Sumcařina

chytden - Profil | Út 9.7.2013 11:04:48

peky29 >> no vleze se tam 0,55 270m, ale záleží na navijáku. Na jeden můžeš dát 10m, na další třebas i 500m :-)

    tam v rákosí - Profil | Út 9.7.2013 10:50:03

    balunko >> 25 m tak něják :) doufám že jsem ti pomohl a ukotvená bójka může mezi (trhačka) splávkem mít max 1,5m

      balunko - Profil | Út 9.7.2013 10:41:32

      nemozem to nikde najst

        balunko - Profil | Út 9.7.2013 10:41:12

        chlapy jak je to stymy bojkami do akej vzdialenosti si mozem dat bojku neviete ako je to ?

          DAVISS - Profil | Út 9.7.2013 10:13:41

          peky29 >> a není to moc blízko?

            peky29 - Profil | Út 9.7.2013 10:09:54

            Ahoj. Měl bych takovou divnou otázku, ale přeci se jen zeptám. Kolik se tak může vejít na kolovrátek pletený šnůry o průměru 0.55mm. Potřebuju totiž zavízt cca 270m :D

              pato BN - Profil | Út 9.7.2013 9:52:19

              vraj sa uz podal podnet na SRZ Zilina na presetrenie zaobchadzania s tym ulovenym sumcom z videa.

                tam v rákosí - Profil | Út 9.7.2013 9:41:04

                Máte někdo zkušenosti chytat sumce na čepelském rybníku v Doksech?

                  Míra59 - Profil | Út 9.7.2013 9:39:00

                  jareccek >> jasně že trhačka, někdo musel přece přervat pupeční šňůru..:o)))
                  Tak to svůj máš nejkrásnější životní úlovek....GRATULUJU a ať roste do krásy....:o))

                    Reserved - Profil | Út 9.7.2013 8:42:14

                    Rudy 61 >> to je super,každej zachráněnej sumec udělá radost i mě.kdyby takových lidí bylo víc.

                      JaLi - Profil | Út 9.7.2013 7:42:29

                      jareccek >> Veliká gratulace a jen zdraví. Za pár let s ní můžeš na ryby. Malej vždycky mrčí, ale když berou ryby tak to mu oči jen svítí. Minulej týden jsem ho vzal poprvé na noc a paráda.

                        P!F - Profil | Út 9.7.2013 0:35:43

                        jareccek >> Fuuuuuu, ty musis mat straaaaasne dobre nastrazky, ze vydrzali 9 mesiacov :o)))))))))))))))))))

                          jareccek - Profil | Út 9.7.2013 0:29:27

                          P!F >> já ti ani nevim, on to byl taky fofr že fack nevim, ale vzhledem k deviti mesícům čekání tak asik trhačka :-))))

                            P!F - Profil | Út 9.7.2013 0:24:41

                            jareccek >> gratulujem, na vabku ci trhacka? :o)

                              P!F - Profil | Út 9.7.2013 0:24:05

                              T-Mc >> najhorsie na tom je, ze tie stupidne polopice nepochopia, za co by si im nadaval...

                                T-Mc - Profil | Po 8.7.2013 23:55:28

                                pato BN >> Většinou si jen příspěvky čtu a nekomentuju, ale toto je prasárna nejvyššího kalibru.
                                "Živou" rybu takto týrat a ještě nad tím juchat....
                                Doživotní odebrání povolenky a jednu přes hubu sumčím ocasem:(
                                Nazvat je neandrtálci, které mi dost připomínají, by bylo pro neandrtálce urážkou....

                                  Rudy 61 - Profil | Po 8.7.2013 23:16:45

                                  V sobotu návrat z rybačky,bohužel bez vážnější akce, ale povedlo se nám s kolegou zachránit sumíka 173 cm. na kterého se už štípalo dřevo do udírny !!!! Plave dál !! Mám z toho radost jako kdybych ho pustil sám. Tímto děkuju šťastným lovcům že odpor byl velice mírný.

                                    Rudy 61 - Profil | Po 8.7.2013 22:54:55

                                    jareccek >> Gratuluju !!!To je nejhezčí výsledek snažení. Ten sumík příde pozdějc. Všecko má svůj čas,ať se daří .Eliška ať ti ďelá samou radost a nezlob jí,né že budeš sedět pořád u vody !!!

                                      hupr - Profil | Po 8.7.2013 22:44:24

                                      jareccek >> supr ulovek ..gratulace

                                        jareccek - Profil | Po 8.7.2013 21:58:01

                                        Dnešní příprava na fůsáče začala kolem pul desáté ráno, naložením všech potřebných věcí do auta a lodi na střechu, v pul jedenácté odchod do práce s představou tak do dvou až tří a pak směr Morava.
                                        V 11:00 se vše mění, přítelkyně mi oznamuje že asik začínáme rodit, a tady začíná můj největší životní úlovek v 18:45 zvoní rolničky a příchází naše cerenka, Eliška 48 cm, 2,75 Kg Osmá výprava se daří a už se asj zapíjí :-))))))) ))))) ))))))

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile