Sumcařina

NMilan 66 - Profil | Po 6.5.2013 20:40:54

fred's fishing >> fred41 - 6.5.2013 20:36:56 >> cerven az cervenec, zalezi na teplote vody.

    Nfred41 - Profil | Po 6.5.2013 20:36:56

    Zdravím, kdy jde sumec do tření?

    Dík

      NMilan 66 - Profil | Ne 5.5.2013 19:14:42

      Pánové někde jsem viděl fotku dřevěné krabice na sumcařské návazce, teď to nemůžu najít. Nepamatu je si to někdo?

        Nmacek1 - Profil | Pá 3.5.2013 19:24:53

        Luboš-lucius >> tak to jste dopadli celkem dobře že vám vzali jen peníze,nám v roce 2011 vybrali peníze plus půlku dodávky ryb. vybavení ,jinak ryby pěkné

          NLuboš-lucius - Profil | Pá 3.5.2013 18:42:48

          Zdar všem!
          V noci jsme se vrátili z kanálů u Pádu (nad Porto Virem)-ve třech za 7a1/2 dne 8x 120 až 140cm, 1x 90cm a dva skoro stejní "mackové" - viz foto. Málo cejnů i karasů, 1 kapr 70cm,žádný úhoř. Rybářské kempování (při dodržování slušnosti a pořádku) i domorodci celkem v pohodě, kamarádští, jen nás jeden z nich při oslavě italského svítku Osvobození obral o všechna eura i české Kč, včetně drobných ze všech míst v otevřeném autě cca 30m od prutů...doklady,telefony,foťáky nebral-byl zkušený. Trošku jsme skoro každý den zmokli,ale dalo se pak usušit. Kupodivu celkem málo našich. Jaké máte zprávy vy?

            Nhupr - Profil | Pá 3.5.2013 9:51:37

            Dalas >> toho se nebojim..je to az moc z ruky..a moc nejisty vylet..,vis sam ze idealni podminky k lovu tam pokud nikoho nemaš kdo ti to nahlasi netrefiš jen tak lechce...proste ma stesti ze to bere ale hlavne je voda jakš tekš v normalu..nezbyva nez tiše zavidet

              NDalas - Profil | Pá 3.5.2013 8:32:33

              hupr >> ještě že je to z ruky a tam trochu složitější, bo napsat toto na Mrk znamená v drtivé většině konečnou klidu a pohody dané oblasti..

                Nčolkař,zloch - Profil | Pá 3.5.2013 7:35:36

                hupr >> nedivím se mu,od Granges Luisana k moři jsem tam před pár lety chytal a je to pěkný úsek řeky,spousta ryb,ale přes 2 m jsem se nedostal

                  Nhupr - Profil | Čt 2.5.2013 22:15:00

                  cerstve info z Hrdobcovy vypravickodovolenkověpoznavaci akci v delte ebra.. rikal ze dneska uz nechyta bo ho boli od zdolavani ruce..za ...nej 218...klucina se nam, asi zamiloval ..na pad uz se mu nechce

                    NPádík - Profil | Čt 2.5.2013 17:46:58

                    c.13 - me by to bavilo I kdyby byl na aute Pepek namornik :-)

                      Nc.13 - Profil | Čt 2.5.2013 15:11:34

                      Pádík >> Nechtěl jsem rýpat,že to bude zas nějaká "Vágnerovina",ale když vidím to jméno na autě....

                        NPádík - Profil | Čt 2.5.2013 12:10:38

                        Malda512 - na brýle, prosím založit novou otázku. Zde sumcařina.

                          NMalda512 - Profil | Čt 2.5.2013 11:19:54

                          Dalas >> Aby pádík mohl udělat reklamu JV ty brýle jsou pro zvýšení pozornosti čtěnářů :-)

                            NPádík - Profil | St 1.5.2013 22:28:26

                            Dalas - aby se jich dalo zeptat, jak se mají. Bagrovalo se, tak to bylo při té příležitosti. Kvůli tomu ne.

                              NDalas - Profil | St 1.5.2013 22:24:34

                              Pádík >> .. a copak je cílem, či účelem té čipovací taškařice ?

                                NPádík - Profil | St 1.5.2013 20:29:55

                                Bandit - jj, taková skleněná mini kapsle. Načte se pře a po aplikaci.
                                Jen ten řidič byl nějaký divný :-)

                                  NBandit - Profil | St 1.5.2013 19:53:56

                                  Pádík >> asi prijedu

                                  a byla to takova ampulka

                                    NPádík - Profil | St 1.5.2013 19:40:28

                                    Bandit - jj.

                                      NPádík - Profil | St 1.5.2013 19:36:01

                                      Bandit - ahoj a co sumcosrázek :-)?

                                        NBandit - Profil | St 1.5.2013 19:34:19

                                        Pádík >> a davaly se pod hrbetni ploutev

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile