Sumcařina

Ndawe4 - Profil | Ne 7.7.2013 20:50:04

jarabeast >> s na 68kg pleteným silonem a pevným anglickým háčkem šel asi na ty kapry a amury :))

    Nc.13 - Profil | Ne 7.7.2013 19:16:56

    hona1 >> Zdarec, kapři už tě nebaví? :-)

      Nbigfu - Profil | Ne 7.7.2013 19:12:57

      macek1 >> Ja o ni prisel vcera a o peknou celkem stejne bych mu dal svobodu ale chtel jsem si udelat fotecku!!skoda

        Nmacek1 - Profil | Ne 7.7.2013 19:02:13

        bigfu >> ano jen tím uzlíkem,žádné lepidla bych na to nedával,používám dvojitý griner který pořádně dotáhnu a pak pojistím jen uzlíkem,nikdy jsem nepřišel o rybu,s lepidly nemám žádně zkušenosti

          Nbigfu - Profil | Ne 7.7.2013 18:33:48

          macek1 >> Dobre ale jak to pojistit ?jen tim uzlikem?v kaprarine lepim lepidlem od Nash,ale prijde me to ze i to je vterinak jen v lepsim obalu nebo myslis ,ze ne?

            NP!F - Profil | Ne 7.7.2013 17:24:17

            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 7.7.2013 0:03:51 >> naposledy ked nam talian rozpraval dokola piči piči piči tak nakoniec vysvitlo ze ide doniest tablet a myslel tym PC :o)

              Nmacek1 - Profil | Ne 7.7.2013 17:15:40

              bigfu >> jestli to chceš lepit tak hlavně nepoužívej vteřinové lepidlo,je to slabá žíravina která muže šnuru narušit!!

                Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 16:43:41

                bigfu >> Kdybych neměl uzlík,taky sem splakal nad vejdělkem..

                  NSmejkyn - Profil | Ne 7.7.2013 16:22:27

                  frost862 >> Přesně tak.

                    Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 16:19:39

                    Smejkyn >> bez uzlíku ani rána:-)

                      Nhona1 - Profil | Ne 7.7.2013 14:49:39

                      Smejkyn >> jj dík

                        NSmejkyn - Profil | Ne 7.7.2013 13:50:31

                        bigfu >> Někde si najdi video od Davida Havlíčka Chytáme sumce.Nebo nějak tak se to jmenuje.

                          Nbigfu - Profil | Ne 7.7.2013 13:45:18

                          hona1 >> Ahoj i ja vcera mel tu samou zkusenost ale klouzlo to u obratliku ,ja ted budu davat dvojitej grinner a jeste ho budu lepit kazdopadne zajisttovat uzlikem na konci snury a to jsem vcera neudelal a proste to klouzlo jeste ted se me klepu ruce jak jsem byl zklamanej:-))ale zase prijde jinej a chybama se clovek uci..zajimalo by me spis nejaky dobry odkaz na sumco montaze kdy to nekdo podrobne vysvetluje nejake video nevis treba?chci zkusit podvodak ,ale chtel bych si to nejdriv nejak zkouknout!!diky

                            NSmejkyn - Profil | Ne 7.7.2013 13:41:15

                            hona1 >> Zdarec. Musíš na zbylém konci od uzlu udělat pojištovací uzlík (klasický uzel)aby to neproklouzlo.

                              Nhona1 - Profil | Ne 7.7.2013 13:34:50

                              Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu, jakým uzlem vážete sumcové jednoháky? Já to vázal klasickým grinnerem (chytal jsem na 60 kg pletenku), ale včera zabral velikej sumec o kterého jsem přišel podle všeho kvůli tomu, že uzlík proklouzl, i když to mohl i o něco uříznout, ale každopádně stačilo a už chci nejakého sumce i vytáhnout :-) děkuju.

                                NKacoo - Profil | Ne 7.7.2013 0:29:31

                                Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 7.7.2013 0:21:44 >> Tak i to je mozny ze budu nadavat jako nejvetsi sprostak na svete :) karasy mam v akvarku jako ve spajzu takze o rybky nouze nebude :) no chytat se da na dva takze se da delat oboje :)

                                  Ndizlektik fídža - Profil | Ne 7.7.2013 0:21:44

                                  Kacoo >> abys pak neřval ty po dovolený do pi.. stěma peletama ale zkusit to můžeš ....:-)

                                    Ndizlektik fídža - Profil | Ne 7.7.2013 0:19:55

                                    Kacoo >> no nevím ve špáňu tam toho sipou fakt hodně ...po pytlích a to skoro všichni co tam lapou ze břehu ale tady v ČR bych zůstal u trhajdy a rybky

                                      NKacoo - Profil | Ne 7.7.2013 0:12:30

                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 7.7.2013 0:03:51 >> jestli nakonec nebude piči neco jako sekej nebo bere :D

                                        NKacoo - Profil | Ne 7.7.2013 0:07:09

                                        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 7.7.2013 0:03:51 >> taky sem si rikal co to rve ale sem utahanej z prace takze sem si rekl ze mam halusky :) ale kdyz to slysi vic lidi tak to asi bude italske jmeno ci slovo :D

                                        je to mazec ale zajimalo by mne jestli by to slo i u nas kdyz je tu tolik kapraru co porad krmen halibutkama :) jenom koupit nejaky vetsi ci dat ten retizek a zkusit to :) mam dovcu a asi to prubnu :)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile