Sumcařina | MRK.cz

Sumcařina

Nluboš - Profil | Po 1.7.2013 21:50:42

binoš - Ÿ. Já bych řek že je sumec ryba né?? Tudiž do vody asi patří. Kdo tvrdí opak tak je divnej.
Blažík - Ÿ. Přesně jak píšeš. Jenže v některých případech je to ještě bohužel horší.

    NBlažík - Profil | Po 1.7.2013 21:49:10

    binoš >> Sežere rozhodně míň kaprů, než 5 řadových rybářů, protože ti co říkají co tam nepatří to vždy přepočítávají na kapry.

      Nbinoš - Profil | Po 1.7.2013 21:47:19

      Nejde nějak zjistit kolik takový dvoumetrový sumec za rok může sežrat potravy.Já jen protože spousta lidí tvrdí že do vody nepatří.

        NNero19 - Profil | Po 1.7.2013 21:32:09

        Na Berounce je to stejný chce to trpělivost

          NMAXXSKATER - Profil | Po 1.7.2013 21:27:09

          Vlastik82 >> Taky to může být tím, že v Itálii žerou sumci delší období v roce než tady u nás.

            NBernau - Profil | Po 1.7.2013 20:29:07

            Nechodíte někdo vláčet kolem Poděbrad? Byl jsem cca 4x skoro do půlnoci a nic. Dvakrát z toho byla teda voda hodně vysoko. Zkoušim velký plandavky nebo gumový kopyta, ale nikde ani známka po sumcích. Určitě tam ale budou. :)

              NVlastik82 - Profil | Po 1.7.2013 20:27:45

              Také si myslím. 100 kg vypadá trochu jinak. Možná se pletu, ale když kouknu na 100 kg sumce z Itálie, tak tenhle má do toho daleko...

                Ndawe4 - Profil | Po 1.7.2013 19:17:20

                Dalas >> ryba je to krásná, doufám že snad byla fakt puštěná zpět do vody ale těch 99 kg se mi nezdá, nechci soudit podle videa a fotky ale rybu bych tipl tak od 10-15kg méně, možná se pletu

                  Ndawe4 - Profil | Po 1.7.2013 15:43:32

                  frost862 >> kyž to znáš je to snadný, chytneš dvojku za hubu a šup na břeh ... pár fotek ... a šup do vody :))) je to fakt pěkná ryba a musela udělat velkou radost ... za to že plave dál doufám že ti radost ještě udělá!!! ... co se diskuzí na MRKu týče zvláště poslední dobou, je to bohužel opravdu hnus a proto jsem raději u vody ...

                    Nfrost862 - Profil | Po 1.7.2013 15:40:36

                    dawe4 >> no koukám,že se tu probíhá debata na úrovni:-)))krásná rybka to byla,každopádně mi slíbil,že až bude mít dva a půl,tak se mám zase stavit,na pár fotek:-))Aleš je kabrňák vylovil ho jak kdyby to dělal deně:-))

                      NDalas - Profil | Po 1.7.2013 15:19:48

                      P!F >> )) zajímavý, že tebe nechce lámat z očí do čí jednou ranou jako rákosku)))

                        NDalas - Profil | Po 1.7.2013 15:14:49

                        .. jak jsem to tu tak zhlédl a početl, tož nevím nevím, jestli jsem to s tou gratulací trošku neuspěchal. neuvěřím, že toho sumce pustili, dokud důkaz neuvidím, pokud jo, rád se opravím a omluvím. Lonská 190 ka- říká borec na kameru- 55 kilo, přestřelil podle mě tak 10, tím pádem nevěřím ani těm 99 ti...
                        Frost- paráda..

                          Ndawe4 - Profil | Po 1.7.2013 14:01:28

                          frost862 >> parádní úlovek!! velká gratulace ... bohužel se to tu v tom bordelu debilních hádek zúčastněných a chytrostí na všechny strany posílaných trochu schovává ... hoď sem ještě nějakou fotku ať se pokocháme :))

                            NMalda512 - Profil | Po 1.7.2013 12:20:54

                            Kajman60 >> prosímtě proč taková reakce ???

                              Nmilkynek - Profil | Po 1.7.2013 11:21:14

                              Kajman60 >> Dobře ty :-))))))))))))

                                Nčinka - Profil | Po 1.7.2013 11:15:22

                                Jděte se hádat a osočovat někam jinam a nezasírejte to tu....

                                  NKajman60 - Profil | Po 1.7.2013 10:55:31

                                  Malda512 >> -)))))))))...tááák, a teď jsi éééjakuóóval...co? samou radosti,,,,,))))....jak tě tak čtu vsude mozně,,,za ta léta,,,znáš ten ftip, jak hladový senegálec sežral sto inženýru© a stal se tím pádem nejmoudřejším z kmene,,,?...)))))))))
                                  (...jen tak pro sebe....Ty jsi fakt debil,,,synku))))

                                    Nmilkynek - Profil | Po 1.7.2013 10:32:30

                                    P!F - :-D :-D :-D

                                      NMalda512 - Profil | Po 1.7.2013 8:36:17

                                      :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))
                                      ted mě volal kámoš policajt... kontaktoval hospodáře toho reviru a poslal mu video nahrávky toho uvazovaní ... Pavel Kříž bude odměněn odebráním povolenky... hold někdy je lepší se nechlubit ....

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile