Sumcařina

Malda512 - Profil | Po 1.7.2013 8:32:55

Viktorin >> Víš co je nejhorší? že ten sumec skončil zase na provazu. Ta fraška s pouštěním byla jen na oko. Na levé straně jde vidět ten špagát na kterým byl celej den sumec uvázanej jak je zase našponovanej a vede k hubě sumce. Jde to vidět v závěru reportáže jak jej pouští do vody.. Dám krk že ten dobytek ho zase uvázal. Možná taky odpočívá na zde mražaku a ne na dně reviru

    Malda512 - Profil | Po 1.7.2013 8:21:28

    AMEN

      P!F - Profil | Po 1.7.2013 7:53:09

      Malda512 >> Isto ano, bude to epesne.

      PS: neviem ako si dospel k zaveru, ze robim to iste ako ty, ja len skratka nezvladam citat tie tvoje blaboly bez toho aby som ta za ne posielal do riti alebo z toho grcal, ale mas pravdu, zmysel to nema. Nikdy sa netreba hadat s blbcom, najprv ta stiahne na svoju uroven a tam ta znici skusenostami.

        Malda512 - Profil | Po 1.7.2013 7:51:41

        Baťour - 30.6.2013 21:53:44 > furt řešíš věc která nesouvisí s tématem. chápu nemáš pádnej argument .. jak jsem psal nejsem hrdej na ty fotky. co jsem na MRKU jsem se změnil ..´Jsou tady jedinci jako ty co budou dokola kecat jedno a to samé jen aby se nemuseli vyjádřit k tématu. Kdybych neměl v galerii jedinou fotku tak by jsi zde nenapsal ani jedno písmenko.

          Shu-lin - Profil | Po 1.7.2013 7:51:00

          zelí >> a to já bych se jim v kuchyni klidně pověnoval.:-)

            Malda512 - Profil | Po 1.7.2013 7:46:08

            P!F >> hmmm divný protože přesně to děláš i ty. Takže jsi vlastně stejen blbec jako já. Rád bych to s tebou probral osobně. Možná se někdy někde potkáme. Probereme to od A doZ

              macek1 - Profil | Po 1.7.2013 5:54:01

              Viktorin >> co to je za hovadinu že ho pustit nemohou,pokud je to svazovka tak na té přece si každý rozhoduje o ůlovku sám podle vlastního uvážení

                P!F - Profil | Po 1.7.2013 0:37:03

                Malda512 >> nie, nie si hrdina. Si len velkohuby blbec, co sice vie houno ale pcha gebulu vsade kam sa da...

                  zelí - Profil | Ne 30.6.2013 22:28:46

                  Shu-lin >> bych takovou rybu nejebnul po palici ani nahodou.Kdo by se s tim patlal.Na to jsem sakra linej,radsi koupim filet za 400 vočí kilo:-))

                    Shu-lin - Profil | Ne 30.6.2013 22:23:46

                    FRANK71 >> na tý fotce dole vypadaj jak kdyby měli trošku oddělený hlavičky.:-)

                      Pádík - Profil | Ne 30.6.2013 22:22:35

                      frost862 - paráda, gratulace.

                        FRANK71 - Profil | Ne 30.6.2013 22:21:35

                        Shu-lin >> Jo zelí dokáže candáta pustit:-))) To mu věřim, když řekne, že je pustil.

                          Shu-lin - Profil | Ne 30.6.2013 21:59:05

                          FRANK71 >> s těma prořízlejma hrdlama ani neodplavou.
                          edit: koukl jsem do můj lov na fotku z jinýho úhlu a tam se zdaj OK. Sorry.

                            Baťour - Profil | Ne 30.6.2013 21:53:44

                            Malda512 >> já se ani hádat nechci jen mi vadí kritika někoho kdo se sám chovat moc neumí.už mi neodepisuj nemá to dal cenu máš svůj svět,

                              FRANK71 - Profil | Ne 30.6.2013 21:53:17

                              zelí >> ale zatím neodplavali:o))))))))))))))))

                                Malda512 - Profil | Ne 30.6.2013 21:51:27

                                zelí >> jsou krásní to ano.
                                nekradu fotky

                                  Malda512 - Profil | Ne 30.6.2013 21:50:04

                                  Baťour >> meleš jedno stále dokola. ale meleš o něčem co nemá nic společnýho s uvazaným sumcem

                                    zelí - Profil | Ne 30.6.2013 21:48:32

                                    Malda512 >> budes se divit ale byly a krasne odplavali bez poskozeni.

                                    p.s.nekrad fotky bud tak hodny

                                      Kolis - Profil | Ne 30.6.2013 21:46:58

                                      lada78 >> kašli na něj :-)
                                      (copy ty)

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile