Přívlač a dravci

Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 12:44:49

chci se zeptat jak prepravujete woblery a trpytky...ja mam treba 3 woblery v jedno,m chlivku krabicky a pak s tim klepu jak zlodej se zamkem :) mate kazdeho zvlast ? nebo je mate dokonce v original krabickach ? nebo mate nejakou fintu ? :)

    Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:44:48

    Mates PB >> já znam akorát co se týče much masařku a ocelovku:-))

      Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:44:14

      Pedro1 >> mám odpol ten týden.Ha za chvíli se podává candát,už to voní z kuchyně:-))

        Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 12:44:02

        Rytíř >> To jsou univerzální pruty, něco jako 586 v mušákách :-)))

          Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:43:29

          Kruan >> a proto je oro tak vysoko:-)

            Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:43:21

            Rytíř >> Zase nemakáš verzatilko?:-)

              Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 12:42:41

              Rytíř >> :) no myslim ze kazdej druhej modelar by udelal takovou ploutvicku jak nic :) mam znameho a ten dela modela motorek a co ten je shcopnej nastrikat za vzory, kam se hraba rapala :) ale je fakt ze ty hodiny co by s tim stravil by asi nikdo nezaplatil :)

                Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:40:54

                Kruan >> a co ploutvička,ta je nejdůležitější:-)

                  Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:40:23

                  Mates PB >> to bylo z mladické nerozvážnosti určitě...

                    Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 12:39:57

                    Rytíř >> jsem na to koukal a to ORO vypada skoro stejne jak SD...by stacilo akorat striknout spodek na oranzovo a je to :)

                      Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 12:39:29

                      Rytíř >> Jak ošklivej, já mám dvě.

                        Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:38:36

                        Pedro1 >> hned to tady jede co ses tu objevil:-))Vlastně ve všech diskuž..

                          Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:38:05

                          Mates PB >> ty jsi fakt ale ošklivej:-))

                            Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:37:57

                            pira >> Sumčák do dvojky vůbec netuším.Ale asi to bude všechno hodně podobné.Šel bych někam na krám,kde maj slušnej výběr vláčáků a vybral bych podle pocitu.

                              Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 12:36:33

                              pira >> Tak to kup Catanu od Šimpána, tady nešlápneš vedle.

                                Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 12:34:27

                                  pira - Profil | Čt 27.6.2013 12:30:53

                                  cena tak nejak do 2tis...

                                    Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:27:16

                                    Pedro1 >> konečně jsem tě vylákal versatilko:-))To není v ORO,ale čemu věříš.Když tam nic jinýho nepráskneš,tak na to nemůžeš taky nic chytit,bo to chytáš na lempla s jinou nástrahou:-))

                                      Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:25:18

                                      Rytíř >> Jsem se lekl,že ho máš.Pak jsem si všimnul kdo to fotil.Kde by jsi ho vzal,verzatilko:-)))

                                        Reznik76 - Profil | Čt 27.6.2013 12:24:55

                                        pira >> Savage Gear Bushwacker XLNT za pár korun

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda