Přívlač a dravci

Kruan - Profil | St 26.6.2013 16:40:14

Pedro1 >> To je ten, co na nem padloval Schwarzeneger ve filmu Comando zachranit dceru ?

    Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 16:37:06

    Kolis >> Nazdar kamaráde,našel jsem bout,co Tě uveze.
    Je to do 170 kg,to by mohlo stačit ne?:-)

    http://www.ubrcala.com/muskareni/eshop/51-1-Belly-b​outy-a-prislusenstvi/0/5/1950-Float-Tube-Jmc-Comman​do-Gris-Complet

      Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 16:10:07

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Smutný příběh.

        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 26.6.2013 16:06:27

        Pedro1 >> No jistěže. Vyměnil jsem mu ho za kapra, kterýho mi chytil k Vánocům. Já jsem vloni potřeboval kapra na Vánoce, ale odmítl jsem je jít cíleně lovit. Tak jsem s MB udělal byznys, že on mi chytí kapra a já mu pak dám candáta, až ho chytnu. Pravdivý příběh

          Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 16:03:07

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Takže toho candáta po zahájení jsi chytil Ty a prodal jsi mu ho?

            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 26.6.2013 15:43:05

            Pedro1 >> MB taky nechytil candáta. Stejně jako vloni, předloni a dalších několik desítek let nazpět. Ebro se nepočítá, jelikož to jsem vyhrál já a on mi tam jenom pomáhal s kuframa do a z letadla. Navíc, jelikož candáta nikdy nechytil, tudíž ho nezná, a proto nevěděl, že na Ebru ty candáty chytil

              Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 15:39:27

              Mates PB >> Byla by to zajisté velká delikatesa,ale škrabat 8 cm candátí bych teda nechtěl.

                Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 15:39:00

                Mates PB >> Budu rád,když za 3 roky dáš echo a pozveš mě na ten výlov:-)

                  venca1 - Profil | St 26.6.2013 15:31:11

                  Na čt2 loví Jakub tajmeny na lipně.

                    Mates PB - Profil | St 26.6.2013 15:29:29

                    Pedro1 >> Hele ale ta myšlenka proběhla, to jako né že né :-))

                      Mates PB - Profil | St 26.6.2013 15:29:02

                      Pedro1 >> Vysadil jsem je a za tři roky je sklidím.

                        Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 15:27:45

                        Mates PB >> Takže budou grundle?

                          Mates PB - Profil | St 26.6.2013 15:26:31

                          Pedro1 >> Já jsem jich včera chytil přes 50ks, sice měli 8cm, ale candáti to byli.

                            Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 15:23:47

                            šmudla007 >> Pěkný,tak jediný kdo ještě nechytl letos candáta je Mates a Hugo.

                              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 26.6.2013 15:19:54

                              Kruan >> Byl jsem tam dvakrát na kaprech

                                Mates PB - Profil | St 26.6.2013 15:13:55

                                Dneska bude na čt2 wobler z lipana, nezapomeňte se dívat.

                                  šmudla007 - Profil | St 26.6.2013 15:12:50

                                  Old Wolf >> metr je v pořádku, skládací, foto je "kaprařský". Do ML ani trofejí by to neprošlo pravidly.

                                    Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 15:09:53

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> díky moc, parto!

                                      Kruan - Profil | St 26.6.2013 15:08:52

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> a na ktery chodite? na ten prvni a nebo ten druhy ? :) (mereno od HK :) )

                                        Old Wolf - Profil | St 26.6.2013 15:06:26

                                        šmudla007 >> Divný metr.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda