Sumcařina

NPádík - Profil | St 1.5.2013 19:33:40

Bandit - vím jen, že měly 5-ti místné kódy a jeden stál 150Kč. Darda.

    NBandit - Profil | St 1.5.2013 19:29:24

    Pádík >> hoj jaky jste jim davali cipy :-)

      Npřívlač-men - Profil | St 1.5.2013 18:17:01

      Ahoj chci se zeptat, na sumce na přívlač jsou prý dobré plandavky. Tach se chci zeptat jaké .

        Nhupr - Profil | Út 30.4.2013 11:59:20

        kuba141999 >> podvodak ,trhačka ,vlačka...je jich tam tak akorat ..jako vsude na rekach ..musis hledat...ale hlavne ryby okolo metru

          Nkuba141999 - Profil | Út 30.4.2013 6:58:10

          chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo Zkušenosti s lovem sumců Odra-Bohumín popřípadě kde,na co chytat

            Ndawe4 - Profil | Po 29.4.2013 19:33:25

            Pádík >> ok, jo ten termín zatím celý, snad se nazapomenu včas nahlásit se změnou popř. ... třeba mi to Sid připomene :)) ... pěkný posed na lochnesce :) ...

              Nalexis - Profil | Po 29.4.2013 19:13:59

              P!F >> ok..tak at vam kousou...uzij si to..ozvu se

                NPádík - Profil | Po 29.4.2013 18:50:59

                dawe4 - to by bylo drahý :-). Měli jsme 100 čipů a nestačily. To bude revír, kde se budou koupat zlobivé děti a po srazu tam hodíme opilého Sida :-).
                Jinak ten termín celý na Vranově, ať si to napíšu. Upřesníme to, tak měsíc před termínem.

                  Ndawe4 - Profil | Po 29.4.2013 18:28:22

                  Pádík >> chipuješ i nástražky? mohl bych pak na radaru sledovat kde chcípl ten ošklivej sumec co mi přetrhl návazec, když by k tomu došlo

                    NPádík - Profil | Po 29.4.2013 18:22:23

                    dawe4 - já si to vezmu na starost a pak jen Pepovi nahlásím počty.
                    Taky dělám chiptuning :-)

                      Ndawe4 - Profil | Po 29.4.2013 18:11:03

                      Pádík >> to je dobrá zpráva pane doktore :)) ... už si mě zapiš :)) nebo Pepa?

                        NPádík - Profil | Po 29.4.2013 18:08:03

                        Já také používám dezinfekci :-).
                        Nástražek je mně líto, ale to se nedá nic platný.
                        Sraz na Vranově je plánován 26.8.-1.9. a trošku letos naplánujeme program.
                        Určitě bych to zakončil 1.9. trollingem. Pár lodí vedle sebe.

                          NMalda512 - Profil | Po 29.4.2013 15:57:48

                          MISO* >> tak ty sumce pitvej doma a ušetříš si hromadu keců. Hele ber to tak, že tohle co se děje u vody je internetem kde se snaží jeden být chytřejší než ten druhej. když nebyl internet tak se nikdo u vody do nikoho nesral a nikoho neurážel a neososočoval. Hold doba je taková a nezbívá než s tím žít

                            Ncarrot - Profil | Po 29.4.2013 15:36:25

                            máte prosím někdo zkušenosti s pruty s vnitřím vedením jako je tento http://www.tropicliberec.cz/morske-a-sumcove-2/prut​-penn-trq-inner-line-2-40m-20-30lb???
                            Nemůže mně to nějak vypéct při sumcařině ? Dík

                              Nj.sladkay - Profil | Po 29.4.2013 13:27:33

                              MISO* >> sportovy rybolov je ootina sama o sebe

                                NMISO* - Profil | Po 29.4.2013 10:48:29

                                P!F >> ok, srandovat mozeme ;-)

                                  NP!F - Profil | Po 29.4.2013 10:41:17

                                  MISO* >> Fu kua, kde konkretne si objavil v mojom poslednom prispevku spekulovanie? Robim si z toho znetvorovania a neviem coho srandu, to je pravda, ale spekulovat nad tym nemusim. Ja zase nechapem ludi, co nechapu, ze su aj ine legalne sposoby lovu ako ten co preferuju oni.

                                    NMISO* - Profil | Po 29.4.2013 10:28:41

                                    P!F >> zas spekulujes dpc. ja len poukazujem na to, ze ked pri vode pitvam uloveneho sumca tak ma sumciari idu zozrat ze aky som masar a neuvedomely a nesportovy a podobne picoviny a pritom im na trojhakoch visia nastrazne ryby. Jednoducho celkom nechapem "sportovy" lov velkych sumcov catch and release na zive nastrazne ryby.

                                      NP!F - Profil | Po 29.4.2013 10:23:14

                                      MISO* >> Takze ked nastrazky nepustam, tak neznetvorujem, parada.

                                        NMISO* - Profil | Po 29.4.2013 10:06:38

                                        P!F >> napr. tak ze nastrahovke visiacej na jednohakoch po X hodinach tie haky vyberies a pustis ju "na slobodu"

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile