Sumcařina

NRick - Profil | Út 23.4.2013 12:06:03

Špek >> nemáš taky prsti v albinech který mám v MS? někdo ji mně tam před loni 2 hodil.

    NPaulus - Profil | Po 22.4.2013 21:37:29

    Hrdobec >> Fakt. Co já se na ní u vody načekal ................ o))))))

      NHrdobec - Profil | Po 22.4.2013 17:37:56

      Paulus >> nekecej )))))))))))))))

        NObiš - Profil | Po 22.4.2013 17:28:06

        Špek >> Jasnéééé. :)

          NŠpek - Profil | Po 22.4.2013 16:35:44

          Obiš >> To ma musis ty naucit bo pak budu umet vsechno:-)

            NPoušťák - Profil | Po 22.4.2013 16:21:18

            Špek >> nádherný ryby..o)

              NObiš - Profil | Po 22.4.2013 16:19:18

              Špek >> Na to jsou tady jiné éééra. :) Ale pro tebe... cokoliv... :)

                NŠpek - Profil | Po 22.4.2013 15:49:36

                Obiš >> Woe. Sem kaprar,ale sumcarinu si schovavam na horsi casi. Pak me to budes muset naucit:-)

                  NObiš - Profil | Po 22.4.2013 15:11:08

                  Špek >> Špíčku můůůj! Si jenom pos.raný kaprař,ale s těma náááádhernýma zlatíčkama sis u mě nehorázně šplhnul.... To musíme potom odpit! :)

                    NDalas - Profil | Po 22.4.2013 6:36:28

                    Strakoš.sumci >>čau ) já bych si vsadil, čí ruce jsou více se třesoucí )

                      NStrakoš.sumci - Profil | Po 22.4.2013 6:03:29

                      hupr >> Praskne ti cévka když se budeš rozčilovat a máš po rybách-))))) Pa Strakoš!

                        Nmet - Profil | Po 22.4.2013 1:51:21

                        c.13 >> Lemon Brothers :D

                          Nhupr - Profil | Ne 21.4.2013 22:26:09

                          rover >> dik..

                            NMalda512 - Profil | Ne 21.4.2013 22:04:47

                            c.13 >> krásná fotka jak si to ti dva šupou pěkně do skrýše. Fakt paráda .. prostě krásnější fotka než nějaká 2metrová obluda . 1

                              Nrover - Profil | Ne 21.4.2013 21:09:29

                              hupr >> Všímám si i jiných věcí, ...uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Opravdu nic proti, navíc ryby super, ...hlavně uč "dobře", jako doposavad, držím palce draku ! ... :-)

                                NŠpek - Profil | Ne 21.4.2013 21:01:50

                                c.13 >> sa už nenecha:))

                                  Nc.13 - Profil | Ne 21.4.2013 21:00:49

                                  Doufám že mě za pár roků škrábne znova :-)))

                                    NŠpek - Profil | Ne 21.4.2013 20:59:38

                                    c.13 >> vole:)))

                                      Nc.13 - Profil | Ne 21.4.2013 20:58:59

                                      další

                                        Nc.13 - Profil | Ne 21.4.2013 20:57:16

                                        Špek >> Mám,ale kdo by se na ten tvůj ksicht díval :-)))

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile