Sumcařina

NMB - Profil | St 3.7.2013 6:01:27

Malda512 >> proč bych měl?

Taky jsem si lana nevšiml až když to Dalas napsal

    NMalda512 - Profil | St 3.7.2013 0:02:45

    Kacoo >> díky za info.. vůbec jsem si toho nevšiml. Dík a at se daří

      NMalda512 - Profil | St 3.7.2013 0:02:18

      Dalas - 2.7.2013 14:19:07 >Máš pravdu... toho jsem si nevšiml. kdyby ano tak bych těm prasákům rozhodně negratuloval.. Ale jak jsem psal níže.. nebudu to tady řešit. je to rozhodnutí každého. Tady to stejně nemá smysl psát protože to tady všichni schvalují a ještě to tady vyzvedají jako nejlepší čin kterej rybě prospívá.

        NKacoo - Profil | Út 2.7.2013 23:07:34

        Malda512 >> nechci prudit .. vetsinou sem chodim jen cist a ucit se necemu, ale je tam privazane k tomu kmenu za tema klukama :/ ze by tam meli ukotvenou basu piv :o

          NMalda512 - Profil | Út 2.7.2013 22:11:04

          MB >>nezblázni se

            NMalda512 - Profil | Út 2.7.2013 22:10:14

            Dalas >> Jo a kde to lano jak na krávu vidíš ?? jsem zvědavej

              NKolis - Profil | Út 2.7.2013 22:01:24

              Poušťák >> Paulus má rozum, fičtróna a je za vodou.... (ne v rákosí) o))

                NBlažík - Profil | Út 2.7.2013 21:50:11

                bigfu >> osobně dávám jednohák do hřbetu, zafixovat, aby rybka nespadla a trojháček pomocí malého háčku pod rybu, u menších ryb k prsní ploutvy, u větších k řitní, popřípadě dát 2 trojháky, ovšem ty bys musel prošít, aby to bylo v souladu s BP :)

                  NBaťour - Profil | Út 2.7.2013 18:48:13

                  Dalas >> Dobře napsáné :-)

                    NPoušťák - Profil | Út 2.7.2013 18:39:50

                    Kolis >> vo Pauluse ??...o))

                      Nbigfu - Profil | Út 2.7.2013 18:03:32

                      Blažík >> jj na činku chytam ,ale spis me zajima jak napichnout ucine rybu aby se chovala dobre prijde mi ze to nemam nejak vyladene vis?jednohak nebo 2 trojhaky nebo kombinace jednohak trojhak?

                        NBlažík - Profil | Út 2.7.2013 16:45:45

                        bigfu >> Zavážení povoleno? Jestli ano- trhačka, případně podvoďák, máš li 2 pruty, zkus obojí :) Jestliže se nesmí zavážet nebo nemáš jak, zkus lov na tzv. činku http://www.mrk.cz/Data/Pics/2010/226/412894_0e11a.j​pg a nebo vláčku, ikdyž ta na stojáku není moc účinná, je to spíš o náhodě. Dostaneš ji tam pomocí 2 prutů, tady na mrku je o tom také něco napsáno, stačí se podívat.

                          Nbigfu - Profil | Út 2.7.2013 15:27:59

                          zdravím chlapy jsem zacatecnik na lov sumcu ,ale uz jsem jich par metrovich vyndal i letos ale zajima me jestli by me nekdo poradil nejakou dobrou montaz na stojak vodu rybnik na lov na kacenu a jak dat rybu atd...dekuju .

                            NLudaT - Profil | Út 2.7.2013 14:37:40

                            Dalas >> To je uvázanej rybář za pás aby nepřepadl.

                              NMB - Profil | Út 2.7.2013 14:25:13

                              Dalas >> dobře ty!

                                NDalas - Profil | Út 2.7.2013 14:19:07

                                Malda512 >> nemusím hledat-přece hned ta předposlední-pecka pecka-, já vidím jasně lano jak na krávu, jindy bys podal trestní oznámení a ted dáš líbí líbí.. E ?????

                                  NKolis - Profil | Út 2.7.2013 11:42:13

                                  MB >> Mám starost o Pafku, předse jen...o)

                                    NP!F - Profil | Út 2.7.2013 11:17:09

                                    MB >> Mno, zalezi z ktoreho konca zacne, mam par katani ktore by sa lamali fakt blbo, to by sa unavil, nic neponicil a siel vysportovany domov.

                                      NHugo Fisher - Profil | Út 2.7.2013 10:27:11

                                      Dr.happy >> :o)))

                                        NDr.happy - Profil | Út 2.7.2013 10:25:17

                                        tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/podivejte-se-jak-ryba​r-vytahl-stokoloveho-sumce.html

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile