Sumcařina

NMilan 66 - Profil | Pá 19.4.2013 21:13:24

Dalas >> infarkt prijde kdyz ho necekas. :-) fotky paradni.

    NFeroxhunter - Profil | Pá 19.4.2013 20:24:26

    bobrman >> :o)))

      NFeroxhunter - Profil | Pá 19.4.2013 20:24:14

      Dalas >> Peckový fotky Dalibore, ty ryby jsou ouplně jináč stavěný než na Ebru což? Kvadráč hezký v akci, kurňa já už chcííí takýýýý.....

        NHK - Profil | Pá 19.4.2013 18:14:47

        sabbath >> Wizz Air už do Barcelony nelétá :(

          NDalas - Profil | Pá 19.4.2013 16:11:05

          Obiš >> to se ti nezdá, to je pravda, už se zcvrkávám a začíná mi opukat pleš, co mám vydřenů jak šůstám hlavů po nocách o lodičky bort. Ale bacha, su ve formě, nepotřebovál jsem jest ani spat, hépál jsem po parníku jak za mlada, rozhicovaný z nakládání sem si nasucho namydlíl hlavu a kule a skočíl blbec šipku z mola šipku do 14 st vody 8 metrů hlubokéj, infarkt nikde.. )

            NDalas - Profil | Pá 19.4.2013 16:02:00

            ..nemožu za to, že vydávíl hada, který se mi nabodl na háček, já políčil za stehno krtonožku obalenou v noční můře )

              NDalas - Profil | Pá 19.4.2013 15:58:42

              MB >> kurna fšecko vykecáš, pálilo to no, to víš, první slunko, krémy sů drahé..

                Nantony - Profil | Pá 19.4.2013 15:03:51

                Dalas >> Si děláš prdel, né?
                hola
                antony

                  NP!F - Profil | Pá 19.4.2013 13:55:59

                  Pádík >> Saaaakra to je fotka, vlavo je nejaky zubaty ujo, co prstuje sumika a tvari sa blazene, no tfuj :D

                    NDr.bola - Profil | Pá 19.4.2013 13:53:07

                    včera prý už kousali.... :-)

                      NPádík - Profil | Pá 19.4.2013 10:20:26

                      Dalas - no paráda a to počásko!
                      Někdy jedeš k moři :-), doufám že to tam ještě chvilku vydrží a taky se něco podobnýho povede.

                        NMB - Profil | Pá 19.4.2013 10:12:53

                        Dalas >> ahoj ty tam....

                        odřené to není ale řekl bych že je spálený od sluníčka jak jsi s ním dlouho pozoval :c)))) a zapoměl ho natřít nějakým tým faktorem :c))

                        apropo víš jaké je slunko sfiňa....

                          NHamon - Profil | Pá 19.4.2013 8:52:01

                          Obiš >> Nie, ryby chyta rovnake, len on sa furt zvecsuje :)))

                            NTRUHLÁŘ - Profil | Pá 19.4.2013 8:08:10

                            Bazalbub1922 >> musíš taky něco vo sobě dát vědět odkud si a tak pod, vyplnuje se to v profilu

                            já plánuji ebro červen červenec, ale dost free

                              NObiš - Profil | Pá 19.4.2013 8:07:18

                              Dalas >> Sa mě zdáááá,že ty ryby chytáš čím dál menšíííí. :)

                                NScanix - Profil | Pá 19.4.2013 8:03:24

                                Dalas >> to bych nechtel videt, kdyby to byla hitparada ;) Co pstruzi, letos nezahajujes? ;)

                                  NDalas - Profil | Pá 19.4.2013 7:51:27

                                  .. to nemá odřené, to byl orangín)

                                    NDalas - Profil | Pá 19.4.2013 7:49:09

                                    čau chlapi, tož sem býl vyzkůšat ten vertikál, žádná hitparáda, ale pár rybek se spletlo..

                                      NHlubočepy - Profil | Pá 19.4.2013 7:26:39

                                      malej07 >> 147 dobrý Jendo !

                                        Nmalej07 - Profil | Čt 18.4.2013 21:37:16

                                        Zdravím, tak tři noci na Pádu za náma a čtvrtá nás právě čeká. Chytáme na špičce mezi hlavákem a Gnoccou, aktivita sumců je dobrá, ale jsou dost opatrní. Z osmi záběrů jsme proměnil zatím jediný - 147cm. počasí je super, takže spaní pod širákem je v pohodě. Kontrola zatím žádná, ale i tak máme všechno OK.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile