Sumcařina

P!F - Profil | Po 29.4.2013 9:47:34

MISO* >> miso* - 29.4.2013 9:01:01 >> ako sa znetvoruje ryba?

    MISO* - Profil | Po 29.4.2013 9:01:01

    Ti Sento >> ja sa nebojim, mam na to vlastny nazor. Kaprari kaprom nalievaju do huby klinik a maznaju sa s nimi na podlozkach, ale ked im bojlu zoberie pleskac tak ho vyheveruju po strku von a zabiju. Sumciari sumce hladkaju a vsetky pustaju, ale kaprov a uhorov a inych nastraznych ryb znetvoria a zabiju stovky, s tym problem nemaju. Proste rybacka je sport...

      dizlektik fídža - Profil | Po 29.4.2013 0:03:47

      Ttrojhák nebo jednohák když to správně trefí tak buď sedí a ty zdoláváš nebo plave dál a ty čekaš na další záběr....:-) tak to je bylo a bude!!! Jo jo

        Ti Sento - Profil | Ne 28.4.2013 23:31:00

        mam navazce na kterych mam na krouzkach jednohacky ty mam na rybu a trojhacky jsou volne vsechny je to setrnejsi k rybe nastrazni a vic hrotu trojhacku mas volnych tudiz lepsi pocet procent na seknuti do tlamy sumce

          Ti Sento - Profil | Ne 28.4.2013 23:24:54

          MISO* >> dva vpichy jednohacku ji neublizi tak jako dva trojhacky jednohacky vyndam a ma tam jen tecky a pokud je ok tak ju pustim ji se to zahoji neboj ale spis nejakej druhej dravec ji sezere

            MISO* - Profil | Ne 28.4.2013 23:13:46

            Ti Sento >> to akoze nastrazis rybu na sumca a ked nezaberie, tu rybu pustis? Zvesis ju z hakov a pustis ju? Ty si iny sportovec...

              P!F - Profil | Ne 28.4.2013 23:11:57

              Jarda Kučera >> Takych jedincov je vacsina, bohuzial. Daval som dlho jednohak plus dva trojhaky, vacsinou ten jednohak sedel v kutiku a zvysok bol halabala seknuty v ramci zdolavacky... Vsetko je o jedincovi a samozrejme treba tomu verit...

              To ze niekto vyudi sumca (pokial s tym nerobi reportaz v TV ako je u nas dobrym zvykom ) mi je celkom sumak, ale zabit ho bezdovodne niekde na potopenom strome je kuefska sprostost.

                bart.bm - Profil | Ne 28.4.2013 23:07:54

                Hrdobec >> jj sem děkoval v oznámení ale bylo mi to smazáno jelikož to tam prý nepatří :)))

                  Ti Sento - Profil | Ne 28.4.2013 23:01:39

                  Shu-lin >> nejak se me nedarilo pokusy byli daval jsem i fotku vyvazky ale zdravotni problemy me brzdi trosicku

                    Hrdobec - Profil | Ne 28.4.2013 22:55:54

                    bart.bm >> Ty myslíš strejdu Proška ..to máš říct rovnou ))))

                      Jarda Kučera - Profil | Ne 28.4.2013 22:38:49

                      P!F >> Ba ne k takovému serioznějšímu jednání k rybě musí každý dojít sám a to chvíli trvá u některých rybářů i celou jejich karieru.-))))

                        Malda512 - Profil | Ne 28.4.2013 22:36:35

                        P!F >> Myslím, že začátečníci by se měli držet povolených systemu . Protože i tak mohou pěkně zkurvit sumce když ho ustřelí. protože profíci rozhodně nešetří na výbavě a na pevnosti šnůry. už jsem mnohokrát viděl jak vyváželi borci karasa a na něm pověšený 3 trojháky a to vše na vlascu o průměru max 0.40. to je větší peklo než když tam dáš 6 trojháků

                          Malda512 - Profil | Ne 28.4.2013 22:32:57

                          dawe4 >> tak to je potom už jednoduší nastažit na jeden hák granát na trhačku. jak sumec laplne rybky tak urve trhačku a máš ho rovnou na břehu. chápu, že to není metoda chyt a pust ale je to efektivnější než 60 3háků :-))

                            P!F - Profil | Ne 28.4.2013 22:30:07

                            dawe4 >> drz hubu!

                              P!F - Profil | Ne 28.4.2013 22:29:47

                              Jarda Kučera >> No ahoj, mas pravdu, ale ja verim, ze vacsina z tych naozaj nadsenych zaciatocnikov nad tym zacne rozmyslat, ak sa to napise zrozumitelne....

                                Jarda Kučera - Profil | Ne 28.4.2013 22:19:00

                                P!F >> Ahoj, jenže zde si myslí každý že je ten HOTENTOT :-))

                                  dawe4 - Profil | Ne 28.4.2013 22:16:59

                                  P!F >> to je absolutní nesmysl!! :) protože když uděláš návazec ze šňůry 6m, tak na ni dostaneš až 21 trojháčků menších rozměrů velice nahusto, takže vytvoříš dokonalou past se 63 ostrýma špičkama které žádný sumec neodolá a neunikne, navíc ji celou nasaje do jícnu odkud ji bezpečně vyndáš speciální chmatem :)

                                    P!F - Profil | Ne 28.4.2013 22:05:51

                                    c.13 >> Ono dost zalezi na zdravom rozume lovca, pokial sa jedna o pieskovnu s minimom prekazok, kludne by som dal 3 x trojhak a este bonusove haky, ked chytam v prekazkach na rieke, tak max dva jednohaky, radsej jeden. Je to skratka o tom, ci je dany lovec hotentot, alebo nie.

                                      P!F - Profil | Ne 28.4.2013 22:02:48

                                      alexis >> prestahovany som uz mesiac, zatial na ryby cas moc nie je, mam tu roboty na dva roky... Ale ked dojdes mozme kludne skusit vybehnut, zober si feederku. V utorok idem na juh, dojdem o dva tyzdne, ak dojdes potom v pohode mozme skusit ist pochytat, aspon ti ukazem ako to tu vyzera.

                                        carrot - Profil | Ne 28.4.2013 21:59:50

                                        Malda512 >> zajímavý

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile