Sumcařina

Ti Sento - Profil | Pá 26.4.2013 20:48:18

zdravim tak co uz si brousite hacky na sumejse ???

    rover - Profil | Čt 25.4.2013 23:34:22

    Rick >> Pravda, ta linie je mimo, proto tě k soudu nedám :-)

      tyby - Profil | Čt 25.4.2013 14:59:36

      najmensia hlbka 3,4m 162cm na váhu.

        binoš - Profil | St 24.4.2013 21:42:13

        kuba141999 >> Zkus to na žížu tam kde najdeš největší hloubku.

          kuba141999 - Profil | St 24.4.2013 21:19:00

          kde by se dal chytnout na Odře sumec díky 40-100cm

            bakulebart - Profil | St 24.4.2013 20:50:25

            MISO* >> ja jsem na vabničku ještě neskoušel ale viděl jsem u nas chlapa jak vabi na 2,5m a když jsem se s nim bavil tak uspěchy měl,

              MISO* - Profil | St 24.4.2013 20:40:56

              ahoj, z akej najmensej hlbky ste dostali sumca na vabnicku? Skor ma zaujimaju domace vody nez IT a ESP.

                Rick - Profil | St 24.4.2013 19:20:25

                Mates PB >> to veřim, to já se sebe rád dělam bl..

                  Mates PB - Profil | St 24.4.2013 19:11:54

                  Rick >> jo jako v pohodě, jen mě to fakt pobavilo :-))

                    BIS - Profil | St 24.4.2013 19:07:39

                    Jaryn 17 >> Díky, vše špatné se nakonec v dobré obrátilo (snad kromě počasí), dokonce se nás nesnažili v servise ani moc okrást:-)

                      Jaryn 17 - Profil | St 24.4.2013 18:50:40

                      BIS >> Ahoj Míro, koukám, že návrat do Itošky pro auto se vyplatil.
                      Gratulace k fousáčum.

                        dawe4 - Profil | St 24.4.2013 18:14:04

                        BIS >> parádní rybky! gratulace ...

                          BIS - Profil | St 24.4.2013 18:03:03

                          víkend na Po

                            Rick - Profil | St 24.4.2013 16:49:03

                            Mates PB >> hele , pro mně je sumec v 3 ráno utrpeni a tak jsem to i zafotil..

                              Mates PB - Profil | St 24.4.2013 16:30:43

                              Rick >> To je fotka, jak z černýho divadla :-))

                                Rick - Profil | St 24.4.2013 8:04:39

                                rover >> vidím že máš stejne názor jako 99% Cechu. To já jsem rasista extrém - bílí nebrat anebo sezrat

                                  rover - Profil | Út 23.4.2013 21:16:57

                                  Rick >> Na barvě nezáleží, ...přeci !!!

                                    Luboš-lucius - Profil | Út 23.4.2013 16:32:42

                                    Tak za pár hodin vyrážíme na Pádeček....ozvu se, jakmile se zadaří ! :) Všem Petrův Zdar !!!

                                      Rick - Profil | Út 23.4.2013 14:31:30

                                      Špek >> tak dobře, pokud ale nikdo zna "praotec" techto potvor tak at se ji přijde vzyvednout než budou 2 m

                                        Špek - Profil | Út 23.4.2013 13:50:30

                                        Rick >> otom ja nic nevim:-)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile