Sumcařina

NUnschlagbar - Profil | Ne 14.7.2013 19:05:37

dawe4 >> Dobrý den, vadí bobrům sumec? Chtěl bych si chytit bobra ale pendluje tam sumec, asi tam má pelech.

    Nčinka - Profil | Ne 14.7.2013 18:29:05

    konkrétní otázka - vadí dravcům bobr? Jsou dvě krásné místa na řece kde bych tutově líčil na sumce, ale mezi těmito fleky pendluje bobr. Zřejmě tam bude mít pelech. Snese se vůbec sumec s bobrem na jednom fleku?

      NMaxell X2 - Profil | Ne 14.7.2013 13:44:52

      Dobrý den. Našel jsem doma spodní díl prutu Waller kalle Dream fish 2,70 m, 100-400 g. Je úplně v pořádku a tak bych se chtěl zeptat, zda by se někde dal sehnat vrchní díl(teda doufám, že je to dvoudíl, ale nejsem si jistej). Proto se obracím na zkušenější z Vás. Díky za každou odpověď

        Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 13:16:32

        něco málo voda vydala :)) obrovské obludy jsme ze spánku nevzbudili, ale i tak to stálo za to

          Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 13:14:27

          jinak za náma delší víkend u vody ve znamení sumcařiny

            Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 12:59:40

            Dalas >> no fuj to jsem se lekl!!! napřed jsem myslel že to je nová verze jihomoravského Kukluxklanu, ale když jsem oko blíže přiložil, pochopil jsem že to jen Dalas do sumčí milice vstoupil ...

              Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 12:54:26

              Želva94 >> opět jsi nezklamal, tvoje ryby i fotky vždycky potěší ... gratulace

                Ndawe4 - Profil | Ne 14.7.2013 12:53:23

                Dimmu >> krásně zbarvená ryba ...

                  Npajda - Profil | Ne 14.7.2013 10:29:16

                  Dva jednou ranou....

                  Koukněte na čas 19.30

                  http://www.youtube.com/watch?v=ljk4R9jan24

                    Nblecha39 - Profil | Pá 12.7.2013 23:22:58

                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 12.7.2013 16:59:34 >> nazdar popravci jedes nekam zitra z vlacky me uz bolej ruce tak zitra celej den na gumaku to zase bude bolet prdel cus

                      NKokin - Profil | Pá 12.7.2013 22:06:57

                      ahoj mám dotaz, nevíte jak to vypadá se sumcama na Kyjovce pod Lanžhotem ?
                      poradil mě to kámoš co má vinohrad v Lanžhotě, ale nerybaří:(
                      dík za odpovědi, spíš SZ

                        NBušák - Profil | Pá 12.7.2013 21:55:49

                        Tam v rakosí je těšký pako,jdi na ryby a nevotravuj to ti nikdo normální neřekne.Maximálně J.V. Burlambabum

                          Nhupr - Profil | Pá 12.7.2013 20:18:10

                          bobrman >> ten uz je pro chlapy nad 30 vymysleny ...je extrakt z moči a slz mladoučkych panen..bohuzel v dnesni dobe jsou tyto ingredience vzacne jako spatřit jednorožce

                            Nhupr - Profil | Pá 12.7.2013 19:06:58

                            Dalas >> ja lapu aj bez čapky ,ale su tak unaveny že při foceni usinam

                              Ndizlektik fídža - Profil | Pá 12.7.2013 16:59:34

                              Dalas >> pane popravčí.......nebo KKK..... ňekdy musíme vyrazit spolu vezmu modráka a tu mojí číročepici....by bylo aby nás neposlali na vyšetření k chocholoužkovy nebo do kosmonos na léčení......:-)))

                                NJaLi - Profil | Pá 12.7.2013 16:34:02

                                Dalas >> Krásná ryba a čapka ještě lepší. Taky mám rád když se rybařina bere jako zábava, protože sranda musí být.

                                  NScanix - Profil | Pá 12.7.2013 16:23:21

                                  Dalas >> ty kraso, chvili jsem koukal, co to je, zda to neni dodatecne "doeditovano", ta capka...no to je capka tibetskych milici? ;)

                                    NDalas - Profil | Pá 12.7.2013 16:11:49

                                    jinak jsem dostal od Kudrlinky novou pokrývku hlavy, bo ho prý rozčilovaly prasátka od mojí pleše, asi je kouzelná, jak ju nasadím, hned mám záběr. Půjčím za litr na den (bez papíru). Huprovi s dokladem za dva)

                                      NDalas - Profil | Pá 12.7.2013 16:07:00

                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 12.7.2013 9:33:24 >> tam až se modrákem vydáš, tak si vem sebu pilník, ať možeš na půl cesty udělat výbrus, bo favorit tolik rázem nemože ujet)) Měl jsem řadu už řadu přibližovadel, ale favorita nikdy, jen jedinkrát půjčenýho a nic horšího snad už nemůže být, chtěl jsem přeskládat rybářský vercajk pro dva chlapy ze 120ky do favorita a bez šance, půlku jsme museli nechat doma, pak přišla polňačka, kterou jsem 120 kou projížděl jako prd a favorit skončil v první kaluži..

                                        NBaltaz - Profil | Pá 12.7.2013 14:09:36

                                        tam v rákosí >> všude, nebo myslíš, že ti někdo dá souřadnice?

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile