Sumcařina

NŠpek - Profil | Ne 21.4.2013 20:51:53

c.13 >> máš více foto?

    Nhupr - Profil | Ne 21.4.2013 20:51:09

    c.13 >> klobuk dolu fajne fajne..snad je nezmasi nejaky dedula

      Nhupr - Profil | Ne 21.4.2013 20:49:51

      rover >> hoj ..vsimnul sis mne na fotkach kamarade ?...pro ty lidi to je zivotni zazitek a ulovky .. vic krat uz se tam vetšinou nepodivaji..ta fotka je jedina vec co jim zustane..takze pokud muzu kluky co jezdi semnou fotim a pak koukam jak si uzivaj pousteni...ryby netrapim ,je to vesmnes rychlovka ...a ikdyz rybu zaseknu prut skoro vzdycky predavam do jinych tresoucich se rukou..takze dik za ne za libi

        Nc.13 - Profil | Ne 21.4.2013 20:48:25

        Tak dnes dobrý skutek!!!....Do naší oblíbené vody šli dva krásní albíni 95 a 110 cm. Velké poděkování patří Špekovi,který nám je daroval a navíc 200 km přivezl, je to sice "jenom" kaprař,ale zaslouží respekt! :-) Asistence a foto Obiš.

          NMíra59 - Profil | Ne 21.4.2013 20:38:58

          Pádík >> jj, v Praze jsou sakry rychlí, jen zastavíš kde nemáš, hned jsi na odtahu.....

            Nrover - Profil | Ne 21.4.2013 19:52:40

            hupr >> Dal jsem líbí, i když se mi to vlastně nelíbí ! To focení mi osobně za to nestojí, ...jinak nádherný kousky, letí gratulace ! :-)

              NPaulus - Profil | Ne 21.4.2013 19:47:39

              Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 21.4.2013 18:53:31 >> o)))))

                NPádík - Profil | Ne 21.4.2013 19:21:40

                Míra59 - buď rád, že jsi nejel. Nic moc, ale přišel jsem dříve než odtahovka naložila moje auto :-). To mě ten čistič plastu na loď přišel na dost :-).
                Tohle bylo, ale hodně zajímavý.
                http://www.youtube.com/watch?v=BbVErLMOkHU

                  Ndizlektik fídža - Profil | Ne 21.4.2013 18:53:31

                  Paulus >> nebo holka od černobylu..:-)

                    NPaulus - Profil | Ne 21.4.2013 17:26:49

                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 21.4.2013 15:36:12 >> Fake.

                      Ndizlektik fídža - Profil | Ne 21.4.2013 15:36:12

                      z FB foto ....Amazing Pictures.

                        Ncarrot - Profil | Ne 21.4.2013 12:30:42

                        hupr >> :D

                          Nhupr - Profil | Ne 21.4.2013 12:13:48

                          carrot >> Chuck Norris a Usáma bin Ládin se poprve fotily s takovyma rybama ..takze i na tu bidu bych rekl ze dobry

                            Ncarrot - Profil | Ne 21.4.2013 10:40:53

                            hupr >> pěkná fota

                              NMíra59 - Profil | Ne 21.4.2013 9:47:31

                              Pádík >> tak jak jsi se rozhodnul....jedeš do Práglu ? Sjel bych z kopců a přidal se.....

                                NPádík - Profil | Ne 21.4.2013 9:36:14

                                hupr - do Prahy na výstavu :-). Vystavuje souběžně i Allroundmarin. No měl bych se rozhodnout, když to dnes končí :-)

                                  Ndizlektik fídža - Profil | Ne 21.4.2013 3:36:11

                                  hupr >> ok a klidně jestli zůstali i ty krabky od másla tak mu je taky hoď jsem rád že jste je využili že mi doma neschnily ty toho nacestovali ...pěkný ryby... musím nešetřit na další výpravu a hrrrr na ně ....už teď se těším když vidím ty fotky

                                    Nalexis - Profil | So 20.4.2013 23:59:42

                                    Pádík >> letos se tam nepotkame..zitra jedu na jih..ale jen čech:)

                                      Nhupr - Profil | So 20.4.2013 23:30:39

                                      Pádík >> kam chces ject ?na ebro?

                                        NPádík - Profil | So 20.4.2013 20:53:06

                                        hupr - dobře won.
                                        Byl jste někdo na lodích na vodě? Přemýšlím zda tam zítra jet.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile