Jezero Velká Kopa

1 foto revíru Jezero Velká Kopa
2 foto revíru Jezero Velká Kopa
3 foto revíru Jezero Velká Kopa
4 foto revíru Jezero Velká Kopa
5 foto revíru Jezero Velká Kopa

Ceník povolenek

Povolenka na 12 hodin700,-Kč
Povolenka na 24 hodin900,-Kč
Povolenka na víkend1800,-Kč (48h.)
Povolenka na týden5400,-Kč
Půjčení podběráku30,-Kč/den
Půjčení podložky pod ryby30,-Kč/den
Půjčení nosítek, trojnožky a váhy80,-Kč/den

Typ revíru: stojatá voda, mimopstruhový, soukromý
Rozloha: 10ha
Oblast: střední Čechy

Popis

Soukromý rybářský revír Velká Kopa o rozloze 10 hektarů, který se nachází mezí obcí Ovčáry a Kostelcem nad Labem se stává rájem pro rybáře. Díky své velikosti a příjemnému prostředí nabízí ničím nerušený pobyt u vody a sportovní rybaření. Na své si přijdou i rybáři začátečníci, o které se postará náš odborně vyškolený personál. Není problémem ani vypůjčení prutů. Revír byl vybudován za účelem provozování sportovního rybaření systémem chyť a pusť. Tento revír se dále může pronajmout ke konání firemních akcí, charitativních akcí, k pořádání rybářských závodů apod. V roce 2013 jezero Kopa prošlo nemalými stavebními úpravami, jako je vybudování nových chytacích míst, opravení starých chytacích míst, vysázení stromku, zatravnění a zpřístupnění jezera i fyzicky a mentálně hendikepovaným lidem. Na jaře roku 2017 proběhly druhé stavební úpravy. Jednalo se především o zpevnění všech lovných míst, vysazení vodních rostlin, zasetí trávy, navození písku a oprava schodů. Od roku 2013 bylo do jezera nasazeno přes 8 tun nových ryb, a to kaprů, jeseterů a hlavně největší ryba, která se ve vodě nachází je Vyza velká, která má nyní přes 81 kg! Je pyšnou nositelkou jména Max ... Těmito kroky se snažíme o to, aby se u nás rybáři cítili vždy co nejlépe a zase se k nám rádi vraceli. Novým systémem lovení na tři pruty se snažíme obohatit sportovní rybářské zážitky a motivovat rybáře k ulovení sumce, za kterého obdrží výherce povolenku na 24 hodin pro dvě osoby. Na jezeře Kopa se od roku 2013 loví nonstop 24 hodin, čímž se Kopa snaží dopřát rybářům co nejklidnější a nejméně rušené rybaření. Je zde tedy možnost bivakovat libovolně dlouhou dobu. Na jezeře je mimo jiné malý stánek, o který se stará naše porybná Evička, kde je možno si vybrat mezi několika druhy piva, limonád a vody. Dále je zde možnost nákupu dárkových povolenek na jeden den a sortimentu krmení od firmy Nikl. Jako poslední novinky bychom mohli uvést novou příjezdovou cestu, vybudování nového parkoviště a zavedení elektřiny na lovná místa č. 10 a 11. Navštivte i naše druhé jezero Malá Kopa zaměřené na sumce

Speciální pravidla

Povoleným způsobem lovu je lov na položenou a plavanou  Lov na položenou a plavanou: 
• Při lovu na položenou a plavanou je povoleno chytat na tři pruty, nejvýše o jednom návazci s jednoduchými háčky bez protihrotu. 
• Montáž udice musí být tzv. úniková, aby v případě utržení ryby došlo k odpadnutí olova. 
• Srkačka, drátěná krmítka, pletené šokové šňůry jsou zakázány. 
• Během lovu musí mít rybář nastražený prut v účinném dosahu. 
• Zavážení a vnadění je povoleno. Kukuřice musí být povařena do měkkého stavu. 
• Označení lovných míst je povoleno pouze tyčovou bójkou. H-bojky jsou zakázány. 
Zákaz lovu ryb z loděk 
Lov dravců zakázán !!! 

Je zejména zakázáno:
  • používat prostředků výbušných, otravných nebo omamných látek, 
• používat bodců jakéhokoliv druhu, lapaček, udic bez prutů, dále vidlic a rozsošek, jakož i střílet ryby, tlouci ryby, chytat je na šňůry, do rukou a do ok, 
• užívat k lovu ryb elektrického proudu, 
• přechovávat ryby ve vezírku, saku (krom zraněných ryb) případně jiném zařízení, 
• odnášet ulovené ryby od vody, 
• používání samoseků, 
• lovit ryby do čeřínku, 
• řezat vidličky z rostoucích stromů, 
• používat jako nástrahy krev, škrkavky, mlékárenské kaly a veškeré chráněné živočichy včetně jejich vývojových stádií, 
• vnadit luštěninami (fazole, hrách, soja atd.), krví, masem a směsmi z masa, bílými červy, mlékárenskými kaly, škrkavkami, jakož i všemi živočichy chráněnými zákonem včetně jejich vývojových stádií.

Povinné náčiní: 
• lovící je povinen mít při lovu vyprošťovač háčků, dezinfekční přípravek pro ošetření vpichu, míru pro zjišťování velikosti ulovených ryb, podběrák s rašlovou síťkou o délce ramene min. 80 cm a polstrovanou podložku o minimálním rozměru 60 x 100 cm 

U správce areálu je možno zapůjčit příslušné vybavení k rybolovu

V ceně povolenky je lodička, internet a elektřina pro běžné použití (dobití mobilu, baterky na lodičku, rychlovarná konvice, apod.). V případě zájmu o připojení přímotopu či elektrického sporáku se účtuje částka individuálně podle doby použití a výkonu zařízení.

Běžné druhy ryb

kapr, jeseter, amur, štika

Komentář

Kudy k nám: K našemu jezeru Kopa se dostanete po silnici číslo 244. Pokud jedete od Všetat, tak projeďte lesem a na první křižovatce se dejte doleva. Pokud jedete od Kostelce nad Labem, tak hned za mostem přes řeku Labe se dejte doprava.

Všem rybářům a rybářkám přejme pěkné úlovky a příjemně strávený čas u vody. Těšíme se na Vás na rybačce u nás na soukromém rybářském revíru Kopa.

Informace o lovu ryb:
Eva Paťková
Tel: +420 731 126 315
E-mail: info@rybarenikopa.cz
Facebook: Rybaření na Kopě
Web: Rybaření na Kopě

Interaktivní mapa