Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 12:22:47

Kruan >> o

    Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:21:45

    pira >> Cena?

      pira - Profil | Čt 27.6.2013 12:20:12

      vubec nemam ted prehled o vlacecich prutech,ale chtel bych neco obyc na sumcovlacku, vyznate see v tom nekdo?

        Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:13:55

        Worm >> Tak to si moc nepomůžu:-)))

          Worm - Profil | Čt 27.6.2013 12:13:08

          Pedro1 >> Domluveno.....vezmu tě někam,kde jsem ani já nebyl a bude fajn :o)

            Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 12:00:32

            Pedro1 >> :)

              Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 12:00:13

              Kruan >> To je tajný.

              "Kdo se jednou na ORO podívá usne a už neprocitne" (copy Mrazík)

                Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 11:59:27

                Hugo Fisher >> Jdu na to.

                  Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 11:59:16

                  omluvte dotaz tupouna, ale jak by ta ORO mela vypadat ? to je jen zlata ?

                    Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 11:59:15

                    Worm >> Až pojedu do Koněpůlek,tak dám vědět.Netipa s MB nás berou jenom na místa,kde potřebujou zjistit jestli tam vůbec něco plave a kolik je tam vázek.

                      Hugo Fisher - Profil | Čt 27.6.2013 11:59:15

                      u.x.a. >> ale ja na FB zrovinka vyznivam dost dobre :)

                        Hugo Fisher - Profil | Čt 27.6.2013 11:58:46

                        Pedro1 >> info@rapala.fi

                        psal jsem jim anglicky

                          Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 11:58:15

                          Hugo Fisher >> Pošli mi tu mailovou adresu,napíšu jim taky,ale o jinou barvu.Třeba SD:-)

                            Pedro1 - Profil | Čt 27.6.2013 11:57:48

                            Struci,hlavu mám akorát.

                            Včera jsem v MRK kšiltofce přivezl půl metráku brambor a nikomu to divný nepřišlo.

                              u.x.a. - Profil | Čt 27.6.2013 11:55:25

                              Hugo Fisher >> zřejmě ti projely feejsbuk a usoudili že si nedůvěryhodná osoba..

                                Hugo Fisher - Profil | Čt 27.6.2013 11:53:08

                                Mates PB >> jo, docela me vyfuckovala. Ale taky nemusela odepsat vubec.

                                Lec cekal jsem, ze mi napise, ze kdyz objednam 5000/10000 wobu, ze mi tam nastrikaj klidne moje logo.. Ale to se nejak nestalo. Mozna ji nasralo, ze jsem chtel ORO. Bud nevedela, co to je, nebo je to zakazana kombinace barev.

                                  Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 11:50:49

                                  Hugo Fisher >> Přijde mi to jako "nevotravuj"

                                    Hugo Fisher - Profil | Čt 27.6.2013 11:47:50

                                    Protoze mi to nedalo, tak jsem fakt napsal na vedeni Rapaly ve Finsku, zda je mozne ziskat SSR9 v barve ORO a kolik by to stalo, pripadne kolik bych jich musel objednat. :)

                                    Zde je odpoved:

                                    Dear Hugo,

                                    Thank you for your email.

                                    That is very nice idea what you suggested but unfortunately it is not possible to make custom made color lures in our factories.

                                    Have a nice summer and tight lines!

                                    Kind regards,
                                    Susanne Leppänen
                                    ***
                                    RAPALA VMC CORPORATION
                                    Secretary
                                    Arabiankatu 12, 00560 Helsinki, Finland
                                    Tel. +358 9 7562 5436
                                    Fax +358 9 7562 5440
                                    E-mail: susanne.leppanen@rapala.fi



                                    :)

                                      Worm - Profil | Čt 27.6.2013 11:08:20

                                      Mates PB >> To jako každopádně....zapomeneš spacák-půjčíš si kulicha a je klid.......protrhneš plachtu na jachtě.půjčíš si šátek a je po problému.......a takových výhod je spousta,darmo mluvit :o)

                                        Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 11:06:23

                                        Worm >> kojí...

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda