Sumcařina

NMB - Profil | Út 2.7.2013 9:00:53

P!F >> ahoj ty tu....

Stačí když ti zláme ty tvoje katáňi .... ;)

    NP!F - Profil | Út 2.7.2013 8:58:47

    Dalas >> Som ho asi nastval moc, bude ma pomaly mucit :o(((

      NLFC - Profil | Út 2.7.2013 7:49:45

      frost862 >> Krasna ryba...Gratulujem...

        Nfrost862 - Profil | Út 2.7.2013 7:03:12

        Chiquita >> ty na tý kaolince měli nejvíc 120cm,za to,že sem si tam dva vzal,se nestydím,klidně to tu přiznám,snědl sem je s přáteli a byly velice dobří,navíc i s téhle výpravy sem jednoho ani ne metrovýho odvezl,a bude snězen,3 sumíci snězení za 4 roky není podle mě jakási masařina,lepší než vraždit velký starý ryby,to je trochu rozdíl,co ty na to?

          NMalda512 - Profil | Út 2.7.2013 0:59:20

          FRANK71 >> Máš asi pravdu.. já už to neřeším. At napíšu co chcu vždy se najdou chytraci co to obrátí vůči mě. at si je věší třeba na stromy... Už mě to nezajímá..

            NMalda512 - Profil | Út 2.7.2013 0:39:40

            Dalas >> To se sakra pleteš. Nemám problém si s někým něco osobně vyříkat. Myslím, si, že kdyby se řešili tyhle věci na živo tak by se lidi shodli na velice mnoho věcech. tady se každej schovává jen za klávesnicí a má hubu plnou řečí. Je sakra rozdíl rozebírat situaci na internetu než osobně. Potkal jsem se už s mnoha rybářama kteří měli silný kecy a v realu to byli uplně jiní lidé než jak se tvářili na mrku. Tady stačí někomu napsat že by to sním probral osobně a opičky v tom hned vidí násilí a rvačky. Rozhodně nemám strach někomu říct svůj názor z očí do očí. ...... nemusím mít svaly abych dostal pas.....
            PS : najdi mi jedinou reakci na které bych psal, že schvaluji uvazování. Neměním názory podle situace a nebo abych se někomu zalíbil. Od první chvíle co jsem regnutej na MRKu jsem proti uvazování.

              NFRANK71 - Profil | Po 1.7.2013 23:36:02

              Malda512 >> Maldo , přece dobře víš, že většina sumcařů rybu takhle uvazuje. Kdyby si mysleli, že to rybě hodně škodí, tak by to nedělali. Spoustu z nich sumcařina živí, dělají průvodce atd., myslíš, že by to dělali, kdyby věděli, že to rybu zabije. Přece by byli sami proti sobě. Samozřejmě pokud to udělá jelito, který to vidělo na obrázku a nemá s tím zkušenost, tak to může dopadnout tragicky. Nejsem sumcař, takže to nemůžu posoudit, ale asi nic lepšího není, a to musíš vědět i ty.

                NDalas - Profil | Po 1.7.2013 23:34:11

                Malda512 >>pecka pecka.. Malda Malda..a najednou ti špagát nevadí.. K Pifovi- já myslel, že nemáš pas) Osobně si teda myslím, byť tě osobně neznám, podle toho co tady už roky předvádíš, že bys to byl ty, kdo by se na schůzku nedostavil..

                  NMalda512 - Profil | Po 1.7.2013 23:19:26

                  frost862 >> Pecka ryba a pecka fotky . Nádhera

                    NMalda512 - Profil | Po 1.7.2013 23:18:25

                    Dalas >> Nabízel jsem mu osobní setkání . Rád by h si sním povykládal, ale P!F je asi vyřečnej jen za klávesnicí. Dalasi nezlob se na mě ale tu prasečinu kterou stím sumcem udělali může obhajovat jen totální idiot. ten sumec puštěn nebyl . Protože lovec je největší masař v okolí. A to potvrdili i týpci na facebooku kteří ho znají. Sumec byl opětovně uvázanej. za tmy odvezenej. J eto sice jejích věc zda ho zabili nebo pustili. Ale ta komedie kolem která se strhla je na blití.

                      NChiquita - Profil | Po 1.7.2013 22:51:23

                      frost862 - 1.7.2013 15:51:06 >> No vidíš kdybys pouštěl i ty na kaolínce mohli z nich jednou být taky takoví. No třeba když už jsi s tím pouštěním začal tak už ti to vydrží. Gratuluju

                        NAleš10 - Profil | Po 1.7.2013 22:22:53

                        frost862 >> kdyby jen vylovil co takhle to napsat celí výber místa, zavážka a psychická podpora??? :-DD jak to říkal otec jednou až dvakrát si to zkusíš a pak už je to rutina :-DDD

                          Nbinoš - Profil | Po 1.7.2013 22:21:28

                          Dalas >> Chtěl jsem být u toho jak ho bude pouštět ale tvářily se dost podivně.Tak sem ho prosil když už to má natáhnuté až přeze mě tak ať udělá nějaké video což je dnes na kdejakém mobilu a taky nic.Takže jen doufám že ho pustil jak mě sliboval.Každopádně mě nas.al že ho někde vůbec odvážel.Je sám proti sobě,že to nechce zažít znovu třeba za dva roky.

                            Nrover - Profil | Po 1.7.2013 22:15:44

                            binoš >> nn, to prakticky platí všude, a hlavně na ÚN, ...a hlavně ! u větších exemplářů ...

                              Nbinoš - Profil | Po 1.7.2013 22:10:15

                              rover >> Možná to tak platí na řeku.Já si myslím ,že sumec je lovec a mrchožravec je jen občas náhodně.

                                Nrover - Profil | Po 1.7.2013 22:03:35

                                binoš >> Ani jednoho, pokud tedy kapr není pár dnů v "pánu". Resp. takováto ryba žere převážně mršiny, a to, co donese proud, resp. voda. Dobrou chuť ! :-)

                                  NBlažík - Profil | Po 1.7.2013 21:56:55

                                  binoš >> Toš budu brát průměr od 5 rybářů za rok, čili +- 20 konzumních kaprů? Možná i přeháním.

                                  Edit. kdo by se honil za kaprem, když mu stačí polochcíplej cejn? :) jemu je to jedno.

                                    Nkolja - Profil | Po 1.7.2013 21:56:31

                                    binoš >> jednoho, na vánoce... :-)

                                      Nbinoš - Profil | Po 1.7.2013 21:54:36

                                      Blažík >> No právě proto.Sem nevěřil kolik je primitivů kteří vše přepočítavají na kapry a velká ryba patří do udírny a hlava na zeď.Toš kolik tych kaprů může tak sežrat?

                                        NBlažík - Profil | Po 1.7.2013 21:50:43

                                        Bernau >> Zkus větší woblery, v noci spíš v mělčí vodě, ve dne orej jámy hlubokopotápivými ;)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile