Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 11:06:08

Mates PB >> samozřejmě,pak nikam neuteče :-))

    Worm - Profil | Čt 27.6.2013 11:06:04

    koubic >> Neprovedl mi nic,jen ho zkouším vylákat....ale on s náma asi pěkně vyjebal a je někde na rybách a nemusí tady makat jako my :o)

    ....Jinak s ním klidně skáknu někdy na ryby a nechám se přechytat,aby mu to nebylo líto a nemusel jezdit jen Netipo-MB boys :o)

      Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 11:04:48

      Rytíř >> Na kozu potřebuješ hlavně holinky :-)))

        Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 11:04:02

        Worm >> Dyt tady o tom s mbéčkem mluvili furt,nějakej gel a tak něco sem zachytil,víš na co:-))

          Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 11:03:50

          Worm >> No koukám, že taková větší řepa skrývá nejednu výhodu.:-)

            Worm - Profil | Čt 27.6.2013 11:02:52

            Rytíř >> COže....ty víš o této jeho vášni?Já myslel,že to vědí jen jeho nejbližší a MB :o)

              Worm - Profil | Čt 27.6.2013 11:01:57

              Mates PB >> No co....však tady sám psal něco v duchu,že když jede na nákup a zapomene tašky,tak to dá všechno do čepice i vozíkem....a Netipa zase tak velikej není.....i když se teda v prenatální fázi malého Netipčete,pěkně vyžral a ještě tu nateklou držku sváděl na zuby :o)

                koubic - Profil | Čt 27.6.2013 10:59:43

                Worm >> co ti provedl Pavle, že se do něj tak trefuješ? :)

                né, že bych se nebavil

                  Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 10:59:32

                  Worm >> Netipu sem netahej,ten má kozy:-)))

                    Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 10:58:26

                    Worm >> :-)))))Vole

                      Worm - Profil | Čt 27.6.2013 10:58:22

                      koubic >> Neměli bysme se mu posmívat...už se mu to prý rovná :o)

                        Worm - Profil | Čt 27.6.2013 10:57:23

                        Rytíř >> Nééé.to zase né.I když....Netipa mi říkal,že když byly vloni na Mrkosrazu,zapoměl si doma bivak,ale Pedro mu prý půjčil Mrkokšiltovku a v ní to všechno pohodlně přečkal ....Jistě si dovedeš představit,jak asi Maťák na čapce prodělal za materiál,že? :o))))

                          koubic - Profil | Čt 27.6.2013 10:51:26

                          Worm >> :))))

                            Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 10:39:58

                            Worm >> je to kedlubnák?:-))

                              Worm - Profil | Čt 27.6.2013 10:39:31

                              Rytíř >> Bolí ho hlava....což je v jeho případě dost blbé,protože je to třetina jeho celého těla :o)))))

                                Rytíř - Profil | Čt 27.6.2013 10:36:40

                                Kde je Pedro?Bez něj tahle diškuz je o ničem.

                                  šmudla007 - Profil | Čt 27.6.2013 10:35:34

                                  u.x.a. >> zkoušel jsi na zadní trojháček za tlamičku napíchnout 10-12cm okounka plotičku(živou) .. Mělo by to být lepší na záběry. Na plovoucího woblera nemusíš tak často přehazovat(stačí jednou za půl hodiny).
                                  Poslední masivní braní na rapaly jsem zažil v roce 2007-2008, od té doby čekám na obnovení populace dravců.
                                  5-6cm štíhlá rapálka mi funguje jinak každoročně na tlouště a okounečky a mikroštičky.

                                    Mates PB - Profil | Čt 27.6.2013 10:34:12

                                    u.x.a. >> Já chytám odjaktěživa na rapaly.

                                      u.x.a. - Profil | Čt 27.6.2013 10:32:23

                                      Kruan >> nejlepší je illex!

                                        Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 10:30:12

                                        u.x.a. >> to mi ani nerikej :D

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda