Sumcařina

catfish.holan - Profil | Čt 11.7.2013 11:06:18

Želva94 >> doufám že plave dál :)

    P!F - Profil | Čt 11.7.2013 10:01:11

    Želva94 >> Pekna fotecka.

      Želva94 - Profil | Čt 11.7.2013 9:56:08

      johny knoxwil >>udelej to, jak pise Monte16. Nebo pres den umistuj nastrahu spise ke dnu, za tmy umistuj nastrahu klidne 50 - 100 cm pod hladinu. Trhaci bojka je idealni.

        Monte16 - Profil | Čt 11.7.2013 7:25:00

        johny knoxwil >> no těžko radit, každá voda je specifická, a kluci fůsatí sa chovajů různě :) nicméně byt tebů, tak si sednu na břeh kde je mělčina, jeden prut mrsknu na hranu mělčiny a té hloubky a druhý bych prdnul přímo nad hloubku, cca do poloviny sloupce. Osobně preferuju trhačku, takže bych šel do ní ... ale když dáš na jednu podvodák, nic tím nezkazíš a časem zjistíš, co tam funguje.

          bart.bm - Profil | Čt 11.7.2013 4:53:34

          c.13 >> Shimano nechci ani na kolo :) mám averzi vůči této značce :D ne jsem Daiwista a Shimanysty rubem na potkání :))))))))))))
          navíc ta Catana je jednonožková což si myslím není zrovna dobré na sumíky :)

            catfish.holan - Profil | St 10.7.2013 23:25:30

            blecha39 >> :)) pěknej, hezky zbarvenej

              blecha39 - Profil | St 10.7.2013 23:20:16

              catfish.holan >> planda

                catfish.holan - Profil | St 10.7.2013 23:06:46

                pěknej a na co??

                  blecha39 - Profil | St 10.7.2013 22:22:29

                  tak včera strejda zrhnul tak dnes poslal dorost kamos me dostal 2 1

                    c.13 - Profil | St 10.7.2013 22:19:55

                    bart.bm >> Za ty prachy bych možná šel do Shimana Catana XH (2,70 a 100g) http://www.rafishing.cz/rybarske-pruty/privlacove-p​ruty/catana-cx-spinning-270-xh.html

                      bart.bm - Profil | St 10.7.2013 21:56:43

                      kaňka >> ok taky jsem se víc přikláněl k němu.No nic moja už má aspoň pro mě dárek k narozkám :) dík

                        kaňka - Profil | St 10.7.2013 21:53:15

                        bart.bm >> Každému sedí něco jiného , osobně mám většinu prutů na vláčku 2,70 m , dle mě nejuniverzálnější délka , pokud chceš prut vyloženě na sumce a měl bych vybírat mezi těmato dvěma , bral bych toho Sama .

                          bart.bm - Profil | St 10.7.2013 21:41:29

                          kaňka >> a je podle tebe lepší 2,40 nebo 2,70??řeka tak jak asi dyje široká ale bez takeho burdela tam :)

                            kaňka - Profil | St 10.7.2013 21:33:00

                            bart.bm >> Sumec do 120 se dá na vodě , kde není velké množství překážek , zdolat bez problémů prutem do 40g . Tento si myslím by měl na menší ryby být naprosto dostačující .

                              bart.bm - Profil | St 10.7.2013 21:26:16

                              kluci co myslíte na sumcovláčku dostačující?očekávám že se dostanu max na 120cm ale spíš kolem metru.
                              http://www.rybarska-specialka.cz/prut-sam-fisher-tr​iforce-sprinnrute-270.html
                              dík za reákce

                                johny knoxwil - Profil | St 10.7.2013 18:04:55

                                Zdar chlapi,jdu zkusit sumce na reku vim ze na tom fleku jsou jen nevim kde je lepsi lovit.jeden breh je metr a pul hloubky do 3/4 reky,druhy je naopak hned od brehu koryto cca 5 metru hluboke.myslite ze je na noc lepsi melcina?a taky nevim jestli je lepsi na trhacku dat rybu trba jen do pul metru nebo naopak podvodak a drzet ji u dna.dik za kazdou radu.tech noci u vody moc neni tak chci vyuzit kazdou vychazku co nejlepe.

                                  mancek - Profil | St 10.7.2013 17:58:38

                                  Zdravím,mám dotaz. Omlouvám se jestli to tu někde je vysvětlené . Jak je lepší předkládat sumíkům pijavice . Na dno , nadlehčit nade dnem , pod boj ? Chci si to odzkoušet v praxi , moc tomu nevěřím že by to mělo překonat nástražní rybku . Dík

                                    sim_131 - Profil | St 10.7.2013 15:03:29

                                    Dobrý deň,
                                    Chystám sa loviť sumcov na potoku šírka cca 5m. Sumci tu sú od 50 do 150cm. Mám prut do 500g silón 0,60mm a klasický navijak. Chcem sa ťa spýtať akú montáž mam použiť som začiatočník a sumce chytám prvý rok. Miestny tu chytajú vraj na páternoster môžeš mi povedať ako to je?

                                      JaLi - Profil | St 10.7.2013 14:33:16

                                      P!F >>To máš recht, na řece je to v pohodě, toto je ale stojatka a oni se motají u břehu ale u toho protějšího, je tam rákos a oni tam kolem něho loví.

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile