- Úvod
- Pokec
Sumcařina
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie dravci: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 73x v ignorovaných.
NM@1r - Profil | Pá 28.6.2013 21:59:21
ahoj chlapi.jen tak pokukuju po necem na sumce a zaujala me montaz s kacenou kdy je zavazi na dne a mezi nim a kacou je na takovem Tcku je dana ryba.zkouseli jste nekdo takovou montaz?a jak udelat to T z trojcestneho obratliku si myslim ze ne.myslim ze neda ten napor.jak to udelat?aby se ryba nezamotala a neco to vydrzelo.
NTi Sento - Profil | Pá 28.6.2013 21:52:35
FRANK71 >> sedim kazdou chvilu pod svojim a nic chodim kolem spadlych stromu a mame jet na moravu na nekolik dni asi 8 dni tak uvidime co bude jenom s ptam jestli vypada dobre nic vic ze se mi libi a ze je lvnejsi jak dvourychlostni tld 30 nic vic
NPoušťák - Profil | Pá 28.6.2013 21:49:29
Ti Sento >> ty to sbíráš jako já angličáky když jsem byl malej..o)))
NTi Sento - Profil | Pá 28.6.2013 21:43:31
co rikate na tuhle masinku maj ju na tropicu jako novinku a je levnejsi jak shimano dvourychlostnio tohle je taky dvourychlostni strooj ja myslim ze luxus masinka akorat ta kapacita 0,45mm 800metru
http://www.tropicliberec.cz/multiplikatory/tica-multiplikator-tica-team-st-668
http://www.tropicliberec.cz/multiplikatory/tica-multiplikator-tica-team-st-668
NŠindel - Profil | Pá 28.6.2013 21:07:46
zdar,je tu někdo rozumný kdo mi vysvětlí jak na echu poznat sumce od ostatních ryb.Z echolotem jsem něco najezdil a nevím jak ho poznat,na internetu jsem hledal,ale nedaří se mi to.díky
Nmancek - Profil | Pá 28.6.2013 17:47:39
jareccek >>
Na Moravě 3 záběry a seknutí do prázdna a pak 1 sumík 96 , vrácený vodě. Ustavičné chození výhradně na sumce. Takže zatím fiasko. Ale hlavně že máme ty vody přesumcované a musí se každý mírový sumec zlikvidovat (viz video z Kostelan nad Moravou) . Ať se daří.
Na Moravě 3 záběry a seknutí do prázdna a pak 1 sumík 96 , vrácený vodě. Ustavičné chození výhradně na sumce. Takže zatím fiasko. Ale hlavně že máme ty vody přesumcované a musí se každý mírový sumec zlikvidovat (viz video z Kostelan nad Moravou) . Ať se daří.
Nhupr - Profil | Pá 28.6.2013 15:37:10
boyscout >> šulini sem kukal na fotky z vranclu v starych časakach tak sem mnel v kebuli vrancl..hehe..se neposerte
NDalas - Profil | Pá 28.6.2013 14:58:04
boyscout >> joo, čeština, zeměpis..)) ale počítat umí zmetek, dycky když jedem na ryby, hned ví, kolik chce na benzín) a malý Hupřík jen jednu trojku, kdovípokemtovůbecjekdyžstarýfurtnarybách)
NDAVISS - Profil | Pá 28.6.2013 12:47:37
jareccek >>nula? Nula promile? To jakože jsi byl štyrykrát na Moravě a štyrykrát jsi byl úplně střízlivej. To néééni možný ....
Njareccek - Profil | Pá 28.6.2013 11:45:07
Zdravím pánové včera čtvrtá návštěva Moravy a zase nula, jak jste ne tom vy ???
Nhupr - Profil | Pá 28.6.2013 11:20:10
Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 28.6.2013 11:17:24 >> vabka nefunguje na vranclu uz hodne davno..tam je to na vabku o nahode nebo velkym umu..tyhle dve veci prosim nezamnenovat:-)))))
Ndizlektik fídža - Profil | Pá 28.6.2013 11:17:24
čau pažouti jsem na dovolené na Lipně můžete někdo dizlektikovy poradit se sumcema do sz třeba ať tu moc neotravuju apsolutně nefunguje vábka ani wobleři na bojkování není čas zatím jsem zkoušel malí lipno jelikož jsem v černé v pošumaví tak dicky večer na chvíli dneska se chystam někam k hrázi na větší hloubku díky za rady co se týče nástrahy atd jinak všem perův zdar .....už se těším ale jinam ňák se mi to tu na ryby nelíbí ale třeba se to změní ;-)
Nairfish - Profil | Pá 28.6.2013 11:11:59
hupr >> Dík, ale já to kupovat nechci. Chytám spíše na mouchu:) Jen potřebuji zjistit konkrétní cenu za kterou by se to dalo prodat.
Nhupr - Profil | Pá 28.6.2013 10:58:15
airfish >> ta catalina stim penem je supr..ten prut stim foxem ti taky neco vydrzi ..stim EOSEM ani prutem na prvnim obrazku skusenosti nemam
Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
21:06NBurza na přívlačové nástrahy 33411
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
18:50NKayakfishing a kajakorybaření 20685
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














