Sumcařina

Njareccek - Profil | So 29.6.2013 0:45:44

mancek >> jj asik tak nějako

    NM@1r - Profil | Pá 28.6.2013 21:59:21

    ahoj chlapi.jen tak pokukuju po necem na sumce a zaujala me montaz s kacenou kdy je zavazi na dne a mezi nim a kacou je na takovem Tcku je dana ryba.zkouseli jste nekdo takovou montaz?a jak udelat to T z trojcestneho obratliku si myslim ze ne.myslim ze neda ten napor.jak to udelat?aby se ryba nezamotala a neco to vydrzelo.

      NTi Sento - Profil | Pá 28.6.2013 21:52:35

      FRANK71 >> sedim kazdou chvilu pod svojim a nic chodim kolem spadlych stromu a mame jet na moravu na nekolik dni asi 8 dni tak uvidime co bude jenom s ptam jestli vypada dobre nic vic ze se mi libi a ze je lvnejsi jak dvourychlostni tld 30 nic vic

        NPoušťák - Profil | Pá 28.6.2013 21:49:29

        Ti Sento >> ty to sbíráš jako já angličáky když jsem byl malej..o)))

          NFRANK71 - Profil | Pá 28.6.2013 21:45:43

          Ti Sento >> Jdi už na ryby a vyser se na blbosti.

            NTi Sento - Profil | Pá 28.6.2013 21:43:31

            co rikate na tuhle masinku maj ju na tropicu jako novinku a je levnejsi jak shimano dvourychlostnio tohle je taky dvourychlostni strooj ja myslim ze luxus masinka akorat ta kapacita 0,45mm 800metru
            http://www.tropicliberec.cz/multiplikatory/tica-mul​tiplikator-tica-team-st-668

              NŠindel - Profil | Pá 28.6.2013 21:07:46

              zdar,je tu někdo rozumný kdo mi vysvětlí jak na echu poznat sumce od ostatních ryb.Z echolotem jsem něco najezdil a nevím jak ho poznat,na internetu jsem hledal,ale nedaří se mi to.díky

                Nc.13 - Profil | Pá 28.6.2013 20:59:25

                Hoši nelamentujte,není to vytřené - nekoušou :-))

                  Nmancek - Profil | Pá 28.6.2013 17:47:39

                  jareccek >>
                  Na Moravě 3 záběry a seknutí do prázdna a pak 1 sumík 96 , vrácený vodě. Ustavičné chození výhradně na sumce. Takže zatím fiasko. Ale hlavně že máme ty vody přesumcované a musí se každý mírový sumec zlikvidovat (viz video z Kostelan nad Moravou) . Ať se daří.

                    Nhupr - Profil | Pá 28.6.2013 15:38:31

                    Dalas >> a ty tež dedku ..aby sis nerypnul co?

                      Nhupr - Profil | Pá 28.6.2013 15:37:10

                      boyscout >> šulini sem kukal na fotky z vranclu v starych časakach tak sem mnel v kebuli vrancl..hehe..se neposerte

                        NDalas - Profil | Pá 28.6.2013 14:58:04

                        boyscout >> joo, čeština, zeměpis..)) ale počítat umí zmetek, dycky když jedem na ryby, hned ví, kolik chce na benzín) a malý Hupřík jen jednu trojku, kdovípokemtovůbecjekdyžstarýfurtnarybách)

                          Njareccek - Profil | Pá 28.6.2013 12:55:52

                          DAVISS >> No to zrovna ne, já myslel se sumíkama :-))))

                            NDAVISS - Profil | Pá 28.6.2013 12:47:37

                            jareccek >>nula? Nula promile? To jakože jsi byl štyrykrát na Moravě a štyrykrát jsi byl úplně střízlivej. To néééni možný ....

                              Njareccek - Profil | Pá 28.6.2013 11:45:07

                              Zdravím pánové včera čtvrtá návštěva Moravy a zase nula, jak jste ne tom vy ???

                                Nboyscout - Profil | Pá 28.6.2013 11:41:23

                                hupr >> není Vrancl od Lipna poněkud daleko? :-)

                                  Nhupr - Profil | Pá 28.6.2013 11:20:10

                                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 28.6.2013 11:17:24 >> vabka nefunguje na vranclu uz hodne davno..tam je to na vabku o nahode nebo velkym umu..tyhle dve veci prosim nezamnenovat:-)))))

                                    Ndizlektik fídža - Profil | Pá 28.6.2013 11:17:24

                                    čau pažouti jsem na dovolené na Lipně můžete někdo dizlektikovy poradit se sumcema do sz třeba ať tu moc neotravuju apsolutně nefunguje vábka ani wobleři na bojkování není čas zatím jsem zkoušel malí lipno jelikož jsem v černé v pošumaví tak dicky večer na chvíli dneska se chystam někam k hrázi na větší hloubku díky za rady co se týče nástrahy atd jinak všem perův zdar .....už se těším ale jinam ňák se mi to tu na ryby nelíbí ale třeba se to změní ;-)

                                      Nairfish - Profil | Pá 28.6.2013 11:11:59

                                      hupr >> Dík, ale já to kupovat nechci. Chytám spíše na mouchu:) Jen potřebuji zjistit konkrétní cenu za kterou by se to dalo prodat.

                                        Nhupr - Profil | Pá 28.6.2013 10:58:15

                                        airfish >> ta catalina stim penem je supr..ten prut stim foxem ti taky neco vydrzi ..stim EOSEM ani prutem na prvnim obrazku skusenosti nemam

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile