Sumcařina

NHrdobec - Profil | Čt 18.4.2013 14:16:36

Bazalbub1922 >> letadlo je ideální pro tebe pokud vyrazíš sám naopak

    NHrdobec - Profil | Čt 18.4.2013 14:14:03

    Poušťák >>i bez traktoooru )))))))))))))))

      NBazalbub1922 - Profil | Čt 18.4.2013 13:54:35

      Já starý sedlák takové Ebro neznám :-))) Tak ono není problém si zaplatit cestovku ale nikde jsem nenašel, že by někdo třeba pořádal zájezd i s dopravou. Nebo máte někdo nějaký tip? Nemám auto a letadlem a půjčovat auto atd. mě neláká. Jde o to , že když je člověk sám tak je to pak problém to třeba i odřídit, náklady atd.

        NPoušťák - Profil | Čt 18.4.2013 13:39:10

        Hrdobec >> vždyt mě znáš,na co sáhnu to zvořu...o))))

          NHrdobec - Profil | Čt 18.4.2013 13:36:14

          Poušťák >> tak ne že budeš na Labi místo posezení u griote drandit kolem na novym Ebru ))))))))))) to by byla nuda ))

            NHlubočepy - Profil | Čt 18.4.2013 13:28:18

            Bazalbub1922 >> Zeptej se Petry od Hrdobce,možná Tě taky veme :-) :-)

              NPoušťák - Profil | Čt 18.4.2013 13:25:27

              Hrdobec >> nazdar Libore,to víš zajímá mě zemědělství...o))

                NHrdobec - Profil | Čt 18.4.2013 13:23:55

                Poušťák >>to nééé..kdes to zas vyhrabal )))))))))))

                  NPoušťák - Profil | Čt 18.4.2013 13:19:32

                  Bazalbub1922 >> kup si tohle a budeš na Ebru celej rok...o)))

                    NSrneček - Profil | Čt 18.4.2013 12:26:22

                    Bazalbub1922 >> Takovejch chutí je,že by jsi s nima zaplnil celej autobus))

                      NHrdobec - Profil | Čt 18.4.2013 12:16:34

                      Feroxhunter >> přesne do městečka Deltebre

                        NBazalbub1922 - Profil | Čt 18.4.2013 10:57:37

                        Nenašel by se někdo kdo by měl místo na Ebro nebo do itálie? Loď ani auto nemám, jenom chuť :-)

                          NP!F - Profil | Čt 18.4.2013 10:33:17

                          dawe4 >> ma ct archiv?

                            NFeroxhunter - Profil | Čt 18.4.2013 8:47:56

                            Hrdobec >> Kam přesně jedeš? Kua jel bych hned taky :o)

                              Ndawe4 - Profil | St 17.4.2013 22:14:25

                              george2205 >> a??

                                NShelby - Profil | St 17.4.2013 22:14:01

                                Nechtělo se mi čekat na prvniho sumce, tak jsem nový prirůstek zkousel s kukuřicí a cihlama. Dopadlo to dobře, jen kdyby to takle dopadlo i u vody....
                                [Přesunuto z diskuse: Můj lov]

                                  Nrover - Profil | St 17.4.2013 21:47:46

                                  george2205 >> Jména hloupých, na všech sloupých, ...to znáš ?

                                    NPepíkPepík - Profil | St 17.4.2013 21:12:20

                                    Hrdobec >> tak to jó ty verlybáři :-))

                                      Ngeorge2205 - Profil | St 17.4.2013 21:05:57

                                      chachaři, máte svého "guru" na ČT2 :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        NHrdobec - Profil | St 17.4.2013 20:37:31

                                        PepíkPepík >> tam právě ted letim )

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile