Sumcařina

NFRANK71 - Profil | Po 8.7.2013 21:19:17

Čím víc na východ, tím častější takovéto chování lovců.

    NTi Sento - Profil | Po 8.7.2013 21:07:39

    Knapík >> ahoj tak s tim plne souhlasim s tebou chudak sumejs

      Nfrost862 - Profil | Po 8.7.2013 20:45:56

      Tož to mě zvedlo ze židle........inteligence z dob,kdy sme se dělili na lovce a sběrače asi.....

        NFlying trout - Profil | Po 8.7.2013 20:18:12

        pato BN >> to je zase prasárna

          NScanix - Profil | Po 8.7.2013 19:58:29

          pato BN >> za takove zachazeni by se snad dotycni dali i obvinit za tyrani zvirat...kazdopadne dozivotni odebrani povoleni k lovu, humus

            Npreparátor - Profil | Po 8.7.2013 19:01:11

            pato BN >> Tak to sú naozaj kokoti, nech je rakovina naháňa po poly a lese!!

              NDenny - Profil | Po 8.7.2013 17:05:25

              pato BN >> To ma teda byt na co hrdej,opravdu hnus :-(

                NKruan - Profil | Po 8.7.2013 15:47:13

                teda to jsou dobytci..za koule bych je tam vesel..jednoho po druhem...

                edit : teda je mi z nich uplne zle...jsem tam musel pridat comment...fuj

                  NReserved - Profil | Po 8.7.2013 14:47:03

                  některý lidi nemaj soucit vubec s ničim! věšět za živa,že sem si to video vubec pouštěl.

                    NSmejkyn - Profil | Po 8.7.2013 14:24:38

                    Podseknout ty svině ownerama 5 nulkama,potahat za autem a potom pověsit na strom jak toho chudáka sumce.

                      Nsidla_napajedla - Profil | Po 8.7.2013 14:23:20

                      pato BN >> to video je jak přes kopírák z někama jinama

                        NKnapík - Profil | Po 8.7.2013 14:14:20

                        pato BN >> stálo by za to, pověsit tam místo sumce toho plešatýho vepře :-(

                          NHugo Fisher - Profil | Po 8.7.2013 13:36:25

                          pato BN >> to je fakt hnus.

                            Nabcdddd - Profil | Po 8.7.2013 13:09:10

                            pato BN >>
                            ked za toto ten ugrofin nebude pykat tak uz neviem v akom state to zijeme... ryba krasna ale toto si nezasluzila. nech si ju kludne necha. ale takto???

                              Npato BN - Profil | Po 8.7.2013 13:07:36

                              deni 79 >> preto som to sem dal. vesali ho za ziva.

                                Ndeni 79 - Profil | Po 8.7.2013 13:05:24

                                pato BN >> Von ještě zije.... Uz bych je tam liskal

                                  Npato BN - Profil | Po 8.7.2013 13:04:02

                                  dalsi podnet na tyranie zvierat.a hyeny z nejakej podradnej telky pri tom.

                                    Npato BN - Profil | Po 8.7.2013 13:03:35

                                      Nhona1 - Profil | Po 8.7.2013 9:06:40

                                      c.13 >> Čau, ale baví, ale mám prázdniny a nechce se mi chodit furt jenom na kapry, tohle je takový zpestření :-)

                                        Ndizlektik fídža - Profil | Ne 7.7.2013 22:18:00

                                        P!F >> AP!F - 7.7.2013 17:24:17 >> aha ale přezdívka piči taky nezní špatně...:-)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile