Sumcařina

NDr.happy - Profil | So 6.7.2013 11:52:22

afjee >> hlavně si myslím že jak je za hlavu přes haluz tak se vlastní wáhou o nějaky ten cm natahne....ale to je stejně jedno...rybysko mega o tom žádná,,ale ten osud no....

    Nafjee - Profil | So 6.7.2013 11:49:31

    MB >> Jestli těch 258 cm naměřili tak, jak bylo vidět na tom videu, tak by to mohla být i pěkná dvojka o)

      Njarabeast - Profil | So 6.7.2013 11:40:05

      MB >> no to je teda zase pěknej hnus, zdá se mě že fotky s pověšením sumcem na stromě jsou čím dál víc populární :-(((
      prej už se těší až si na něm pochutná

        NMB - Profil | So 6.7.2013 11:04:06

          Ndizlektik fídža - Profil | So 6.7.2013 0:26:30

          catfish.holan >> podle roční doby teploty vody atd nejlepší jít a zkoušet to u vody

            Nvenca1 - Profil | Pá 5.7.2013 21:27:14

            dawe4 >> Já blbě koukal, už je tam taky vidím. V tom případě hodně slušný futrál.

              Ncatfish.holan - Profil | Pá 5.7.2013 21:24:51

              Jaké jsou nejlepší partie řeky pro lov sumců? Spíše nad jezem, pod jezem nebo někde uplně mimo uprostřed....

                Ndawe4 - Profil | Pá 5.7.2013 21:20:54

                Pádík >> čau pane, který to je ten model obalu? TFG hardcore? nebo je to absolutní nesmysl :)

                  Ndawe4 - Profil | Pá 5.7.2013 21:18:57

                  venca1 >> řekl bych že tam má dva multíky a jeden smekáč, jestli mě nešálí zrak ...

                    Nvenca1 - Profil | Pá 5.7.2013 21:02:21

                    Pádík >> Nějak tam nevidím ty mutíky. :-)))

                      NPádík - Profil | Pá 5.7.2013 20:48:04

                      DaČ - TFG. Jako v bavlnce.

                        NDaČ - Profil | Pá 5.7.2013 20:25:59

                        Poradí mi někdo kvalitní pouzdro na sumčáky i s multíkama?Děkuju

                          NPádík - Profil | Pá 5.7.2013 19:54:14

                          Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - no paráda :-).

                            Nmarrttin - Profil | Pá 5.7.2013 17:22:11

                            holan: projed tady návody :) je jich tu plno ;-) http://www.mrk.cz/montaze.php?id=409
                            Jinak v některých lokalitách jinou možnost prostě nemáš :) ne vždy se jde vyvázat s kačenou :)

                              Ncatfish.holan - Profil | Pá 5.7.2013 13:54:01

                              Kdo má zkušenosti s podvodním splávkem?? jak se vám to osvědčilo?? prosím foto :) díky klici ;)

                                Ndizlektik fídža - Profil | Pá 5.7.2013 11:49:39

                                Bušák - 5.7.2013 10:45:02. letošní cca7-10 vycházka tak doufám že to bude lepší a lepší

                                  NBušák - Profil | Pá 5.7.2013 10:45:02

                                  No po delší době zase pěkný kousci.Burlambabum.Ing.Káně

                                    NDr.happy - Profil | Pá 5.7.2013 9:38:51

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 5.7.2013 3:35:53 >> pěkná práce....

                                      Ndizlektik fídža - Profil | Pá 5.7.2013 3:35:53

                                      tak dneska to šlapalo ...:-)))) asi dobrý počasí ...:-))) já 146 a králík 126,136 a oba ještě ňáký mimča parádní předposlední den dovolený všichni plavou a já se jdu taky vykoupat oplácanej jsem jak po výstřiku mamuta :-))))

                                        Njareccek - Profil | Čt 4.7.2013 22:46:27

                                        Kacoo >> na vláčku může

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile