Sumcařina

Bandog - Profil | Ne 30.6.2013 12:27:26

Obiš >> takova ryba se nepouští!!!nevíš kolik sežere kapřiku a linků???chudaci dědkove.....:))) myslim že tam bude i většííí ale ten čeka na toho dědka malého s puškvorečkem nebo jak tomu řika cen cigoš křiženej s marokancem.....:))

    sumcarik - Profil | Ne 30.6.2013 11:05:30

    A hlavně ke kvantu masa lebo si nedělám v jejich případě iluze jak ta ryba dopadla.Celý den na špagátě huba orvaná a pak naložen do auta a,,prej" odvezen jinam.Loni zmasily sumce kolem 170

      Obiš - Profil | Ne 30.6.2013 10:54:36

      Bandog >> Kuwa toho mět na prutě,tak za ním plavu do teď. :)
      Ryba je to šílená! A lovci nelze než gratulovat... Jen možná tu Novu volat nemusel.... ale hlavně, že ho pustil... Moc sem tomu nevěřil,že půjde zpátky... ale super!

        Špek - Profil | Ne 30.6.2013 10:47:42

        c.13 >> to je jako už maso....:)))) gratulace...

          jareccek - Profil | Ne 30.6.2013 0:06:22

          c.13 >> Nádhera :-)))

            dizlektik fídža - Profil | So 29.6.2013 22:00:36

            c.13 >> hodně slušná ryba na naše vody gratulace .....a pak že nerostou.....:-)))))

              ruprd - Profil | So 29.6.2013 20:18:55

              c.13 >> pěkné, jinak to u sebe měl lovec číslo na tv nova ? :-)

                cresissub - Profil | So 29.6.2013 19:57:49

                Díky to rameno je úplně neprostupné je tam jen malý potůček přímo do Labe.Tak snad tam budou :)

                  Flying trout - Profil | So 29.6.2013 19:04:47

                  šel bych do proudu, chytal jsem hodně v zátokách, vracákách jako v ideálních místech a sumci brali vedle v proudu kousek od břehu, ale určitě ho může chytnout i v tom ramení, proč ne

                    cresissub - Profil | So 29.6.2013 19:02:23

                    Zdravím,právě řeším dilema jestli jít na sumce do proudu nebo na slepé rameno.Jedná se o Labe,a bohužel nemám s lovem sumců moc velké zkušenosti,chtěl bych se zeptat vás,jestli má vůbec cenu chodit na to slepé rameno.Díky.

                      RYBAŘ56 - Profil | So 29.6.2013 18:15:21

                      poradte my jakej mam zvolit stojan na sumce dejte sem foto a z jakýho materialu

                        Bandog - Profil | So 29.6.2013 17:56:47

                        c.13 >> toš pěkny kousek z ty vaši louže,ještě že tomu obišakovi nevlezl na tu šoulačku,to bys s nim asi letos už nevydržal.......:)))

                          c.13 - Profil | So 29.6.2013 17:42:55

                          Už je toho všady plno, zítra to aj TV Nova bude prej vysílat tam nebudu dělat tajnosti a dám sem fotku včera ulovené trofejní ryby. Míry 247 a 99 kg, klobouk dolů. PS do udírny nejde!

                            hupr - Profil | So 29.6.2013 13:35:31

                            Dalas >> funis pri te 120 jak kdyby mnel metrak dědku.. ale na feertikal super

                              Lvíček - Profil | So 29.6.2013 9:22:56

                              futro >> aspon si udelas radost novym kolowratkem :-) pakova brzda je mnohem pohodlnejsi a rychlejsi reakce.

                                futro - Profil | So 29.6.2013 8:58:44

                                Tygrys >> Lvíček - 29.6.2013 8:34:57 >> no já mám hvězdici a už se mi párkrát stalo, že jsem brzdil a brzdil a pořád to jelo .chytám na malé řece a tam je to trošku problém .jinak spokojenost multíky šlapou deset let .a mají odchytáno, tak jim dám důchod klukom už

                                  Lvíček - Profil | So 29.6.2013 8:34:57

                                  futro >> sice to neni do 3500, ale ten zabrdzdi i rozjety kamion. http://www.rybarskyshop.eu/shop.php?showvariation=2​902

                                    dawe4 - Profil | So 29.6.2013 8:18:26

                                    Dalas >> už zase řádíš? :))) pěkná ryba se to s tebou fotí!

                                      Dalas - Profil | So 29.6.2013 8:13:42

                                      c.13 >> co by nekůsali, já mít pracky dokůsané, hadry zaslintané. Pravda né sumci, -sumečci..) (Féértikál))

                                        futro - Profil | So 29.6.2013 7:52:05

                                        Prosim vás ,neporadí mi někdo nějaký multik s pákovou brzdou tak do 3500kč.Ještě bych se chtěl zeptat jestli s pákou to jde utahnout na fest, oproti hvězdici . dííky moc

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile