Sumcařina

zelí - Profil | Ne 30.6.2013 20:32:58

Malda512 >> hele je mi to u zardele,ale co rikas na toto.To je taky pekne:-(((
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2010/264/427387_b4306.j​pg

a o tech ostatnich ani nemluvim,tak radsi zalez zpet

    Vanous - Profil | Ne 30.6.2013 20:29:26

    Malda512 >> tady nadáváš na to, že uvázali sumca..no a? když se dívám na tvoje fotky tak ty neuvazuješ, ale spoooousta fotek tvých ryb je mrtvá, takže to taky asi slušně masaříš :) a tady se ti nelíbí, když někdo uváže rybu a nakonec ju pustí :D SMĚŠNÉ

      Malda512 - Profil | Ne 30.6.2013 20:14:44

      sumcarik >> přesně jak jsi psal. bych je uvázal na ten špagát a hodil do vody dobytky

        Malda512 - Profil | Ne 30.6.2013 20:13:03

        Reserved >> pěknej zbídačelej sumec. i to pouštění bylo pěkná fraška. Tak trochu mám dojem že ten sumec po 1 hodině mučení skrz fotky byl při pouštění zase na provaze. To je jedno ... hovada se předvedli jak se dalo čekat. Myslím že ego borců rybářů bude hodně veliké...vždyt se dostali do televize ---

          Reserved - Profil | Ne 30.6.2013 20:06:18

          jo,akorád sem taky na novu koukal,pěknej macík z louže:-)

            Ondra K. - Profil | Ne 30.6.2013 19:56:05

            Zapni te si Tv Nova ma tam byt sumik 99kg :-)
            Edit: aha ono uz to tady je tak nic.

              c.13 - Profil | Ne 30.6.2013 15:09:40

              Dalas >> Dojeď kdykoliv, škrabrdólek ti dycky naleju,akorát letos je ke každému pohárku přivázaná lopata :-)

                mlíčnák - Profil | Ne 30.6.2013 15:07:48

                Dalas >> :-))) Nehulilo , bo tam nic není ..

                  binoš - Profil | Ne 30.6.2013 14:47:34

                  Dalas >> Já sem mu ho krmil peletama španělskýma.Aspoň mě už začnů brat kapři a nebude jim užírat.Dáme nejakého scuka jak dojedu.Zitra tam nastupuje velký lovec Kudrlinka.

                    Bandog - Profil | Ne 30.6.2013 14:36:44

                    Dalas >> radši po jednom at se moc nezadejchaš mladochu,mněl bych tam doject s jednim pražakem tak ti pak cinknu a mužeš to skusit....:)))

                      Dalas - Profil | Ne 30.6.2013 14:33:47

                      binoš >> prý přímo, přímo, přímo před tvojím kapitáne. No hlavně že si nesplétl tu tvoju lodičku s malů labuťků, gdyž tam tak kličkovala). Prý tam fčíl nebudeš, škoda, chtěl jsem dat závoda)

                        Dalas - Profil | Ne 30.6.2013 14:28:40

                        Doporučení- Bandog, Mlíčňák- s tým dědkem opatrně, bo chcete nakopat do řiti po jedném, nebo rázem ?. Mlíčňák- já zase slyšel, že to zmetek střílá harpunů a po okrese má několik mražáků, nacpaných zásobama. Nicméně na každým šprochu pravdy trochu, na Grand nikdo nechodí, tak to musí házat zpátky škoda no, tolik masa..). To na 11 ce už by se hulilo z udírny..

                          Dalas - Profil | Ne 30.6.2013 14:19:39

                          c.13 >> ty máš gratulantů, tož teda se přidávám. Co máš narozky ? Mohls taky říct a pozvat na Rulandy sklénečku)

                            Vanous - Profil | Ne 30.6.2013 14:17:07

                            c.13 >> Gratulace :)

                              binoš - Profil | Ne 30.6.2013 14:10:35

                              Dalas >> Tož baže že to byl krasavec.Musel to byt ukrutný boj když jich převrátil aj s loďků.Já jezdím za sumcama do Itálie a nevím kde všady a oni sa mě kůlajů aj u chaty.Štastnému lovci eště většího lesti ešče existuje.Sumcařík žádnů hubu dodranů neměl bo sem ho viděl a tam kde je teď tak je mu lepší.Nepruď...

                                Hlubočepy - Profil | Ne 30.6.2013 14:10:10

                                c.13 >> Nádhera,krásný ryby tam máte.

                                  Dalas - Profil | Ne 30.6.2013 13:51:35

                                  Nádherná ryba, klobouk že šťastný lovec ustál ten tlak, který jistě byl a dal jí svobodu. On sem asi nechodí, nicméně pokud nahlídneš chlape, tož velká gratulace.., prý býváš kůsek ode mě, tož to abych hlídál další vydru), jak dyby nestačíl v rajónu ten Obadal, Viktorín, Kudrlinka a ted nefím gdo fšecko sumčaři jedni poslintaní)
                                  sumčařík- závist, závist z tebe mluví

                                    Rudy 61 - Profil | Ne 30.6.2013 13:11:48

                                    c.13 >> Gratuluju. Super sumík- klobouk dolů.

                                      mlíčnák - Profil | Ne 30.6.2013 13:00:35

                                      Bandog >> No dědek by už konečně měl jít do rybářského důchodu bo už ty sumce nikdo na Grandu nechce žrat :-))

                                        lada78 - Profil | Ne 30.6.2013 12:32:06

                                        Bandog >> a pak se to tu nemá hádat....

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile