Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:39:32

LudaT >> Asi ne.Ale to mě nezajímá.Prostě jako Mates PB je přihlášenej od nějakého data a to je směroplatný.Hotové,vyřízené.

Navíc i kdyby tady byl dvacet let,má dvě Catany.To mluví za vše.

    NMates PB - Profil | Čt 27.6.2013 13:39:03

    Pedro1 >> Štika potřebuje aby si našel nějakýho blbce kterej si jí od tebe vezme :-)))

      NKóĎA - Profil | Čt 27.6.2013 13:38:34

      Reznik76 >> jasně, slanina ke štice patří.

      edit: druhej po Pedrovi...

        NPedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:38:14

        Reznik76 >> Tak,štika potřebuje buďto zeleninu,nebo slaninu.

          NKóĎA - Profil | Čt 27.6.2013 13:37:45

          vanuz >> to by jsi třeba zabil jeden z nejstarších tradičních rybích receptů z Hamburgu...

            NLudaT - Profil | Čt 27.6.2013 13:37:39

            Pedro1 >> Ty asi nepamatuješ Matese_původního. :-))

              NKóĎA - Profil | Čt 27.6.2013 13:37:12

              to se těma candátama cpete furt že k tomu potřebujete tunu dochucovadel?

                NPV - Profil | Čt 27.6.2013 13:36:39

                Rytíř >> prej pan Kůrka,pche. To si Babica jen dal novej nick...

                  NReznik76 - Profil | Čt 27.6.2013 13:35:33

                  vanuz >> štice to naopak jen prospěje ta má maso jak králík, furt to koušeš a připadá ti jako bys ho nerozkousal

                    Nvanuz - Profil | Čt 27.6.2013 13:33:14

                    rybu kombinovat s bravcovym je prasarna.
                    ten kecup je uz uplne mimo misu.
                    ale dobru chut

                      NPedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:33:00

                      Mates PB >> Co ti smajlíci nakonci?Tohle je vážná věc.

                        NReznik76 - Profil | Čt 27.6.2013 13:32:45

                        Rytíř >> tohle by měl bejt recepis na štiku ne candáta to je asi škoda :-)))

                          NMates PB - Profil | Čt 27.6.2013 13:32:04

                          Pedro1 >> Hmmm, no když myslíš :-))

                            NPedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:30:24

                            Rytíř >> Moc zeleniny na můj vkus.O tom kečupu se ani bavit nebudu.Jako jsou jídla ke kterým si ho dám,ale k candátovi nikdy.

                              NRytíř - Profil | Čt 27.6.2013 13:29:11

                              Pedro1 >> vyzkoušej,dával jsem to do úpravy candáta a pak mudruj:-))
                              Candát po Židovsku
                              recept Františka Kůrky z Rožmberka

                              Potřebujeme:
                              porce candáta, zeleninu- zelené papriky, rajčata, česnek, pórek, petrželku, šunku nebo slaninu,sůl, kmín, hladkou mouku, kečup,
                              bílé víno, olej
                              Dobré je použít tři druhy paprik,červená,žlutá,zelená jak pro chut tak pro oko.

                              Rybu nasolíme, pokmínujeme, obalíme v hladké mouce a na pánvi prudce opečeme. Rybu vyjmeme a na pánvi opečeme na drobno nakrájenou slaninu nebo šunku, přidáme nakrájenou zelenou papriku, rajčata, česnek, pórek. Přidáme kečup, trochu podlijeme bílým vínem, rybu vložíme zpět a podusíme.

                                NKolis - Profil | Čt 27.6.2013 13:29:08

                                Pedro1 >> Jj, opřel jsem se do toho... o)

                                EDIT: vylehaváním se taky hubne? jen se ptám... o)))

                                  NPedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:28:00

                                  Kolis >> Jsi takhle razantně zhubnul?To máš asi z toho,jek hodně chodíš na ryby.

                                    NPedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:27:33

                                    Rytíř >> Když to říkáš:-)

                                      NPedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:27:20

                                      Mates PB >> Navíc jsem na MRKu registrovanej o 9 dní déle než Ty.A to je podstatný rozdíl.

                                        NKolis - Profil | Čt 27.6.2013 13:26:27

                                        Pedro1 >> Pcheé, candáta z mražáku? kdo by to žral? o))


                                        (krásných 114kg Struku) to jen abys věděl o)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda