Sumcařina

NMalda512 - Profil | So 20.4.2013 16:51:06

hupr >> krásné ryby

    NMalda512 - Profil | So 20.4.2013 16:50:26

    hupr >> tak to chápu :-))

      NMilan 66 - Profil | So 20.4.2013 16:47:39

      Ach jo.

        Nhupr - Profil | So 20.4.2013 16:28:12

        ....

          Nhupr - Profil | So 20.4.2013 16:25:44

          ..

            Nhupr - Profil | So 20.4.2013 16:22:29

            i tohle sme vytahly na 40kg verticalku v barve z 18 m

              Nhupr - Profil | So 20.4.2013 16:17:04

              tu je jaksi mrtvo

                Nhupr - Profil | So 20.4.2013 16:08:25

                Malda512 >> maleho sem stahl od call off duty tak se neni co divit

                  Nhupr - Profil | So 20.4.2013 16:06:10

                  Milan 66 >> souhlas hehe

                    NMalda512 - Profil | So 20.4.2013 15:47:05

                    Dalas >> Rodinej podnik. musí se využít všech zdrojů
                    jsem zvědavej jaká konfekce bude pro roby a zda bude předváděná paní nebo slečnou Huprovou .-)))

                      NMilan 66 - Profil | So 20.4.2013 15:42:41

                      brach >> ty vogo, ja videt u vody borca v tom triku, tak se schvalne zeptam, kdyz mi ukaze na zada, tak bych pokracoval v konverzaci, jako co si mysli proc neberou. To je nahravka na smeč jak svina. :-)

                        NKolis - Profil | So 20.4.2013 10:53:14

                        bobrman >> Njntw, myslíš, že každej umí číst? o)

                          Nbrach - Profil | So 20.4.2013 9:38:19

                          hupr >>

                            NDalas - Profil | So 20.4.2013 6:41:07

                            hupr >> Hupřík je z povinného pozování a převlíkání očividně štěstím bez sebe)

                              NP!F - Profil | So 20.4.2013 0:08:53

                              hupr >> kuwa... Isiel som uz skemrat, ci nemas nejake triko pre 35 cm dlhsich chasnikof, ale zase budem ohovoreny, ze sa pcham do riti... Tak radsej pockam ci to neponuknes vseobecne..

                                Nhupr - Profil | Pá 19.4.2013 23:31:37

                                nechavam delat nejake trika a vzorku ktere nejsou podle mych predstav je dost.. ..pro decka od 120 do 150cm..kdyby nekdo chtel pro prcky dejte vedet at se mi to tu neválí .. za to co za to davam do 150kč

                                  Nhupr - Profil | Pá 19.4.2013 23:19:43

                                  Dalas >> tu pozicu ritum na motoru sem uz nekde videl..fajny styl

                                    Nhupr - Profil | Pá 19.4.2013 23:18:45

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 19.4.2013 22:13:16 >> čus ,,hele vase hlisty se osvedčily...krabicu hodim v patek kolegovi.

                                      NP!F - Profil | Pá 19.4.2013 23:02:12

                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 19.4.2013 22:13:16 >> urcite chod, tvoje vypravy by mali davat na nove, urcite by to malo vacsiu sledovanost ako inspektor Derrick za starych cias :D

                                        Ndizlektik fídža - Profil | Pá 19.4.2013 22:13:16

                                        Dalas >> paráda super foto já to snad do zahájení nevydržím a ještě jednou zapřáhnu modráka a pojedu se tentokrát ohřát když vidím jak se tam stěma sumcema opaluješ

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile