové,tak určitě ne...o)))))

                                      jarabeast - Profil | Ne 14.7.2013 19:34:08

                                      dawe4 >> ovšem pozor, při ulovení obou druhů současně hrozí při zdolávání páření sumce s bobrem

                                        dawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 19:10:49

                                        Unschlagbar >> podle mého názoru bobr když zalehne a přilepí se ocasem na sumce tak můžou být uloveni oba současně, nutné je ovšem kombinovat montáž s nástrahou na sumce (ryba) a bobra (větvička ovocného stromu) a myslet i na ochranu koncové montáže proti bobřím zubům

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile