Sumcařina

NŠplíchy - Profil | Út 9.7.2013 21:14:07

deni 79 >> Prosim te. Na trhaci bojku davam první trojhak od splavku za hubu druhej do hrbetu a treti k riti. Je to tak spravne? Dekuju

    Ndeni 79 - Profil | Út 9.7.2013 21:06:28

    Šplíchy >> Ja bydlim u soutoku Vltavy se Sázavou a tady ta Sazava skoro stoji. Tady bych se nebal bych se dat rybku za ocas,ale o kilak vyse uz voda solidne tahne a tam je potřeba dat rybku za hlavu.
    Musis zohlednit konkretni místo reky( hlavni tok ci rameno reky),prutok vody a jeji hloubku atd atd...

      NTi Sento - Profil | Út 9.7.2013 21:05:30

      ahojte nebyli jste nekdo nahodou nekdo na morave nad strzi u kromerize u postoupskeho mostu nekdo tam lapl dvoumetrovku diky za info

        NSmejkyn - Profil | Út 9.7.2013 21:04:48

        deni 79 >> To je pravda.Pokud to moc neteče lze i k ocasu.

          NŠplíchy - Profil | Út 9.7.2013 21:00:54

          deni 79 >> Reka Sazava :-)

            Ndeni 79 - Profil | Út 9.7.2013 20:48:29

            Smejkyn >> je otázka,jaky proud ma v miste lovu......

              NSmejkyn - Profil | Út 9.7.2013 20:04:09

              Šplíchy >> Kdyby jsi ji dal ocasem ke splávku tak ti bude v proudu rotovat.

                NŠplíchy - Profil | Út 9.7.2013 19:53:46

                Smejkyn >> Dekuju za odpověď. Ja jsem koukal tady na Mrku i na Chy..j.cz Do atlasu montazi a pokazdy je to jinak. Dik Martin

                  NSmejkyn - Profil | Út 9.7.2013 19:48:49

                  Šplíchy >> Na řece hlavou ke splávku.

                    NŠplíchy - Profil | Út 9.7.2013 19:46:52

                    Dobry vecer. Muzete mi někdo poradit jak dat nastrazni rybu při lovu na podvodni splavek na rece. Nevim jestli hlavou ke splavku nebo ocasem ke splavku? Nebo je to jedno? Dekuju Martin

                      NMilan 66 - Profil | Út 9.7.2013 18:59:53

                      c.13 >> je zajimave, že šmejdum to bere.

                        NKacoo - Profil | Út 9.7.2013 16:53:44

                        c.13 >> Dalsi neskutecna prasarna :( to nelibi je na fotky samozrejme.

                          Nc.13 - Profil | Út 9.7.2013 16:43:41

                          Mimochodem hovad je mezi náma dost, dnes jsem třeba narazil na FCB na fotky z Ebra, chlapíka,který se tam prohlašuje za průvodce (což snad ani nemůže myslet vážně). špagátů jak strun na cimbále a ještě si fotí detaily zmordovaných tlam. Nevím co by zasloužil odebrat tento "pan rybář",zřejmě nějakou část těla....

                          P.S. ten sumík založený šutrem na fotce aby neujel je taky pecka! Jo a pochopitelně nechybí "nárameníkové fotky",ake to už jsem sem ani nedával.....

                            Npato BN - Profil | Út 9.7.2013 16:33:10

                            Laci33 >> raz to bol jeho ulovok tak je na nom co s nim spravi. a to vraj je uz potvrdene

                              Nbalunko - Profil | Út 9.7.2013 14:20:09

                              diky

                                NLaci33 - Profil | Út 9.7.2013 14:11:51

                                pato BN >> Vraj...recicky, si myslis ze ten dedo toho sumika zavesil sam? Ten ani nevedel co sa deje. Nechranim ho v ziadnom pripade, ale nic to nevyriesi ak mu zoberu povolenku.Ti ludia co ho zavesili by maly tiez pykat a ostatny pritomny vratane rybarov a ryb.straze ....hm? Teraz bud mudry. Vsak vies ako to chodi na slovensku.

                                  NMíra59 - Profil | Út 9.7.2013 12:47:11

                                  tam v rákosí >> A na to jsi přišel kde...?? Dlouho jsi nestudoval RŘ...:o))

                                  V. Lov na bójku

                                  Lov na bójku je lov dravých druhů ryb pomocí povoleného plovoucího zařízení (tzv. bójky). Účelem bójky je udržet nástrahu na zvoleném místě a ve zvolené hloubce.

                                  Při lovu může být použito bójky nebo bójky s pomocnou bójkou; přitom žádná z nich nesmí přesahovat rozměry 15 × 15 × 30 cm. Spojení bójky a pomocné bójky musí umožňovat po záběru a při zdolávaní ryby jejich rozpojení tak, aby pomocná bójka již nebyla spojena s udicí. Po skončení lovu musí být pomocná bójka vytažena z vody.

                                  V případě použití dvou bójek, které jsou pevně propojeny spojkou, nesmí žádná z nich přesahovat rozměry 10 × 10 × 10 cm. Jejich vzájemné propojení může být maximálně do 150 cm.

                                  Za bójky se nesmí používat neopracovaný polystyren a neopracované plastické hmoty (včetně PET lahví). Bójka smí být nastražena pouze tak, aby byla zachována nejméně vnitřní třetina vodní plochy volná pro plavbu, není-li stanoveno jinak.

                                    Ncatfish.holan - Profil | Út 9.7.2013 12:19:54

                                    nevíte někdo o nějakym jezeru nebo rybníce kde sou sumíci...kdyby to šlo tak ve středních čechách....

                                      Nesoxboy - Profil | Út 9.7.2013 11:11:40

                                      peky29 >> penn 950 0,55 275m plná cívka takže todle je spíš na multík

                                        NBandit - Profil | Út 9.7.2013 11:07:24

                                        balunko >> Bójka smí být nastražena pouze tak, aby byla zachována nejméně vnitřní třetina vodní plochy volná pro plavbu, není-li stanoveno jinak.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile