Sumcařina

Dalas - Profil | St 26.6.2013 9:35:15

Obiš >> Nebojte, Kudrlinka žije, chytá, vypadá dobře, čte tady pravidelně, akorát dostal pocit, že než chodil na Mrk, chytal víc ryb, tak se odhlásil )). Chytá prdlajs aj ted, třeba se zas přihlásí co Tome ?)) Všeci tě tu mají rádi a je jim po tobě smutno vidiš ?)) Jasně že na blba narazíš dycky a všude..

    Obiš - Profil | St 26.6.2013 9:10:24

    binoš >> Kecáááš! kuwa,tak já mu tady pomalu stavím pomník a on ta swiňa zatím potajnu drancuje MOJE vody! Toš to byla podpásovka! Mosím vzačat víc chodit na ryby... jinak mi to všechno vychytá!

      DaČ - Profil | St 26.6.2013 9:09:17

      Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších sumcařů na jejich názor týkající se podvodní montáže s podvodním splávkem a jeho použití na přehradách.Jaká je jejich úspěšnost s porovnáním s trhacíma bojkama? Děkuju moc.

        cejar - Profil | St 26.6.2013 5:30:16

        Ti Sento >> Všecky zásilky z USA jdou přes celní poštu.Záleží jen na tom,jak se vyspal celník,který řeší tvůj balík. Loňský rok mi přišly pruty a navijáky na vláčku bez jakéhokilov doplatku a letos mi naůčtovali na dvě trička po devatenácti dolarech 400korun clo a daň.Na faktuře múže být cena jaká chce,oni při výpočtu vycházejí z tzv.celní hodnoty,na kterou mají tabulky.Tož tak.

          blecha39 - Profil | Út 25.6.2013 23:32:54

          TI Sento co nejakej sumec bude uz nebo nas tady jenom krmis nejakejma hovadinama

            blecha39 - Profil | Út 25.6.2013 23:29:42

            mik UTD >> stejne na to nebude chytat

              mik UTD - Profil | Út 25.6.2013 18:57:57

              Ti Sento >> 20% je clo ale pokud se domluvíš s prodejcem aby na balík napsal cenu do 1000kč tedy cca 50usd tak je to bez cla. Ovšem musíš nahlásit na poště balík z ciziny. Nebo jim vystavil plnou moc a další kraviny pak už ti to chodí jen domu bez jaké kohokoliv průtahu.

                Reserved - Profil | Út 25.6.2013 17:05:41

                Bernau >> já chtěl jít puvodně pres noc a ukotvit splávky,ale udělám kompromis,jdu,ale jen na přívlač kolem břehu,doma mi to nebaví,radši jdu zmoknout k vodě

                  Bernau - Profil | Út 25.6.2013 16:27:46

                  vcera jsem byl na Labi vlacet mezi 8-23h vecer a ryby nikde. taky by me zajimalo jestli to v tom desti ma smysl, protoze bych klidne vyrazil i dnes. ten dest je fakt otravnej, prsi tu uz dva dny bez prestavky.

                    lada78 - Profil | Út 25.6.2013 15:18:50

                    Reserved >> Šance je pořád. V sobotu jsem přijel k místnímu rybníku,zavezl bojky a....za lesíkem vedle rybníka začal koncert,na plný pecky....povídám,to je v prd....Do toho se z mraků vynořil měsíc jako prase,těsně po úplňku a ozářil hladinu. Aby toho nebylo málo,začal foukat studený vítr. Člověk by řekl,bez šance-ale zabral-sice jen 80cm,ale potěšil. Takže neváhej a jeď,ryby jsou nevyzpytatelné. :-)

                      Reserved - Profil | Út 25.6.2013 15:08:36

                      Ahoj Sumcaři,je v tomdle chladném a deštivém počasí šance na ulovení sumce?dneškem mi začíná plánovaná dovolená na ryby a ono se to takdle pokazí

                        binoš - Profil | Út 25.6.2013 14:01:01

                        Obiš >> Strýc Kudrlinka už je dávno doma a chodí lovit.Jak budeš furt na rybách tak ty miminka ti budem muset pomoct udělat my.

                          Milan 66 - Profil | Út 25.6.2013 12:38:11

                          hamer101 >> taky nejsem profík, ale což takhle 2 kroužky?

                            Obiš - Profil | Út 25.6.2013 12:11:09

                            Tak sem si prohlédal nejlépe hodnocené fotky tady v sumčařině... Jak sem viděl tu Kudrlinkovu kresbu,tak sem si na hošana hned vzpoměl... Chudák klučina... Sumci mu tady řvou hlady a on se kdesi v řiti učí rusky.... Ach jo.... S kým se budu na konci sezony štengrovat ?? !! :( Tentokrát budu mít nachytaných víc miminek já! .. Teda doufám,že jen nachytaných a né nadělaných...

                              hamer101 - Profil | Út 25.6.2013 11:28:25

                              dawe4 >> práve za to si nechám poradiť. Tie origoš sú iného tvaru ako owner.

                                dawe4 - Profil | Út 25.6.2013 11:23:56

                                hamer101 >> nejsem profík vláčkař, ale když už jsem měnil na woblerech háčky a kroužky, snažil jsem se o co nejpřesnější zachování velikosti háčků resp. trojháčků protože když použiješ příliš velikostně rozdílné změní se chod nástrahy, většinou k horšímu

                                  hamer101 - Profil | Út 25.6.2013 11:21:27

                                  Ahoj.
                                  Mal by som dotaz ohľadom výmeny hákov a krúžkov na vobleroch. Teda či existuje tabuľka na prepočet rozmerov vobler – háčik – krúžok? Ide mi hlavne o zosilnenie voblera k lovu sumcov. Napríklad k vobleru zn. Salmo Boxer 7SDR 7 cm, alebo Salmo Skinner 15 cm, sa hodia aké veľké krúžky napr. zn. PREDATEK a háky zn. OWNER ST 66???

                                    Unschlagbar - Profil | Út 25.6.2013 11:03:07

                                    dawe4 >> ti tvoji sumíci mi pak dělají kusance na líny :-))

                                      P!F - Profil | Út 25.6.2013 10:54:53

                                      Scanix >> Billa igelitka na sumiky nie je, to je na cecka, my tu duhaky moc nemame, teda take co by sa dozili casu kym sa daju realne jest.

                                        Scanix - Profil | Út 25.6.2013 10:46:40

                                        P!F >> protoze nosis k vode filetak, to oni poznaj, navic igelitka Billa moc zari a to taky plasi :) Jinak pekne skoro-filetky v ML...ja letos jeste nevzal rybicku, krome par duhysku na grill ;)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile