Sumcařina

NP!F - Profil | Út 25.6.2013 10:44:14

dawe4 >> Ten co si nevsima tvoju rybku je ok, ale tie, co sa vyhybaju mojej su strasny hnusaci!!!

    NObiš - Profil | Út 25.6.2013 10:12:51

    dawe4 >> dobré místo na puštění. A jak metou. :)

      Ndawe4 - Profil | Út 25.6.2013 9:58:50

      a tohle byl ten větší

        Ndawe4 - Profil | Út 25.6.2013 9:58:28

        Obiš >> no tak to teda děkuju :) ale já sumce nemasím, maximálně piercing ownerem ... spíše je do vod přidávám ... letos jsem zase "upustil" dva zlaťáky do svazovky :)

          NObiš - Profil | Út 25.6.2013 9:35:13

          dawe4 >> Sumec, který si tvé rybky ,,nevšimne"... Všimne,ale není sebevrah. :) :) :)

            Ndawe4 - Profil | Út 25.6.2013 8:54:36

            P!F >> čau ... některé z Pifmedových zákonů bych se rád naučil i já :))) ... nevěděl jsem že se věnuješ i vědě ... sumec který si rybky nevšimne neexistuje - to chápu to má logiku, ale jak bys definoval toto: sumec který si mé rybky nevšimne? to je podle mě děvka :))

              NP!F - Profil | Út 25.6.2013 0:19:04

              Nero19 >> Nie som zrovna fyzik, ale sumec co si rybky nevsimne neexistuje. Ber to ako pifmedov zakon....

                NMalda512 - Profil | Po 24.6.2013 22:48:03

                Nero19 >> tak je zkus chytat na přívlač když nechcou rybku . třeba se otočí po wobleru nebo velké lžičce. Pokud máš lokalizovanýho sumce tak do těch míst dej trhačky jednu 100 až 150cm pod hladinu a druhou cca 100cm ode dna. a ČEKEJ . :-))))))))) záběr můžeš mít kdykoliv a to klidně výhradně jen přes den .. někdy ty stare pravidla naších dědů a odborné literaturi vůbec neplatí. Sumec je ryba jako každá jiná a žrát musí také a žere když má hlad a to neznamená , že čeká do večera až bude tma. žere v tu dobu kdy má hlad a to i přes den

                  NNero19 - Profil | Po 24.6.2013 22:05:12

                  čau chlapy mam dotaz místa kde mam vytypované kde řádí sumci tak si rybky ani nevšimnou a když hodím rousny tak tahám malé sumečky je šance že se mezi ně dostane větší a nebo je lepší změnit místo díkes za radu

                    Nmartin11111 - Profil | Po 24.6.2013 21:17:58

                    činka >> Já používám 50l barel se šroubovacím víkem ve kterým mám vyvrtanou dírku na vzduchovací hadičku.Ryb vozím i víc než ty a pohoda barel postavím do kufru a drží.Prodává se v každej prodejně co má co společnýho se zahradou.

                      NTi Sento - Profil | Po 24.6.2013 20:49:37

                      zdravim jak je to s dopravou s ciziny konkretne z ameriky chci tohle ale kolik bude odhadem clo a postovny diky mochttp://www.minstortackle.com/servlet/the-1026/TICA-​Team-ST668-Gold/Detail

                        Nčinka - Profil | Po 24.6.2013 20:12:10

                        Matísek >> Promiň, ale to je zoufale málo....

                          NKolis - Profil | Po 24.6.2013 19:51:56

                          bobrman >> o)))

                            NKolis - Profil | Po 24.6.2013 19:41:05

                            Poušťák >> Ještě že jsi šel náhodou kolem o))

                              NMatísek - Profil | Po 24.6.2013 19:28:56

                              činka >> 20ti litrovej ovalnej kybl od fasády

                                Nčinka - Profil | Po 24.6.2013 19:21:33

                                Potřebuji tip na přepravní nádobu na nástražní rybičky. Aby se vešlo cca 6-8 karasů 25-30cm a aby nádoba byla 100% vodotěsná. Už mě přímo se.re přijet k vodě a mít v autě deset litrů vody.

                                  Nfidellcz - Profil | Po 24.6.2013 17:49:16

                                  Poušťák >> Hmmm tak to fakt díky no:D....Nějaké reálné zkušenosti nemáš?

                                    NPoušťák - Profil | Po 24.6.2013 17:39:33

                                    fidellcz >> u hráze na dně jsou prej třímetrová hovada obrostlá mechem...o)))

                                      Nfidellcz - Profil | Po 24.6.2013 17:34:40

                                      Nevíte někdo, jak je to se sumcema na Lipně?

                                        NStavba - Profil | Po 24.6.2013 15:57:56

                                        peky29 >> z toho si nic nedelej. ja znam lidi co chodi cilene na sumejse 3 roky a nic. holt mala voda neni Labe nebo Morava. kdyz se proste netrefis, kdy aktivne lovi, tak si neskrtnes. navic to sileny pocasi. na rece u nas nejsou vytreny a jen lezi v jame a nezvednou se. neudelas nic...

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile