Sumcařina

Irčan - Profil | Po 24.6.2013 15:13:52

Zdar chlapi! Chčije a chčije, takže chytám na MRKu :). Jinak jsem už týden na Vranově (Bítovská zátoka) a krom kapřího dorostu + jedna úhoří tkanička 55cm, tak žádná dospělá ryba :(. Není tu v okolí někdo z Vás sumcařů? Pobral bych nějaké zkušenosti a chytrosti :). Ať Vám koušou!!!

    carrrrp - Profil | Po 24.6.2013 14:32:43

    peky29 >> no jestli jsi byl u vody 40 nocí a nic,bylo by asi dobrý změnit revír,případně zjistit co děláš špatně...je jasný,že nechytneš vždycky,ale 40 vycházek bez ryby je extrém

      TRUHLÁŘ - Profil | Po 24.6.2013 14:00:32

      činka >> pojedu na pokec, tak si prut vezmu.
      jinak si vybírám místa bez lidí, pokud to tedy jde.
      jdu na oběd, dík za pokec čus

        činka - Profil | Po 24.6.2013 13:52:32

        TRUHLÁŘ >> Litická mě moc neláká. Jsou lepší revíry... max tak na vláčku pod most. :D

          TRUHLÁŘ - Profil | Po 24.6.2013 13:39:42

          činka >> dám tomu trochu času a znova vyrazím snad to trefim a budou při chuti. na Litickou se taky podívám ale jen na skok, až tam bude trochu klid.

            činka - Profil | Po 24.6.2013 13:31:08

            TRUHLÁŘ >> Já chytal na 25-ky cejny a s tím třením souhlasím. Kámoš vytáhl 120 a ten byl pokousanej jak svině...a do toho mi volá v osm hodin ráno brácha, že chyt na Hrachách 150ku....takže tento víkend se povedl...:)

              TRUHLÁŘ - Profil | Po 24.6.2013 13:18:49

              činka >> já měl záběrů taky dost ale určitě od školáků, jen záběry a stržené ryby spíš jsem krmil než lovil, a na jednom prutu 40 nástražka a tý se asi báli ta zůstala nedotčená.
              takže krom dvou puštěných mimin nic. odhadl jsem to na tření jinak by se okázali

                činka - Profil | Po 24.6.2013 13:07:20

                TRUHLÁŘ >> eee , ty jsou vytřený, žádný vysazený..108 a 115. Bohužel dva větší jsem vyhak a další dva záběry neproměnil.

                  TRUHLÁŘ - Profil | Po 24.6.2013 12:59:18

                  činka >> tak to jsou ty obludy co u Vás nasadili ???? ale jinak fajn na zahájení jsem na Vltavě nalovil podobný větší ani cink

                    činka - Profil | Po 24.6.2013 12:49:14

                    A druhé mimčo..

                      činka - Profil | Po 24.6.2013 12:47:29

                      Jedno mimčo...

                        peky29 - Profil | Po 24.6.2013 12:32:08

                        Tak na ně du. Tak doufám, že se po 2 letech zadaří :)

                          peky29 - Profil | Po 24.6.2013 11:56:27

                          Unschlagbar >> No :) Tak se nepotkal mě :) rybu si občas beru, ale spíš kapry a candáty :) Letos mám odnešený 2 kapry 50 a 55 a jednoho candáta 59 :) Jinak sumců jsem vytáh za život asi 8.... Všechno na žížalu a jednoho na vláčku. Největší měl 96, ale jinak všechno 60-70cm.
                          PS: Jed sem snad každou rybu, ale sumce, okouna a tolstoje asi nikdy :)
                          Rád bych už nějakýho na sumcák vytáh. Už sem ztrávil u vody tak cca 40 nocí a nic. (chytám od lonska) Chodim dycky sám aby nebyl bordel, mobil vypínám, a sedim jak zařezanej, aby nebyl žádnej hluk.
                          Ale zanhle tejden co sem byl u vody sem víděl několikrát jak se zvednula hromada kalu, bordelu za dna, pěna a smrad. Nejni to sumec?

                            TRUHLÁŘ - Profil | Po 24.6.2013 11:35:37

                            Unschlagbar >> kurňa chlape to mě mluvíš z duše. málo kdo pustí a je to škoda sežrat či rozdat vše. i sumec se může ulovit vícekrát ! ! ! !

                              Obiš - Profil | Po 24.6.2013 11:28:57

                              dawe4 >> Si dá pláštěnku a žere... žádný problém! :)

                                Obiš - Profil | Po 24.6.2013 11:28:12

                                peky29 >> Určitě sem to nemyslel nijak špatně... :) jde jen o to chodit a zkoušet. Výsledek se jednou dostavííí. Tak ať se vede...

                                  Unschlagbar - Profil | Po 24.6.2013 11:21:05

                                  peky29 >> na těch našich vybranejch svazovkách můžeš sedět i měsíc bez záběru, nějak se asi mylně rozšířil dojem že je pravidlo třeba po třech nocích mít v udírně sumca. Jak píše David, málo kdo pouští, nepotkal jsem u vody ještě nikoho kdo by sumce pustil, to jen tady se najde pár lidí co si radši udělají pěknou fotku která jim nezestárne místo přibyté hlavy na vratech.

                                    peky29 - Profil | Po 24.6.2013 11:06:27

                                    Obiš >> zapoměl sem napasat, že sem na sumcích byl od neděle do neděle. Vrátil jsem se včera večer, protže jsem musel domu. Nicméně zero. A né že bych se vytahoval, ale loni jsem si v listopadu šel vyměnit popsanou povolenku za novou. A v pátek jsem už docházku psal na 4 stránku :D PS: V hospodě jsem byl naposled víc jak před rokem :)

                                      dawe4 - Profil | Po 24.6.2013 10:52:34

                                      Unschlagbar >> ale ty jsi jiná třída pane, ty čekáš na 3metrovou obludu, na tu se čeká déle :) zase jsi trpělivej a sbíráš zkušenosti od nejlepších :))

                                        Unschlagbar - Profil | Po 24.6.2013 10:49:30

                                        dawe4 >> mě to trvá déle ......... :-)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile