Sumcařina

NBaťour - Profil | Ne 30.6.2013 21:46:51

Malda512 >> ale neuteklo, koukni na své fotky a pak zpívej o etice měj se fajn.

    Nfrost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:41:29

    Malda512 >> dík

      NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 21:40:28

      lada78 >>a dál??

        NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 21:39:08

        Baťour >> Nejsem hrdina. Ale nenechám do sebe šít od někoho kdo někoho odsuzuje za věc o které se dá hovořit v etické rovině a podporuje týrání a porušování předpisů. To ti asi uteklo pane vševěde

          Nlada78 - Profil | Ne 30.6.2013 21:39:04

          Baťour >> kašli na něj :-)

            NBaťour - Profil | Ne 30.6.2013 21:36:22

            Malda512 >> Máš pravdu ty si vlastně hrdina... dál nemá cenu s tebou diskutovat.

              NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 21:35:18

              frost862 >> krásná ryba gratulace

                NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 21:31:30

                Baťour >> tvé představy a iluze mě vůbev nezajímají. ty fotky tam mám danné a mohl jsem je kdykoliv vymazat. neudělal jsem to protože nejsem člověk kterej by se choval tak aby před někým vypadal líp. Nejsem nato hrdej ale stalo se. Ryby jsou zabité a tudíž je uplně a zcela moje věc jak snimi budu manipulovat. To, že tady obhajuješ něco co porušuje řád je drzost .. já bych tu obludu rozhodně na hák nepověsil. Nejsem ty. jen pro tvou informaci jsem letos pustil sumce 142cm a to i bez posrané fotky. takže závist u mě nehledej. Pokud to je tvá vlastnost tak ji nepodsouvej mě.

                  NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 21:26:23

                  lada78 >> a dál ,

                    Nlada78 - Profil | Ne 30.6.2013 21:15:50

                    Malda512 >> piš tady něco o hovadech-podle těch tvých fotek by to sedělo spíš na tebe.

                      NBaťour - Profil | Ne 30.6.2013 21:06:47

                      Malda512 - 30.6.2013 20:58:16 Nezáleží na tom kolik vás stála vybava a jak velké ryby chytaté, ale jak se k nim chováte. >> toto jsem zkopíroval ve tvé kartě...... nevím ale podle tvých fotek se se k rybám chováš jako prase a je jedno že sis je vzal domů.... hlavně fotka kapra na zahradě na slunci zamysli se nad svým chováním a pak hledej chyby na druhých!!!! kouká s tebe závist páč ty bys mu život nedaroval skončil by někde na háku a ty bys u něj pozoval.

                        Nruprd - Profil | Ne 30.6.2013 21:05:45

                        Jinak mi připadá, že nova tu reportáž jaksi dost sestříhala, nechce se mi věřit, že ryba rybáře strhla z lodi do vody při zdolávání a sumec byl focen několik hodin...

                          Nruprd - Profil | Ne 30.6.2013 21:02:31

                          fotohádka :-))

                            NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 20:58:16

                            moje nervy >> byl slušně zmordovanej. Kdyby chcípnul chtěl bych vidět kolik gratulací by jím přišlo. Myslím, že jsou tady tací kteří by je ještě obhajovali

                              NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 20:56:16

                              zelí >> zamet si sám před svým prahem .. .. nemyslím si že by ticandáti byli ulovení na jeden zátah.. takže ten druhej si asi taky musel počkat než došel ten druhej někde v sítce. Takže být tebou tak tady moc nevyskakuju

                                Nfrost862 - Profil | Ne 30.6.2013 20:56:10

                                Tak přidávám taky jednoho ze čtvrtka na pátek 220cm a 70 kilo

                                  Nmoje nervy - Profil | Ne 30.6.2013 20:52:10

                                  Malda512 >> Dobrá ryba, ten si užil focení a slávý, ani bych se moc nedivil, kdyby si do týdna opaloval bříško, snado to rozchodí.

                                    NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 20:50:56

                                    Baťour >> Ano máš pravdu.. ale jen mě prosímtě napiš co mám konkrétně závidět?? myslíš toho zbídačelého sumce ?? nebo to jak se rybáři pochlubili na TV NOVA jak se porušuje rybářský řád skrz posraný ego. ?

                                      NMalda512 - Profil | Ne 30.6.2013 20:47:09

                                      Vanous >> + ZELÍ pokud já vím tak rybářský řád mi nezakazuje mít ryby na trávě nebo v podběráku ve vodě. A ohledně masaření se musím jen smát. Protože to je jen čistá závist -.. takže díky za poklonu.
                                      Pro tebe Vanous - uvazovaní je výhradně zakázané. Takže nechápu kde bereš tu drzost srovnávat uvazování a ponechání ryby

                                        NBaťour - Profil | Ne 30.6.2013 20:42:42

                                        Malda512 >> Mluví s tebe jen stará česká závist nic jiného.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile