Přívlač a dravci

Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 21:58:04

.pepé. >> já to dával spíš jako návrh na prut s obchodem zkušenosti nemam a prut už sem v ruce měl :-)

    .pepé. - Profil | St 26.6.2013 21:56:00

    Reznik76 >> Hlavně nic neobjednávat od gscarp tenhle prut jsem tam asi před 12 dny objednával. Nejsou schopni ho poslat a ani nedokážou odpovědět na email. Tak jsem ho včera objednal z jinýho shopu. To bych mohl čekat taky ještě rok a takový jednání jsem ještě nikdy nezažil většinou třeba u rsp majitel volá po třech dnech když zboží nemají a domluví se.

      Sytchi - Profil | St 26.6.2013 21:50:33

      rybomil >> :DD...no pôjdem skúsiť budúci týždeň...

        rybomil - Profil | St 26.6.2013 21:49:19

        Sytchi >> taky tak, není to standard, většinou jen na nasazený plotico-ovce.

          Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 21:44:14

          Standič >> za ty prachy možná ještě SevidžGýr
          http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/1-1-Pruty-rybarsk​e/0/5/2339-Savage-Gear-Bushwhacker-XLNT-213-cm-10-3​0-g
          EDIT: V odkazu jsou i jiný varianty

            Rytíř - Profil | St 26.6.2013 21:44:04

            Pedro1 >> Versatilko:-))

              Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 21:43:14

              Rytíř >> Verzatilko:-)

                Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 21:42:54

                Bosanac >> Co s ním?

                  Standič - Profil | St 26.6.2013 21:35:46

                  Pedro1 >> Dekuju.Vypada dobre.

                    Bosanac - Profil | St 26.6.2013 21:32:48

                    Pedro1 >> Dobraku.

                      Rytíř - Profil | St 26.6.2013 21:22:44

                      Pedro1 >> pedro1 - 26.6.2013 21:17:02 >>nekal tady celej den vodu:-))

                        Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 21:17:02

                        Sytchi >> Zkus se zeptat v muskarine,tady se tahaj woby,rotacky,cáry z bolena malé lipně a tak.

                          jarinnn - Profil | St 26.6.2013 21:12:32

                          Moc ne ale pár pstruhů a sivenů jsem na to vytáhl.

                            Sytchi - Profil | St 26.6.2013 21:00:02

                            Zdar, máte skúsenosti s vláčením múch, napr. goldíky atď...čo ste na to pochytali ?

                              nofish - Profil | St 26.6.2013 20:19:02

                              šmudla007 >> Málo kdy máš takové štěstí, že se ti povede chytit za jedno opolede megaokouna a megacandáta.... holt, kdo umí, umí... :-)))

                                Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 19:39:53

                                Standič >> St. Croix Triumph 86 H F2.

                                Je asi o stovku dražší.

                                  Standič - Profil | St 26.6.2013 19:14:25

                                  Ahoj,poradte mi prosim rozumnej vlacak 20-50G Do 1500.Dekuju.

                                    Old Wolf - Profil | St 26.6.2013 19:01:23

                                    šmudla007 >> Možná jsem nepochopil pointu (s vámi mladými taky držet krok ve vtipkování jest skoro nemožné) :-))Já jen ,že se mi nepozdává ta skoro 90 na konci metru,že bys ho přeříz,nebo možná špatně vidím.:-)

                                      u.x.a. - Profil | St 26.6.2013 16:46:00

                                      Mates PB >> wobler z cháriuse je nesportovní jen tehdy jeli tajmen puštěn:-)

                                        Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 16:43:22

                                        Kruan >> Je to možný:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda