Sumcařina

Obiš - Profil | Čt 27.6.2013 6:36:29

čtverda >> Héééj! Fakt je to on? Bo mi to tak připadá, že tam byl nějaký silný ročnííík... Jinak fotka parádní. Já bych se mu takto z očí do očí asi nedíval... Bych se bál,že mě pozná.... :)

    P!F - Profil | Čt 27.6.2013 0:19:37

    čtverda >> na prvy pohlad nosne dierky na fotke vyzeraju ako oci, normalne sa mi zdalo ze ten sumik vyzera ako uplny psychopat :D

      voz - Profil | St 26.6.2013 23:59:03

      Ti Sento >> a na co to pochytas? Vzdyt mas v bazaru vystaven nepouzitej cajk...

        Dalas - Profil | St 26.6.2013 22:52:20

        hupr >> pěkná fotka huprajs

          čtverda - Profil | St 26.6.2013 22:16:18

          Obiš >> tož tady máš toho tvojeho šampióna :)

            civka - Profil | St 26.6.2013 21:41:26

            Zdarec lidi, nejspíš pojedem na Slapskou přehradu na sumíky, nevíte někdo jak to tam vypadá?

              Ti Sento - Profil | St 26.6.2013 19:54:12

              kaňka >> ale doma delam predsin obkladam delam drevo bukovy na uzeni a doma kutim mam toho dost ale nejake akce na sumiky budou

                kaňka - Profil | St 26.6.2013 19:47:44

                Ti Sento >> A nepsals někdy , že jsi v invalidním důchodu ? Tož jak moc práce .

                  Ti Sento - Profil | St 26.6.2013 19:45:30

                  kaňka >> budu se snazit sem nejaky ulovky dat mam hodne prace ted pres leto ale neco je naplanovane nejake akce na moravu na sumiky jsou chystane uvidime musim dohojit nohu a hurra na ne jsem nesika

                    kaňka - Profil | St 26.6.2013 19:43:31

                    Ti Sento >> Letos ? :-))

                      Ti Sento - Profil | St 26.6.2013 19:38:23

                      blecha39 >> neboj pracuje se na to mdockate se :::))))

                        Feroxhunter - Profil | St 26.6.2013 15:35:54

                        Dalas >> Já zase chytal ryb míň ale jak jsem se přihlásil sem tak jsem šel výkonostně nahoru :o))

                          Feroxhunter - Profil | St 26.6.2013 15:35:16

                          Obiš >> :o)))

                          Přesně jak píšeš, štasnej masovej vrah to je přesný......

                            čolkař,zloch - Profil | St 26.6.2013 14:57:44

                            hupr >> ta tvoje 40 kg verticalka na vláčku drží supr,zatím vyndané jen ryby do 140 cm,ale na 3 větších narovnané 3-háčky u wobů rapala a šňůra bez problemů.

                              uraggan - Profil | St 26.6.2013 13:22:05

                              Zdárek hoši dneska jsem koupil svůj první sumák a chtěl bych se o tom dozvědět vice,najdu tady nějakého Kladeňáka,který by měl chvilku mi ukázat co a jak (jak se co váže atd...) popřípadě mě vzít někdy sebou k vodě..? :) Mockrát děkuji za odpověď

                                hupr - Profil | St 26.6.2013 12:56:06

                                kamarad dneska ..vertikal...207cm...svazovka...40kg snura 90gr olovo a ouklejka

                                  Obiš - Profil | St 26.6.2013 10:17:08

                                  Dalas >> Tak tomuhle já říííkám šťastný pohled masového vraha. :)

                                  Kuwa chlape! Pojď zpátky mezi nááás... :)

                                    Toom - Profil | St 26.6.2013 10:15:06

                                    Ahoj,měl bych dotaz jestli používáte na háčkové montáže bužírku nebo věříte silným pleteným šňůrám?a pokud bužírku tak jestli Pvc nebo Silicon-ten je sice ohebnější ale má menší mechanickou pevnost..

                                      mik UTD - Profil | St 26.6.2013 10:04:16

                                      blecha39 >> Já bych na to taky nechytal , tedy spíš na to nemám kupovat multák za 6tis

                                        Michal90 - Profil | St 26.6.2013 9:35:37

                                        DaČ >> Záleží na situaci. Já říkám, že to je 1:1. To jestli budu chytat na trhačku nebo podvodní splávek řeším až na místě u vody, i když ten flek dobře znám a vím do čeho jdu. Vždycky se řídím počasím, zda je úplněk, či není měsíc vidět vůbec. Teplotou vody i vzduchu, ročním obdobím. Zažil jsem spoustu nocí, kdy sumci lovili u hladiny a mně přišly záběry z 6 m hloubky na podvoďák. I obráceně, celou noc klidná hladina a najednou rána na mou nástrahu umístěnou 20 cm pod hladinou. Letos nula, jelikož jsem se na sumce ještě nedostal :)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile