Sumcařina

dizlektik fídža - Profil | Pá 12.7.2013 12:17:23

Knapík >> tak to je ona tu si může broukat až bude hledat ten flek rakosá jeden...:-))))

    Knapík - Profil | Pá 12.7.2013 12:12:05

      tam v rákosí - Profil | Pá 12.7.2013 11:24:35

      kde na labi jsou dobrý fleky na sumce ? někde u mělníka

        dizlektik fídža - Profil | Pá 12.7.2013 9:33:24

        Želva94 >>gratulace pěkná růžovka takový rostou v ČR nebo to je IT růžovka každopádně je to pořádný kolos kolik to má ?

          Kacoo - Profil | Pá 12.7.2013 9:12:57

          Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 12.7.2013 6:53:11 >> Zdravim a dekuju. Tak nejak sem cekal, ze se nekde neco deje a uz vim i co a kde :) a moc dekuju.

            Želva94 - Profil | Pá 12.7.2013 9:03:43

            Dimmu >> tu Tvoji kalnacku bych chtel mit take za barakem :-) Ja mam na cistoucku vodu holt nekdy smulu :-)

              dizlektik fídža - Profil | Pá 12.7.2013 7:54:27

              Tak dva dni na sumíkách z mílou zase mazec navigace opět nezklamala a vzala nás na projížďku po labských polňačkách a v poslední části jsem rezignoval a dali jsme hlavy dohromady uviděli jsme kousek cesty na okraji pole která směřovala k vodě ale to se samozřejmě vzápětí změnilo a po poli jsme jeli ještě kilometr v hustý cestě vyjeté pouze jednou traktorem z modráka se stál orací stroj chvílemi mi řadička mlátila do stehna chvílemi jsme dostávali skluz a zároveň jsme zavírali okénka před zavlažovacím zařízením po úspěšné orbě jsme dorazily.... 2 hodinové zpoždění jsme komentovali když to má přijít stačí hodina na vodě a dvojka je na prutu .....ale to by jsme nesměli narazit na borce který udělal tečku za neskutečně krásným dnem a řekl nám že to všechno děláme špatně atd ........pak už jsme jen šahnul po meducíně a dal si hlt na úklidnění a vtom jsme dorazily ke břehu kde po minutě stála rybářská stráž tak už jsem se jen chechtal jesli jsem něco provedl špatně ale mluví byli pohodáři takže všechno v cajku...:-)))) a druhý den jsme něco polapali nej milam 123 ale počasí místo vedra kosa a vítr no prostě super výprava ...:-)))

                dizlektik fídža - Profil | Pá 12.7.2013 6:53:11

                Kacoo >> hoj v modřanech opravují komoru tak je sklopený jez proto je tak málo vody ....:-(

                  Malda512 - Profil | Pá 12.7.2013 0:57:09

                  Macek13 - 11.7.2013 12:32:17 > Můj čas je příliš drahej abych jej plýtval s pitomcem jako jsi ty !!!!!
                  A hlavně je tato věc pro mě uzavřená a nemíním ji znovu rozebírat.. To je věc kompetentních lidí kteří to již řeší......

                    Dimmu - Profil | Čt 11.7.2013 20:25:02

                    Želva94 >> Pěkné, voda fajně čisťučká. To já tu mám kousek za barákem celý rok kalňačku.

                      CatFishMann - Profil | Čt 11.7.2013 20:05:02

                      Ahoj


                      Mám dotaz jak mám navnadit na Sumce přes pomocný prut na tyčovou bójku nebo-li činku kdyby byli nějaké rady tak můžete děkuji

                        P!F - Profil | Čt 11.7.2013 14:29:26

                        hupr >> Pekne miesta, to je na severe? Inak si sa mi zabudol ozvat, co si chcel, ked si volal? :)

                          coss - Profil | Čt 11.7.2013 14:10:50

                          hupr >> jj,nadhera

                            Feroxhunter - Profil | Čt 11.7.2013 13:56:39

                            hupr >> Karle Warle :o))))))))

                              Feroxhunter - Profil | Čt 11.7.2013 13:56:13

                              Želva94 >> Krásná fotka chlape

                                hupr - Profil | Čt 11.7.2013 13:41:41

                                čupr fleky

                                  hupr - Profil | Čt 11.7.2013 13:39:27

                                  pršipši jen se leje

                                    hupr - Profil | Čt 11.7.2013 13:37:27

                                    starej karle warle a jak se ohyba

                                      Macek13 - Profil | Čt 11.7.2013 12:32:17

                                      Malda512 >> Chlape vrátil jsem se z dovolenky na Ostrožské a celá chatová oblast se směje co tady píšeš za hovna!!!

                                        Želva94 - Profil | Čt 11.7.2013 11:33:11

                                        catfish.holan >> jasna vec, ze jsem ho vratil vode. Nejsem masarka :-) Sumce vracim, abych mel opet sanci ho chytit priste, az bude zase vetsi :-)
                                        to P!F - Diky.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile