Přívlač a dravci

vanuz - Profil | Čt 27.6.2013 14:58:35

P!F >> posral si mi cely recept. uz beru? sak bol vcera 1.povodnovy stupen

    Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 14:58:06

    P!F >> Sůl,pepř,nějaký čerstvý bylinky (petržel,tymián,...)citron nebo limetku a trochu oliváče.Bylinky nasekej,přidej šťávu z limetky,olej,sůl,pepř,namaž s tím filety a na gril.Jak to sundáš na talíř,na každý kousek ryby plátek másla.
    Hotové,vyřízené.

      P!F - Profil | Čt 27.6.2013 14:54:47

      vanuz >> Cerstvy zubac je, potrebujem recept na grill kuwa...

        MB - Profil | Čt 27.6.2013 14:41:23

        ahoj vy tu......

        kua chvilku tu nejsu a samá katáňa

          Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 14:23:37

          Mates PB >> No ještě aby jsi se chlubil,že máš doma dvě Catani.

            Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 14:09:52

            Pedro1 >> Já se nechlubim já to nemám za potřebí, já prostě vim.

              vokounek - Profil | Čt 27.6.2013 13:59:47

              vanuz >> tú som ešte nechytil :)

                vanuz - Profil | Čt 27.6.2013 13:55:37

                vokounek >> napriek tomu ja radsej tu svieckovu

                  Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:55:13

                  Mates PB >> A tím se chlubíš?Nejuniverzálnější prut ze všech univerzálů - s tím odchytá kdokoliv cokoliv.To je právě to smutné,že se tím ještě chlubíš.Tohle je samozřejmost.

                    vokounek - Profil | Čt 27.6.2013 13:52:09

                    vanuz >> To može povedať len velmi nešikovný kuchár ;) vyžaduje viac ako zubáč ale 24 hodín v páci v olivovom oleji, čiernom korení, soli a následné grilovanie na drevenom uhlí je skutočná paráda. Samého ma to vážne prekvapilo. Inak je super že sa na rošte nerozpadáva jak iné ryby..

                      Reznik76 - Profil | Čt 27.6.2013 13:45:16

                      Mates PB >> tak to je pravda, když to vodí jak vemeno ani Morethan nepomůže

                        LudaT - Profil | Čt 27.6.2013 13:44:40

                        Mates PB >> :-)) Na moře si neumím představit vhodnější prut.

                          vanuz - Profil | Čt 27.6.2013 13:44:06

                          Reznik76 >> ne, stuka je blivajz :)

                            Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 13:43:23

                            LudaT >> Ani nechci nic odpárávat s Catanou jsem dal i moře. Kdo to může ze zdejších rychlokvašáků říct? Málokdo :-))

                              Reznik76 - Profil | Čt 27.6.2013 13:42:25

                              vanuz >> šťuka je kámoš?
                              Já myslel že to platí jen na Kápora :-)))

                                vanuz - Profil | Čt 27.6.2013 13:41:47

                                Pedro1 >> ee, to je spatne. ked je nudza najvacsia, da sa aj ryba. najlepsia ryba je hovadzie

                                  LudaT - Profil | Čt 27.6.2013 13:41:08

                                  Pedro1 >> Tak jasný, ty 2 Catany mu už nikdo neodpáře.

                                    Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 13:40:26

                                    Pedro1 >> Já mám 4 vláčáci. Navíc, kdo to umí nachytá i s Catanou - ergo chytat se dá se vším. (Řízek Copyright)

                                      vanuz - Profil | Čt 27.6.2013 13:40:17

                                      stuka sa nezerie predsa, vid Mates

                                        Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:40:14

                                        Mates PB >> Když je nouze největší,dá se i štika.Nebo potočák,případně lipan.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda