- Úvod
- Pokec
Sumcařina
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie dravci: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 73x v ignorovaných.
NMalda512 - Profil | Ne 28.4.2013 21:42:31
I DIVOČÁCI CHODÍ NA RYBY http://www.fotolovy.cz/page7/files/d4e880351b3c6c8852223dfa9f5f82ad-10.html
NTi Sento - Profil | Ne 28.4.2013 20:21:13
Baltaz >> hm to je fakt ale pouzivam jednohacky owner takze by mohli zase neco vydrzet
NBaltaz - Profil | Ne 28.4.2013 20:18:45
Ti Sento >> no já to vod jistý doby nepoužívám, tahal jsem na ten malej jednohák pěknýho fousáče a u lodi mi ten háček ulomil, no je to k na.rání že
NTi Sento - Profil | Ne 28.4.2013 19:22:31
major >> ahoj ne trojhacky jsou volne a jednohacky jsou v rybe aby ryba nebyla moc poskozena a pokud ji pustim aby nebyla od trojhaku moc poskozena
NHlubočepy - Profil | Ne 28.4.2013 17:14:48
c.13 >> je to na každým jakou sestavu zvolí.Rozhodně se liší šancí na přežití pokud to upálí.Ofšem to se už probíralo tisíckrát ,někdo vokovává a někdo chytá na jednohák -střelivo se taky dělí na humánní a ne-ofšem cíl to vždy wod...ere :-)
Nc.13 - Profil | Ne 28.4.2013 17:02:25
Asi na tom co píšeš něco bude,ale je rozdíl chytat na montáž s jedním hákem nebo 3 trojháky a k nim ještě další pomocné háky, to když ryba upálí,tak si fakt užije..... kurwa s takovou montáží bych se bál po tom sumíkovi do vody šáhnout!!! :-)
NHlubočepy - Profil | Ne 28.4.2013 15:39:31
c.13 >> zdar kolego, jakou etiku v této diskusi kde věšíme rybky i ryby na háky,trojháky,taháme sumce po plachtách,za hubu z vody,uvazujeme za držku a jiné věci které k tomu patří máš na mysli.Fšecky tyhle kecy jsou jen rozněcování svárů.S etikou jdi k blahoslavené Paně Marii.Petrův zdar.
Nalexis - Profil | Ne 28.4.2013 0:54:08
P!F >> jsme na tom uplne stejne:)) v kvetnu jedu do Blavy..nevyrazime na Dunaj na mreny_:))a uz jsi prestehovaný?
Ndawe4 - Profil | So 27.4.2013 17:21:21
preparátor >> to jsou trhačkové obratlíky přece, ty se při záběru/záseku přetrhnou ... jsou fakt úplně nanic
Npreparátor - Profil | So 27.4.2013 11:29:26
Ti Sento >> Ahoj, Ty obratlíky, jak vypadají jek kulička (černé) :) nevím jak to popsat, můžeš hned vyhodit, já jich letos v Norsku přetrhnul tak do 10ti a to jsem tahal ryby max. do 30kg.
NP!F - Profil | So 27.4.2013 11:14:34
Ti Sento >> pekne to mas ulozene... Ja ked otvorim krabicu tak mi trva 20 minut kym z toho bordelu nieco vytiahnem...
NHlubočepy - Profil | So 27.4.2013 8:16:21
Ti Sento >> no máš to vystajlovaný.Já se do bedny od návratu v březnu z jihu radši nekoukám.
NKámen - Profil | So 27.4.2013 0:57:54
Shu-lin >> třeba se mu nedaří jako mě. ja nemám na bojku žádného ale na sumčí přívlač jich pár mám.
NShu-lin - Profil | So 27.4.2013 0:42:43
Ti Sento >> Připravenej jsi slušně už léta,ale slušnou rybu jsem od tebe ještě neviděl.
Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














