Přívlač a dravci

u.x.a. - Profil | Čt 27.6.2013 10:27:06

chytá tu někdo z vás na rapaly?mě to nechce nic žrát..

    Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 9:57:34

    Tak jsem na to koukal a kecam..mam jinej kousek..ma delsi lopatku...je to tento :
    http://www.velka-ryba.cz/cs/rapala-down-deep-husky-​jerk/1585-wobler-rapala-down-deep-husky-jerk-10-sb.​html

      LudaT - Profil | Čt 27.6.2013 9:07:20

      Kruan >> Klid, přesně tenhle jsem v sobotu utrhl a chystám si ho koupit zase.... Takovej 15cm okoun ho zhltne jak malinu :-)) a štiky s touhle velikostí nemají vůbec problém.

        Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 8:49:17

        boyscout >> tak to mi je asi k nicemu :) ze bych ho nabidnul k vymene :)

          boyscout - Profil | Čt 27.6.2013 8:47:23

          Kruan >> to už je wobler ve velikosti jedině na trofejní ryby :-)

            Butchi - Profil | Čt 27.6.2013 8:38:44

            P!F >>
            Po antibiotikách to jinak nejde :-D
            Jinak samozřejmě jedem na prášky :-)))))

              P!F - Profil | Čt 27.6.2013 8:28:57

              Kruan >> tomu ver, budu ti to zrat len ryby 25cm plus, mensie asi nie...

                Kruan - Profil | Čt 27.6.2013 7:21:16

                Zjistil jsem ze mam doma jeste jeden wobler Rapala...
                mel by to byt tento: http://www.tropicliberec.cz/user/shop/big/x18278,28​1,29.jpg.pagespeed.ic.MlKELWzl1I.jpg

                Rapala Magnum Floating 11cm 15gr

                to je uz asi na velke ryby ze ?

                  P!F - Profil | Čt 27.6.2013 0:20:50

                  Butchi >> Pan je fajnsmeker. Aj med lizes cez sklo? :D

                    Sytchi - Profil | St 26.6.2013 22:54:20

                    jarinnn >> Gumy stoja pár korún, takže nie je problém si odskúšať pomerne široké množstvo značiek. Najviac chytám na gumy od RELAX a MIKADO.

                      Butchi - Profil | St 26.6.2013 22:51:32

                      jarinnn >>
                      Relax, Dragon, Berkley.

                        jarinnn - Profil | St 26.6.2013 22:47:25

                        boyscout >> Díky já jsem se koukal na Savage Gear ale ještě nevim :) určitě se podívám

                          jarinnn - Profil | St 26.6.2013 22:46:40

                          Butchi >> :DDD ok vyzkouším :)

                            boyscout - Profil | St 26.6.2013 22:45:07

                            jarinnn >> já mám rád Kleber, ale dnes už ani Barum není úplně nejhorší :-)

                              Butchi - Profil | St 26.6.2013 22:44:40

                              jarinnn >>
                              Durex.

                                jarinnn - Profil | St 26.6.2013 22:42:22

                                Od jaké značky objednáváte gumy díky za odpovědi

                                  Sytchi - Profil | St 26.6.2013 22:31:32

                                  rybomil >> Chystám sa to vyskúšať aj s tým sbirom...

                                    rybomil - Profil | St 26.6.2013 22:11:38

                                    Sytchi >> a sbiro cca 3g máš ???

                                      .pepé. - Profil | St 26.6.2013 22:05:13

                                      Reznik76 >> Já to píšu pro upozornění, aby někdo nečekal rok než mu od nich něco přijde. Protože to je pomale jedinej shop, kde mají tolik gramáží skladem.

                                        Standič - Profil | St 26.6.2013 22:00:19

                                        Reznik76 >> Dekuju.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda