Sumcařina

Ndizlektik fídža - Profil | Ne 7.7.2013 0:03:51

Kacoo >> pěkně video a hlavně jak furt řve piči piči piči to je asi jméno toho floutka né???? :-D

    Ndizlektik fídža - Profil | So 6.7.2013 23:49:28

    Kacoo >> mazec ryba ....závidím tu zdolávačku je to šílenec ....:-) myslím to video z JV

      NKacoo - Profil | So 6.7.2013 23:32:33

      http://www.youtube.com/watch?v=DiAYAS4pZN0

      zkousel ste to nekdo u nas na pelety ?

        NPepíkPepík - Profil | So 6.7.2013 22:58:06

        deni 79 >> Ne neměl ale co bys čekal od sumce 260 cm? libový maso? no nevim nevim :-)

          NMilan 66 - Profil | So 6.7.2013 22:50:17

          Reserved >> pokud cejna nedobijes v nejakem vezirku, tak taky vydrzi.

            NKacoo - Profil | So 6.7.2013 22:11:11

            Reserved >> dobry sou cunatka .. karas vydrzi dlouho a snad vsechno

              Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:56:15

              Reserved >> hlavně sem nepiš,že chytáš na lína.....:-)))))

                NReserved - Profil | So 6.7.2013 20:35:21

                Myslíte si že je rozhodující druh nastražní ryby? dávám převážně na sumce cejna,nejjednodušší co jde u rěky chitit,ale je to ta správná volba?záběr občas mám,včera sumík metr.co takovej Okoun?

                  Nnovaroma01 - Profil | So 6.7.2013 18:29:38

                  venca1 >> Nevím proč urážíš voly)))))Tohle je ještě blbější materiál))

                    Nvenca1 - Profil | So 6.7.2013 17:16:04

                    drako >> Že jsi zakomplexovaný vůl

                      NPádík - Profil | So 6.7.2013 16:13:31

                      dawe4 - ciao, 6 prutů absolutně nesmyslně navázaných a 3 volně. U vody si rozmyslím, co vlastně chci a proč jsem tam šel :-).

                        Ndeni 79 - Profil | So 6.7.2013 16:05:54

                        PepíkPepík >> A ty uz jsi takového velkého sumce mel na taliri,ze vis,co se stane??

                          NPepíkPepík - Profil | So 6.7.2013 15:59:23

                          MB >> Ta poslední věta "A už se těší, až si na něm pochutná" je dost k zblytí. Sežrat takovýho sumce? no tak to teda potěšprdel. To nandá na talíř a ono se mu to rozteče jak wolej :D

                            Ndrako - Profil | So 6.7.2013 15:40:44

                            Co cakate od dochodcu..

                              NPepíkPepík - Profil | So 6.7.2013 15:35:31

                              ZDAR SUMCOLOVCI, Jak velkou nástražku bych měl dát na sumce 100 - 170 cm? V případě karase... myslíte že 25-30 cm je okey?

                                NFisk - Profil | So 6.7.2013 14:22:45

                                MB >> poriadne vpredu ale popri tom zostávame verní tradíciám :)

                                  NMB - Profil | So 6.7.2013 14:09:24

                                  Fisk >> No jo no bratia slovaci jsou hold ve předu ;))))

                                    NFisk - Profil | So 6.7.2013 12:46:58

                                    MB >> Gyuri Bácsi má na 68 kilo pletený silón - fíha

                                      Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile