Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 13:25:59

Pedro1 >> skvělé,fakt.

    Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:25:35

    Mates PB >> Co o tom můžeš vědět Ty,majitel dvou Catan?

      Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:25:14

      u.x.a. >> Proto jsi ještě nic nechytil.

        Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 13:25:00

        Pedro1 >> Co o tom mrkrychlokvaška může vědět?

          u.x.a. - Profil | Čt 27.6.2013 13:24:31

          Mates PB >> to je pěkný tak ten nemam:( mam 2,15 a 2,60 a 2,70..

            Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:23:32

            Reznik76 >> To by mohlo být.Ale spíš bych řekl třicítka:-)

              Reznik76 - Profil | Čt 27.6.2013 13:21:48

              Mates PB >> devítistopá čtyricítka

                Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:19:18

                Mates PB >> Málo.

                  Laci - Profil | Čt 27.6.2013 13:18:50

                  vanuz >> alebo pangasia :))

                    Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 13:18:42

                    u.x.a. >> 2,40

                      vanuz - Profil | Čt 27.6.2013 13:15:06

                      P!F >>

                      1.bod receptu - chyt cerstveho zubaca
                      2. bod - stale sa snaz chytit cerstveho zubaca
                      3.bod - opakuj predchadzajuci bod

                      99. bod...vyser sa na to, daj si smazak s hranolkami

                        Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:14:38

                        P!F >> Hoď to slepicím a kup krkovici.

                          Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 13:14:12

                          Rytíř >> Candáta s rýží?Já věděl,že to nebude jen tak:-)))

                            u.x.a. - Profil | Čt 27.6.2013 13:14:12

                            Mates PB >> kolik je vlastně universální délka prutu při vláčce?jsi prej na universáli odborník psali to na mrku..

                              P!F - Profil | Čt 27.6.2013 13:12:09

                              Nema niekto nejaky sikovny recept na candosa na grille? Vybuchol mi sporak, musim menit plany na vikendovu stravu...

                                Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 13:09:45

                                Pedro1 >> tet jsem právě jednoho s manželkou skonzumoval s rýží:-))Pepící ví prd kde candáti...

                                  raduch - Profil | Čt 27.6.2013 13:04:03

                                  Kruan, na začátku sezony vyskládané, zařazené, vyleštěné, po měsíci rozmotávám, nadávám a jsem popíchanej jak od komárů z Uralu :)

                                    Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:58:50

                                    Rytíř >> To je dobře,aspoň jich tam víc zbyde pro pepíky:-)))

                                      Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:49:40

                                      Pedro1 >> max o víkendu.Dělam do noci,tak ráno spím.

                                        Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:46:38

                                        Rytíř >> A chodíš ráno kosit candoše?Dělá to něco?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda