Sumcařina

Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 14:50:43

milkynek >> ty máš svaly akorát na prstech od psaní komentářů

    Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 14:48:15

    Paulus >> Nemá to cenu? jasně že nemá když nejsi schopnej přiznat to, že jsi neměl pravdu. ale to ja stará věc, že přiznat chybu je pod uroven

      Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 14:47:23

      co tady melete o nějakém mlácení a nebo bitím někoho. jste bud nemocní a nebo jste už z toho virtuálního světa totálně vygumovaní.

        Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 14:46:26

        To nemá cenu.

          Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 14:42:25

          : vydrák >> Nemám jedinej důvod ti dávat do držky.

            dawe4 - Profil | Ne 14.4.2013 13:12:01

            Hlubočepy >> možná usnul s cigaretou ve spacáku :) je to ale fakt moc zajímavá kombinace

              Hlubočepy - Profil | Ne 14.4.2013 12:40:41

              dawe4 >> > zajímavý,vypadá jak popálenej.

                carrot - Profil | Ne 14.4.2013 12:28:39

                dawe4 >>
                krasnej

                  dawe4 - Profil | Ne 14.4.2013 12:21:51

                  nalezeno na FB ... "koi" sumec ze Španěl :)

                    : vydrák - Profil | Ne 14.4.2013 11:49:35

                    milkynek >> :-)))))

                      Mates33 - Profil | Ne 14.4.2013 9:59:23

                      Badimura >> I s bójkou bych si představoval 600,- + pošta.

                        Pádík - Profil | Ne 14.4.2013 9:52:58

                        Tak 5 ti denní výlet a nekousali. Chytali jsme na hlaváku, na rameni, u moře i na kanálu. Vítr a v noci déšť. Podařilo se chytít tlačnou loď, takže Míra pohřbil nový mulťák i prut a my přišli asi o kilometr šňůry. Dali jsme tomu max, ale Pád je kurva. Někdý dá a někdy ne, jak pronesl Snajper.
                        Kontrola proběhla v pohodě a pro ty kteří mají připravený složenky, tak zdražili o bůra povolenky.
                        V pátek opalovačka a domů. Trošku slizu přeci jen bylo.

                          Badimura - Profil | Ne 14.4.2013 9:49:59

                          Mates33 >> Kolik za tu Semu?

                            Mates33 - Profil | Ne 14.4.2013 9:41:37

                            Nemá někdo zájem ?

                              Oreh - Profil | Ne 14.4.2013 8:34:27

                              afjee >> a na mna sa zasa zabudlo... ja sa na to mozem... :)

                                afjee - Profil | Ne 14.4.2013 8:33:40

                                Oreh >> Malda už celý MRK dávno vymlátil ...


                                Dvakrát.

                                  Oreh - Profil | Ne 14.4.2013 8:31:44

                                  ... uz se perou? :)

                                    milkynek - Profil | Ne 14.4.2013 8:23:23

                                    : vydrák >> klidně si snim domluv schůzku a půjdu za tebe a jak ráááád :-))))

                                      : vydrák - Profil | Ne 14.4.2013 7:42:49

                                      Malda512 >> Ahoj Maldo.
                                      Tak ty si šel študovat na řezníka a teď řešíš s PČR trápení ryby? Kurňa,to je teda nářez! :-)))))

                                      Já vím,sem chudáček a trapáček a dal bys mi do držky.
                                      No,nejspíš by se ti to i povedlo,já nikdy nebyl žádnej rváč,spíš sem se věnoval knížkám.Tak zdar.
                                      (to už je ode mne opravdu vše)

                                        Tom - Tuk - Profil | Ne 14.4.2013 0:56:35

                                        Dobrý večer - ráno.

                                        Jsem zpět mezi živými a po dlouhé době jedu na ryby. Poprvé konečně do I. Jsem úplně v pytli, poslední týdny se v rámci možností zotavuji po vykradení rybařiny před zhruba rokem a půl v Kolíně. Pak jsem zůstal dosti bezprizorný a téměř bez života. Nevím nic, nemám peněz nazbyt ale nedbám!

                                        Hluboce a pokorně se omlouvám lidem, které jsem zklamal a slibuji brzké obnovení komunikace. Českýpijonýrský nebyl v tom zlý úmysl, anivomylembrďové.

                                        Přeložím do Čj - všem řádně odepíšu a tak vůbec. Dovolte mi prosím radovat se ze ze znovu nabyté možnosti rybaření než mne utlučete písmeny.

                                        Dík jak sviňa.

                                        T

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile