Sumcařina

NTi Sento - Profil | Ne 28.4.2013 20:21:13

Baltaz >> hm to je fakt ale pouzivam jednohacky owner takze by mohli zase neco vydrzet

    NBaltaz - Profil | Ne 28.4.2013 20:18:45

    Ti Sento >> no já to vod jistý doby nepoužívám, tahal jsem na ten malej jednohák pěknýho fousáče a u lodi mi ten háček ulomil, no je to k na.rání že

      NTi Sento - Profil | Ne 28.4.2013 19:22:31

      major >> ahoj ne trojhacky jsou volne a jednohacky jsou v rybe aby ryba nebyla moc poskozena a pokud ji pustim aby nebyla od trojhaku moc poskozena

        NHlubočepy - Profil | Ne 28.4.2013 17:14:48

        c.13 >> je to na každým jakou sestavu zvolí.Rozhodně se liší šancí na přežití pokud to upálí.Ofšem to se už probíralo tisíckrát ,někdo vokovává a někdo chytá na jednohák -střelivo se taky dělí na humánní a ne-ofšem cíl to vždy wod...ere :-)

          Nc.13 - Profil | Ne 28.4.2013 17:02:25

          Asi na tom co píšeš něco bude,ale je rozdíl chytat na montáž s jedním hákem nebo 3 trojháky a k nim ještě další pomocné háky, to když ryba upálí,tak si fakt užije..... kurwa s takovou montáží bych se bál po tom sumíkovi do vody šáhnout!!! :-)

            NPaulus - Profil | Ne 28.4.2013 16:23:49

            Hlubočepy >> +1 o)))

              NHlubočepy - Profil | Ne 28.4.2013 15:39:31

              c.13 >> zdar kolego, jakou etiku v této diskusi kde věšíme rybky i ryby na háky,trojháky,taháme sumce po plachtách,za hubu z vody,uvazujeme za držku a jiné věci které k tomu patří máš na mysli.Fšecky tyhle kecy jsou jen rozněcování svárů.S etikou jdi k blahoslavené Paně Marii.Petrův zdar.

                Nalexis - Profil | Ne 28.4.2013 0:54:08

                P!F >> jsme na tom uplne stejne:)) v kvetnu jedu do Blavy..nevyrazime na Dunaj na mreny_:))a uz jsi prestehovaný?

                  Nc.13 - Profil | So 27.4.2013 18:03:43

                  Ti Sento >> Půlka montáží je o papíry, o etice nemluvě......

                    Ndawe4 - Profil | So 27.4.2013 17:21:21

                    preparátor >> to jsou trhačkové obratlíky přece, ty se při záběru/záseku přetrhnou ... jsou fakt úplně nanic

                      Npreparátor - Profil | So 27.4.2013 11:29:26

                      Ti Sento >> Ahoj, Ty obratlíky, jak vypadají jek kulička (černé) :) nevím jak to popsat, můžeš hned vyhodit, já jich letos v Norsku přetrhnul tak do 10ti a to jsem tahal ryby max. do 30kg.

                        NP!F - Profil | So 27.4.2013 11:14:34

                        Ti Sento >> pekne to mas ulozene... Ja ked otvorim krabicu tak mi trva 20 minut kym z toho bordelu nieco vytiahnem...

                          Nmajor - Profil | So 27.4.2013 9:45:07

                          Ti Sento >> u vás můžete mít na návazci 5 háčků ? :-)

                            NHlubočepy - Profil | So 27.4.2013 8:16:21

                            Ti Sento >> no máš to vystajlovaný.Já se do bedny od návratu v březnu z jihu radši nekoukám.

                              NKámen - Profil | So 27.4.2013 0:57:54

                              Shu-lin >> třeba se mu nedaří jako mě. ja nemám na bojku žádného ale na sumčí přívlač jich pár mám.

                                NShu-lin - Profil | So 27.4.2013 0:42:43

                                Ti Sento >> Připravenej jsi slušně už léta,ale slušnou rybu jsem od tebe ještě neviděl.

                                  NTi Sento - Profil | Pá 26.4.2013 20:51:49

                                  tady cerstve udelany navazce

                                    NTi Sento - Profil | Pá 26.4.2013 20:50:03

                                    bizu splavky

                                      NTi Sento - Profil | Pá 26.4.2013 20:49:13

                                      hacky a trojhacky

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile