Sumcařina

NBazalbub1922 - Profil | Čt 4.7.2013 13:19:57

DAVISS: já jsem to slyšel i s pokračováním" s mydlem a s ručníkem už sa nechodí teď sa chodí s řetazem. Co, s řetazem a na co? Na takového vola jak si ty" :-)))) nic proti tobě

    NDAVISS - Profil | Čt 4.7.2013 11:09:38

    jiris >> nezapomeň si vzít mejdlo a ručník ... ;-)

      NBazalbub1922 - Profil | Čt 4.7.2013 11:07:10

      Ve fóru Dravci 2013 tam jeden fotil štiku s heverem v hubě, no říkal jsem si že ho tady nikdo už netrumfne ale Jiris má náběh dobrý :-) no ale jestli sa dneska cítíš na dvojku tak goodluck :-)) aj udit sa bude a hlava na dveře přibíjat? :-)

        NP!F - Profil | Čt 4.7.2013 10:57:54

        jiris >> ved ja som to tiez myslel vazne... To tlacitko ani nie je moc drahe, stoji len 500euro, za to kolko prace odvedie sa oplati, navyse je to trendy a kul, kto to nema je prakticky odpisany.

          NLudaT - Profil | Čt 4.7.2013 10:52:56

          jiris >> Já mám jen adresu, můžeš jím poslat filet.

            Njiris - Profil | Čt 4.7.2013 10:52:09

            P!F >> hej, ale já to myslel vážně. Dneska se na něj cítím. Přinejhorším to dám jen do novin, no.

              NP!F - Profil | Čt 4.7.2013 10:50:42

              jiris >> Ty nemas na taske s vecami velke cervene tlacitko s napisom "OMGBIGFISH" co okamzite po uloveni peknej ryby kontaktuje vsetky televizie, radia, denniky tyzdeniky a mesacniky pre zeny v okruhu 5000km a zada im GPS udaje? Ty si to ale pekny spiatocnik, mal by si odovzdat povolenku, takto tu ten moderny sportovy lov nevybudujeme!

                Njiris - Profil | Čt 4.7.2013 10:45:17

                Nemáte někdo číslo do televize? Večer jdu na sumce, tak kdyby se mi podařila nějaká dvoječka. Díky

                  Ndawe4 - Profil | Čt 4.7.2013 5:02:02

                  P!F >> většinou 40tku ale hodně záleží na typu a stavu vody ... a ano jsi divný :)

                    NP!F - Profil | Čt 4.7.2013 0:41:08

                    dawe4 >> 50ku niekedy? Kuwa to davam dvojmo vzdy, ked nemam hrubsi silon, som divny? :oD

                      NP!F - Profil | Čt 4.7.2013 0:40:03

                      Hrdobec >> krutas krutej, skoro ti mam chut napisat "chaaaaajzle!" :))))

                        NHrdobec - Profil | St 3.7.2013 23:14:48

                        Ti Sento >> ahoj,je to krásnej kousek...ne abys ho hnedka vodkouřil...znáš se že tomu cajku na rybách nakládáš ..tak vopatrně :-))

                          NKacoo - Profil | St 3.7.2013 23:02:51

                          tam v rákosí >> proste 12ti lety klucina u vody dle meho nema co delat sam ..

                          kdyz sem byl 12ti lety smelo se chytat na 1 prut do 15 let a jen s doprovodem osobny zletile (18 let) ... pokud si to dobre pamatuju tak ani na rybicku a vlacku se nesmelo ale to si uz nejsem jistej

                            Ntam v rákosí - Profil | St 3.7.2013 20:41:05

                            Kacoo >> já 75 kg tak? :)

                              Ndawe4 - Profil | St 3.7.2013 20:33:10

                              tam v rákosí >> jestli chceš chytat sumce a navíc s více háčkama, nedejbože i s trojháčkama tak zahoď ten vlasec!!!! 0.50 dávám někdy i na trhačku ale určitě ne na naviják ...

                                NKacoo - Profil | St 3.7.2013 20:20:52

                                tam v rákosí >> v doprovodu dospeleho rybare proc ne sam bych v tomhle veku na sumce nesel kor kdyz sem vazil tak 35kg ja :D

                                PS: v profilu mas datum narozeni 1981 to mi nejak nesedi k tem 12 rokum :o

                                  NTi Sento - Profil | St 3.7.2013 20:12:06

                                  ahojte dneska mi dosel mazel tica st

                                    Ntam v rákosí - Profil | St 3.7.2013 20:00:16

                                    ahoj chci se naučt chytat sumce mám plnolaminátový prut 2.70cm a s vrhačkou 100g až 250g.Naviják mám celokovový s padesátkou vlascem,bójku mám 110g a návazec jednohák a trojhák velikosti 3/0 myslíte že je to dobrá volba na Labe 13?je mi teprv 12 let Děkuji

                                      NMalda512 - Profil | St 3.7.2013 15:25:03

                                      MB >> mb - 3.7.2013 6:01:27 >> tak to jsme dva. vůbec jsem si toho nevšiml... hold dalas má oko dravce :-)))

                                        NBazalbub1922 - Profil | St 3.7.2013 13:29:40

                                        Nemá někdo volno během 14dní na ebro? O náklady se samozřejmě podělím. Auto ani loď nemám :-) jednou jsem tam byl a chtěl bych zas :-) Díky za odpověď

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile